Domy i apartamenty wakacyjne w Morze Północne

Rozpocznij wyszukiwanie 13 441 homes w Morze Północne teraz!

Wyszukaj miliony domów wakacyjnych
+
Porównaj z ponad 600 stron internetowych
=
Znajdź swój idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie

Najpopularniejsze domy i apartamenty wakacyjne w Morze Północne

Dom dla 4 osób w Butjadingen, z taras, zwierzęta dozwolone
3,8
165 recenzje
Butjadingen, Bremerhaven Cuxhaven
od
161 złza noc
Apartament dla 4 osób w Jade, z taras, zwierzęta dozwolone
4,0
154 recenzje
Jade, Morze Północne
od
143 złza noc
Apartament dla 2 osób w Dagebüll, z widok i widok na jezioro
4,6
45 recenzje
Dagebüll, Morze Północne Szlezwik-Holsztyn
od
135 złza noc
Apartament dla 4 osób w Dorum, z taras i sauna
4,3
239 recenzje
Dorum, Bremerhaven Cuxhaven
od
169 złza noc
Apartament dla 2 osób w Klanxbüll
Klanxbüll, Morze Północne Szlezwik-Holsztyn
od
122 złza noc
Dom dla 6 osób w Langenhorn, z sauna
4,4
33 recenzje
Langenhorn, Morze Północne Szlezwik-Holsztyn
od
217 złza noc
Apartament dla 2 osób w Nesse, z sauna
2 osób, 1 sypialni, 40m², 3,9km do plaży
4,0
2 recenzje
Nesse, Fryzja Wschodnia
od
265 złza noc
Dom dla 3 osób w Osten, z taras
4,8
30 recenzje
Osten, Altes Land
od
174 złza noc
Łódź dla 2 osób w Wilhelmshaven, z ogród
4,7
114 recenzje
Wilhelmshaven, Morze Północne
od
417 złza noc
Dom dla 4 osób w Emmelsbüll-Horsbüll, z ogród
4 osób, 2 sypialni, 2,8km do plaży
4,6
12 recenzje
Emmelsbüll-Horsbüll, Morze Północne Szlezwik-Holsztyn
od
286 złza noc
Apartament dla 4 osób w Rantum, z taras, zwierzęta dozwolone
4,3
22 recenzje
Rantum, Wyspy na Morzu Północnym
od
334 złza noc
Wiejski domek dla 4 osób w Großefehn, z sauna i ogród, zwierzęta dozwolone
4,2
13 recenzje
Großefehn, Fryzja Wschodnia
od
304 złza noc
Dom dla 2 osób w Uplengen, z ogród
2 osób, 1 sypialni, 38m²
Uplengen, Fryzja Wschodnia
od
221 złza noc
Apartament dla 4 osób w Uplengen, z ogród
4,8
4 recenzje
Uplengen, Fryzja Wschodnia
od
156 złza noc
Apartament dla 4 osób w Osten, z taras, zwierzęta dozwolone
4 osób, 2 sypialni, 50m²
4,0
55 recenzje
Osten, Altes Land
od
143 złza noc
Duży dom dla 4 osób w Sande, z ogród
4 osób, 2 sypialni, 120m², 1,4km do plaży
4,9
15 recenzje
Sande, Morze Północne
od
512 złza noc
Duży apartament dla 4 osób w Wremen
4,2
1 recenzja
Wremen, Bremerhaven Cuxhaven
od
230 złza noc
Wiejski domek dla 8 osób w Friedeburg, z ogród i jacuzzi oraz sauna
8 osób, 3 sypialni, 240m²
5,0
14 recenzje
Friedeburg, Fryzja Wschodnia
od
577 złza noc
Pokaż wszystkie

Podkreśla w Morze Północne

  • Idealny dla rodzin i urlopowiczów na plaży
  • Region wypoczynkowy przyjazny dla psów
  • Światowe dziedzictwo UNESCO Morze Wattowe
  • Bogata oferta kulinarna

Najpopularniejsze w Morze Północne

Internet 11 778
Zwierzęta dozwolone 5 384
Balkon/ taras 11 253
TV 14 242
Ogród 6 948
Parking 13 131
Pralka 9 236
Widok 1 061
Sauna 2 250

Mieszkania wakacyjne na Morzu Północnym

Domek letniskowy na wybrzeżu Morza Północnego

Jeśli szukasz domu letniskowego na Morzu Północnym, jesteś zepsuty do wyboru na lądzie stałym, ponieważ w dużych obszarach wakacyjnych wokół Cuxhaven, Bremerhaven, Norden i St. Peter-Ording możesz cieszyć się unikalną przyrodą w przestronnych domach fryzyjskich na wybrzeżu, przenieść się do przytulnego domu letniskowego dla dwóch lub zamieszkać w nowoczesnym apartamencie w centrum większych miast. Strzechotka bezpośrednio za wałem jest szczególnie przytulna i oferuje fantastyczny widok na pasące się owce i Morze Północne z balkonu.

Życie w unikalnych krajobrazach naturalnych

Dziko-romantyczne Wyspy Fryzów kilka kilometrów od wybrzeża emanują wyjątkowym urokiem. W prawie żadnym innym miejscu nie można cieszyć się szorstkim pięknem morza i przyrody tak nienaruszonym jak w domu wakacyjnym na Borkum, Norderney, Föhr czy Sylt. Będziesz również żył bardzo idyllicznie w wielu małych wioskach w głębi lądu, pośród unikalnych krajobrazów wrzosowisk, które zapraszają na rozległe spacery. Jeszcze więcej spokoju i ciszy z dala od cywilizacji obiecuje mieszkanie wakacyjne na jedynej w Niemczech dalekomorskiej wyspie Helgoland, która przyciąga zwiedzających obfitością ptaków i czerwonymi wieżami skalnymi.

Ebbb tide na Juist.
Ebbb tide na Juist.

Wakacje na Morzu Północnym

Podróżni i działalność

Z psem na Morzu Północnym.

Morze Północne oferuje idealne miejsce na wakacje z psem, ponieważ wiele miejsc i wysp ma szerokie plaże dla psów, gdzie Twoi czworonożni przyjaciele mogą włóczyć się do woli w piasku i na falach. Sam Sylt oferuje już 17 plaż dla psów i dlatego jest znany jako wyspa dla psów na Morzu Północnym. Malownicze nadmorskie wioski prezentują się również jako raj dla psów dzięki licznym obiektom przyjaznym dla psów o dużych ogrodzonych nieruchomościach, jak również pubom, w których mile widziani są również czworonożni przyjaciele.

Morze Północne dla rodzin

Dla rodzin, wybrzeże Morza Północnego oferuje atrakcyjną gamę zajęć, które zaspokoją potrzeby młodych i starych. Odpoczynek na leżaku plażowym, budowanie zamków piaskowych lub po prostu rozbryzgiwanie się w morzu - to wszystko jest możliwe na kilometrowych plażach Morza Północnego. Różnorodne wycieczki rowerowe wzdłuż grobli, jak również przejażdżki przez zielone tereny w głębi lądu urozmaicają ofertę. Punktem kulminacyjnym każdej wyprawy na Morze Północne jest wycieczka na jednym z licznych statków wycieczkowych, w trakcie której można przyjrzeć się imponującym obiektom portowym Bremerhaven, przetłumaczyć na głębokomorską wyspę Helgoland otoczoną falami lub odwiedzić foki na ich piaszczystych ławicach.

Rzeczy, które trzeba wiedzieć

Najlepszy czas podróży

Warunki klimatyczne na Morzu Północnym uważane są nie tylko za sprzyjające zdrowiu, ale także sprawiają, że region ten jest idealnym miejscem na wakacje przez większą część roku. Dzięki średnim maksymalnym temperaturom 18-20 stopni Celsjusza, ośmiu godzinom nasłonecznienia dziennie i 17 stopniom temperatury wody, urlopowicze na plaży mogą zarezerwować domek wypoczynkowy nad Morzem Północnym, zwłaszcza na miesiące lipiec i sierpień. Jeśli chcesz zwiedzać malownicze odcinki wybrzeża pieszo lub rozległe krajobrazy na rowerze, możesz również skorzystać z miesięcy maj i czerwiec oraz wrzesień i październik.

Regularne wydarzenia

Program wydarzeń na Morzu Północnym rozpoczyna się w marcu festiwalem kwiatów Crocus Flower Festival, który zanurza zamek Husum w kolorowym morzu kwiatów. Sport jest również bardzo popularny na wybrzeżu, ponieważ oprócz czerwcowego Kitesurf Cup Sylt, coroczne turnieje siatkówki plażowej Smart-Beach-Tour odbywają się na zmieniających się plażach w lipcu. Uzupełnieniem programu wydarzeń będą kulinarne atrakcje, takie jak październikowe Dni Kraba Husum oraz liczne morskie jarmarki bożonarodzeniowe w nadmorskich miastach, które przypadają na koniec roku imprezy.

Morze Północne istnieje w obecnej formie od nieco ponad 11 000 lat.
Latarnia morska na wydmach Syltu.
Latarnia morska na wydmach Syltu.

Najlepsze 5 wskazówek dotyczących podróży na Morze Północne

Wędrówka po dnie morskim.

Jeśli szukasz wyjątkowych wrażeń, wędrówka przez Światowe Dziedzictwo Morza Wattowego jest właśnie dla Ciebie. Podczas odpływu, spaceruj po dnie morskim Morza Północnego i uważaj na małże i inne morskie stworzenia z mułu, który przez wieki sprawdził się jako produkt do pielęgnacji skóry. Alternatywnie możesz wziąć udział w wędrówce z przewodnikiem po błotnistych płaskowyżach i dotrzeć do takich wysp jak Norderney lub Baltrum z domu letniskowego.

Rejs łodzią do banków uszczelnień

Jeśli chcesz zobaczyć z bliska eleganckich złodziei z Morza Północnego, możesz to zrobić na wycieczce do brzegów fok, gdzie zwierzęta odpoczywają w słońcu od swoich najazdów. Wycieczki, podczas których można uzyskać wszelkiego rodzaju ciekawe informacje o majestatycznych zwierzętach, rozpoczynają się w Cuxhaven i Norddeich, a także z Borkum, Baltrum i Wangerooge. Młodych gości zapraszamy również do odwiedzenia jednej ze stacji fok, gdzie opiekuje się osieroconymi młodymi zwierzętami.

Centrum Emigracyjne w Bremerhaven

Z historycznego nabrzeża emigracyjnego w Bremerhaven w 1890 roku około 1,2 miliona ludzi wypłynęło do Ameryki Północnej statkiem w poszukiwaniu nowego świata. Podążaj śladami niemieckich emigrantów w wybudowanym w 2005 r. kompleksie muzealnym, w którym możesz zwiedzić kabiny żeglarzy północnoamerykańskich oraz niezliczone eksponaty osobiste. Podczas zwiedzania przejdziemy również oryginalnym drewnianym korytarzem, który prowadził emigrantów do mola. Możesz również wyszukać swoich przodków w lokalnych bazach danych nazw.

Niemieckie Muzeum Marynarki Wojennej Wilhelmshaven

Dla miłośników żeglugi morskiej i marynarki wojennej wizyta w Muzeum Marynarki Wojennej jest częścią wakacji na Morzu Północnym, podobnie jak obowiązkowa kanapka z rybami w porcie. Oprócz sal wystawienniczych muzeum posiada również duży port muzealny, gdzie można odwiedzić motorówkę Volksmarine, łódź podwodną U10 Bundesmarine oraz niszczyciel pocisków z przewodnikiem Mölders z zewnątrz i z wewnątrz.

Kulinarne przysmaki z morza.

Oferta kulinarna na Morzu Północnym charakteryzuje się skarbami morza. Z prostych, ale smacznych przysmaków kulinarnych, takich jak świeży matjes roll, liczne restauracje rybne oferują regionalne specjały, takie jak gładzica, śledź lub świeży okoń morski z delikatnym sosem ziołowym. Przygodą dla młodych urlopowiczów jest również osobisty ogórek świeżych krabów z Morza Północnego w ich własnym mieszkaniu. Miłośnicy whisky mogą również skosztować whisky produkowanej na Sylt o nazwie Sylter Tide, która dojrzewała w dębowych beczkach w wodzie Morza Północnego.