Domy i apartamenty wakacyjne w Nadrenia Północna-Westfalia

Domy i apartamenty wakacyjne w Nadrenia Północna-Westfalia

Rozpocznij wyszukiwanie 12 897 homes w Nadrenia Północna-Westfalia teraz!

Znajdź Wakacyjne domy i apartamenty w Nadrenia Północna-Westfalia

Najlepsze Wakacyjne domy i apartamenty w w Nadrenia Północna-Westfalia

Goście są zgodni: te pobyty są wysoko oceniane pod względem lokalizacji, czystości i nie tylko.
Apartament Wakacyjny dla 2 osoby w Monschau, Eifel
Apartament Wakacyjny dla 2 osoby w Monschau, Eifel, Zdjęcie 1
Apartament Wakacyjny dla 2 osoby w Monschau, Eifel, Zdjęcie 2
Apartament Wakacyjny dla 2 osoby w Monschau, Eifel, Zdjęcie 3
Apartament Wakacyjny dla 2 osoby w Monschau, Eifel, Zdjęcie 4
więcej...
Monschau, Eifel
Apartament Wakacyjny • 2 os. • 2 osoby
8,6
(37 recenzje)
The apartment is located in a typical Eifel timbered house, in a quiet location on the Eifel National Park, close to the narcissus meadows, a national park, circular hiking trails and cross-country skiing.including: final cleaning, electricity, water, heating, bed linen and towels and parking directly at the house.WiFi available on requestYour pet is allowed to stay on request for € 2,00/day.The guest can move into the apartment from 14:00 o'clock.The guest should leave the room by 10:00.
od 213 zł / noc
Apartament Wakacyjny dla 2 osoby w Blankenheim, Eifel
Apartament Wakacyjny dla 2 osoby w Blankenheim, Eifel, Zdjęcie 1
Apartament Wakacyjny dla 2 osoby w Blankenheim, Eifel, Zdjęcie 2
Apartament Wakacyjny dla 2 osoby w Blankenheim, Eifel, Zdjęcie 3
Apartament Wakacyjny dla 2 osoby w Blankenheim, Eifel, Zdjęcie 4
więcej...
Blankenheim, Eifel
Apartament Wakacyjny • 2 os. • 2 osoby
9,6
(34 recenzje)
2 new, comfortable vacation apartments with separate entrance for 2 to 6 persons built in country house style. Idyllically located on the edge of the forest in the Ahr valley. Bicycle paths and hiking possibilities. Children's prices: Children up to 3 years stay with us free of charge.Included: final cleaning, electricity, heating, use of parking, water, bed linen, towels and kitchen linen. Pets are not allowed. Prices plus 3% tourist tax.Arrival: 14.00 hDeparture 11.00 a.m.
od 192 zł / noc
Apartament Wakacyjny dla 2 osoby w Monschau, Eifel
Apartament Wakacyjny dla 2 osoby w Monschau, Eifel, Zdjęcie 1
Apartament Wakacyjny dla 2 osoby w Monschau, Eifel, Zdjęcie 2
Apartament Wakacyjny dla 2 osoby w Monschau, Eifel, Zdjęcie 3
Apartament Wakacyjny dla 2 osoby w Monschau, Eifel, Zdjęcie 4
więcej...
Monschau, Eifel
Apartament Wakacyjny • 2 os. • 2 osoby
9,6
(27 recenzje)
-2 holiday apartments in a recently renovated semi-detached house. Quiet location with manicured park-like garden, conservatory, large lawn and play area.Excellent shopping facilities: Shopping centre approx. 1,000 meters. Fishing in the Menzerather pond.Ideal starting point for walks and hikes (e.g.Eifelsteig), cycling tours (Vennbahntrasse, Ruruferradweg). There are no ascents on the way to the Vennbahnradweg and back to the holiday apartment. lt can be accessed very close by via the Ruruferradweg from Menzerath in the Monschau Grünental valley.all incluivesorry, no domestic animalArrival...
od 213 zł / noc

Ceny i dostępność

Aktualne ceny noclegów wakacyjnych w Nadrenia Północna-Westfalia

723 złdla 25 maj - 1 cze
874 zł średnia roczna
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
sty
lut
mar
kwi
maj
Średnia cena za tydzień

Aktualna dostępność noclegów wakacyjnych w Nadrenia Północna-Westfalia

25%dla 25 maj - 1 cze
52% średnia roczna
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
sty
lut
mar
kwi
maj
Procent dostępnych obiektów

Główne atrakcje w w Nadrenia Północna-Westfalia

  • Różnorodność krajobrazu
  • Liczne obiekty Światowego Dziedzictwa UNESCO
  • Szeroki program kulturalny
  • Idealny dla rodzin i aktywnych urlopowiczów

Domy wakacyjne w Północnej Nadrenii-Westfalii

Mieszkanie w mieście.

Największy kraj związkowy w Republice Federalnej Niemiec charakteryzuje się dużą liczbą dużych miast, w których można wybierać z szerokiej oferty zakwaterowania we wszystkich kategoriach cenowych. Dzięki szerokiej ofercie kulturalnej nowoczesne apartamenty i mieszkania wakacyjne są szczególnie popularne w metropoliach Kolonia, Düsseldorf, Bonn, Wuppertal, Paderborn i Dortmund. Ale również miasto uniwersyteckie Münster i cesarskie miasto Aachen z wartą zobaczenia starówką są warte odwiedzenia miejscowością wypoczynkową.

Program kontrastów na obszarach wiejskich

Jeśli lubisz trochę ciszej, rozbij namioty poza ośrodkami miejskimi i przenieś się do domu letniskowego lub mieszkania w Eifel, Münsterland lub Rothaargebirge. W mniejszych miejscowościach, takich jak Detmold, Winterberg czy Monschau mieszkasz w bezpośrednim sąsiedztwie dziewiczej przyrody, co sprawia, że są to miejsca idealne do spędzenia urlopu pieszego lub rowerowego.

Wakacje w Północnej Nadrenii-Westfalii

Lokalizacja i orientacja

Stan federalny o wielu twarzach.

Najbardziej zaludniony kraj związkowy Niemiec podzielony jest na wiele regionów, które bardzo się od siebie różnią pod względem krajobrazowym i w związku z tym wszystkie promieniują swoim urokiem. Od wulkanicznie ukształtowanego Eifel na południu, przez malowniczą dolinę Renu w Zatoce Kolońskiej, aż po las Teutoburg w regionie East Westphalia-Lippe, NRW ma wiele twarzy. Nie tylko pozostawia to Państwu wiele do wyboru przy wyborze miejsca na wakacje, ale również zdecydowanie przemawia za złożeniem kolejnej wizyty w tym kraju.

Widok Kolonii o zachodzie słońca
Widok Kolonii o zachodzie słońca

Podróżni i działalność

Nadrenia Północna-Westfalia dla aktywnych turystów

Jeśli chcesz aktywnie spędzić urlop, poczujesz się jak u siebie w domu wakacyjnym w Nadrenii Północnej-Westfalii. Istnienie ponad 7.000 kilometrów doskonale utwardzonych i oznakowanych ścieżek rowerowych mówi samo za siebie. Ponadto, istnieje niezliczona ilość szlaków turystycznych przez piękno rzeki i krajobrazu górskiego. Szczególnie Sauerland i Rothaargebirge zapraszają na narty i wędrówki na rakietach śnieżnych w zimie. A jeśli nie chcesz przegapić stoku narciarskiego w lecie, możesz odwiedzić Skihalle w Neuss lub Alpincenter w Bottrop.

Bogata i zróżnicowana oferta kulturalna

Miłośnicy kultury w Nadrenii Północnej-Westfalii mogą liczyć na kilka obiektów Światowego Dziedzictwa UNESCO. Należą do nich: katedra w Kolonii, kopalnia Zollverein w Essen, karolińska Westwerk w Höxter, zamki Augustusburg i Falkenlust oraz katedra w Akwizgranie, które Karol Wielki zbudował w VIII wieku. Inne zabytki to pomnik Hermanna w pobliżu Detmold, świat doświadczeń ZOOM w Gelsenkirchen oraz Niemieckie Muzeum Górnictwa w Bochum.

Jadąc drogą B258 przez NRW, przekraczasz granicę niemiecko-belgijską sześć razy w promieniu kilkuset metrów.

Górne 3 końcówki jezdne

Specjalności kulinarne

Kuchnia Nadrenii Północnej-Westfalii charakteryzuje się przyziemną i serdeczną kuchnią domową. Każdy, kto wprowadza się do mieszkania wakacyjnego w Westfalii powinien zdecydowanie spróbować szynki westfalskiej na pumperniklu. Jeśli jednak zejdziesz do Nadrenii, nie możesz uniknąć Nadrenii Sauerbraten. Wspólną cechą wszystkich regionów jest duży wybór różnych gatunków piwa. Dla miłośników piwa Północna Nadrenia-Westfalia jest zdecydowanie Eldorado.

Zabawa i działanie w ramach programu Phantasialand

Park rozrywki znany jest daleko poza granicami Niemiec i jest jedną z największych atrakcji kraju związkowego. W Phantasialand w Brühl, pomiędzy szybkimi kolejkami górskimi, przejażdżkami podmokłymi, kolorowymi pokazami i zróżnicowaną ofertą kulinarną, młodzi i starsi otrzymują swoje pieniądze.

Odwiedzając karnawał w Rhenish Carnival

Karnawał, obok Oktoberfest, jest prawdopodobnie największym festiwalem ludowym w Niemczech i co roku przyciąga niezliczonych turystów do metropolii nad Renem. Stań się częścią pogody Renish i odwiedź kolorowe parady w Kolonii, Düsseldorfie i Akwizgranie. Należy jednak zarezerwować mieszkanie w bastionach karnawałowych jak najwcześniej.

Port medialny w Düsseldorfie w nocy.
Port medialny w Düsseldorfie w nocy.

FAQs: Wakacyjne domy i apartamenty w Nadrenia Północna-Westfalia

Ile kosztuje wynajęcie domu lub apartamentu wakacyjnego w Nadrenia Północna-Westfalia?

Patrząc na średnią cenę wynajmu za noc wynoszącą 557 zł, Nadrenia Północna-Westfalia nie jest regionem uważanym za przystępny cenowo w Niemcy.

Kiedy są najlepsze oferty noclegowe w Nadrenia Północna-Westfalia?

Zgodnie z naszymi najnowszymi danymi, miesiącami najkorzystniejszymi cenowo w Nadrenia Północna-Westfalia są wrzesień, listopad i czerwiec, ze średnią ceną za noc odpowiednio 537 zł, 544 zł i 548 zł.

W których miesiącach zapłacimy najwięcej za urlop w Nadrenia Północna-Westfalia?

Jeśli szukasz apartamentu wakacyjnego do wynajęcia w Nadrenia Północna-Westfalia, najwyższe ceny za nocleg są w miesiącach styczeń (ze średnią 592 zł za noc), luty (585 zł) i grudzień (562 zł).

Jaka jest zazwyczaj dostępność apartamentów i domów wakacyjnych w Nadrenia Północna-Westfalia?

Aby nie mieć problemów ze znalezieniem zakwaterowania w Nadrenia Północna-Westfalia, warto jest planować z wyprzedzeniem, aż 62 % apartamentów i domów wakacyjnych jest zazwyczaj zarezerwowana, według naszych danych z ubiegłego roku.

Który miesiąc jest najlepszy na spontaniczny wyjazd?

Miesiące z największą dostępnością noclegów to kwiecień (ze średnią dostępnością 56 %), maj (52 %) i marzec (46 %), zgodnie z danymi z poprzedniego roku.

W których miesiącach ilość dostępnych apartamentów wakacyjnych w Nadrenia Północna-Westfalia jest najmniejsza?

Miesiące z najmniejszą dostępnością noclegów w Nadrenia Północna-Westfalia to, w kolejności, sierpień, lipiec i luty, ze średnią dostępnością noclegów odpowiednio 21 %, 28 % i 30 %, patrząc na dane z ubiegłego roku.

Ile domów i apartamentów wakacyjnych jest dostępnych do wynajęcia w Nadrenia Północna-Westfalia?

Zebraliśmy dla Ciebie oferty domów i apartamentów wakacyjnych od 52 różnych usługodawców w Nadrenia Północna-Westfalia, więc możemy zaoferować około 10 000 apartamentów wakacyjnych do wynajęcia. Decyzja, który wybierzesz należy do Ciebie!

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

500+ więcej