Domy i apartamenty wakacyjne w Essen

Rozpocznij wyszukiwanie 141 homes w Essen teraz!

Wyszukaj miliony domów wakacyjnych
+
Porównaj z ponad 600 stron internetowych
=
Znajdź swój idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie

Najpopularniejsze domy i apartamenty wakacyjne w Essen

Apartament dla 14 osób
14 osób, 2 sypialni
5,0
8 recenzje
Essen, Zagłębie Ruhry
od
518 złza noc
Apartament dla 3 osób, z ogród
3 osób, 2 sypialni, 100m²
Essen, Zagłębie Ruhry
od
624 złza noc
Apartament dla 2 osób
2 osób, 1 sypialni
4,9
27 recenzje
Rüttenscheid, Essen
od
419 złza noc
Apartament dla 3 osób, z taras
3 osób, 1 sypialni, 44m²
4,6
67 recenzje
Rüttenscheid, Essen
od
364 złza noc
Apartament dla 2 osób
2 osób, 1 sypialni, 35m²
4,5
47 recenzje
Essen, Zagłębie Ruhry
od
278 złza noc
Apartament dla 4 osób
4 osób, 2 sypialni, 65m²
4,2
30 recenzje
Essen, Zagłębie Ruhry
od
308 złza noc
Apartament dla 3 osób
3 osób, 1 sypialni
4,8
19 recenzje
Essen, Zagłębie Ruhry
od
248 złza noc
Apartament dla 3 osób, z taras
4,6
24 recenzje
Essen, Zagłębie Ruhry
od
492 złza noc
Apartament dla 2 osób
4,9
85 recenzje
Essen, Zagłębie Ruhry
od
231 złza noc
Apartament dla 4 osób, z ogród
4 osób, 2 sypialni
4,8
24 recenzje
Baldeneysee, Essen
od
364 złza noc
Apartament dla 2 osób
4,8
34 recenzje
Kettwig, Essen
od
274 złza noc
Apartament dla 3 osób, z ogród
3 osób, 35m²
4,8
17 recenzje
Kettwig, Essen
od
325 złza noc
Apartament dla 2 osób
4,7
85 recenzje
Essen, Zagłębie Ruhry
od
235 złza noc
Apartament dla 3 osób, z balkon
3 osób, 1 sypialni, 55m²
4,9
20 recenzje
Essen, Zagłębie Ruhry
od
299 złza noc
Apartament dla 2 osób
2 osób, 1 sypialni
4,7
48 recenzje
Essen, Zagłębie Ruhry
od
214 złza noc
Wiejski domek dla 2 osób, z ogród
2 osób, 1 sypialni, 55m²
4,9
20 recenzje
Baldeneysee, Essen
od
359 złza noc
Apartament dla 4 osób
4 osób, 1 sypialni, 46m²
4,9
20 recenzje
Kettwig, Essen
od
218 złza noc
Apartament dla 2 osób
4,5
27 recenzje
Holsterhausen, Essen
od
287 złza noc
Pokaż wszystkie

Podkreśla w Essen

  • Skarb katedralny
  • Teatr Muzyczny Aalto
  • Muzeum Folkwang
  • Żeglowanie nad jeziorem Baldeney
  • Festiwal Muzyki Essen.original

Najpopularniejsze w Essen

Internet 66
Zwierzęta dozwolone 22
Balkon/ taras 24
TV 68
Ogród 18
Parking 51
Pralka 41
Ogrzewanie 59
Winda 14

Mieszkania wakacyjne w Essen

Poznaj kulturę i przyrodę w wielkim mieście.

Miasto w regionie metropolitalnym Ren-Ruhra składa się w sumie z dziewięciu dzielnic i 50 dzielnic i posiada właściwą ofertę dla wszystkich potrzeb urlopowiczów. W centrum miasta i w jego okolicach, gdzie znajdują się liczne restauracje i bary, doświadczysz wysokiego poziomu życia. Ponadto, w gęsto zaludnionych dzielnicach na północy znajduje się wiele mieszkań wakacyjnych. Z drugiej strony, w południowej części Essen znajdują się rozległe tereny zielone, gdzie dom wakacyjny jest idealną oazą relaksu.

Od przytulnych i wygodnych do czystego luksusu.

Wybór apartamentów w Essen jest ogromny, więc możesz wybierać pomiędzy dobrze wyposażonymi studiami i apartamentami wakacyjnymi, pomiędzy domami wakacyjnymi i willami na wsi, jak również ekskluzywnymi apartamentami luksusowymi i biznesowymi w centrum. Wiele z kwater posiada taras lub ogród, który jest idealny na przerwę od codziennego życia.

Najlepsza dostępność interesujących miejsc

Ci, którzy mieszkają na Starym Mieście, znajdą w odległości spaceru najważniejsze zbiory sztuki i zabytki miasta. Ale również domek letniskowy na zewnątrz pozwoli Ci dotrzeć do centrum i innych miejsc wycieczek w krótkim czasie. Essen posiada doskonałe połączenia komunikacyjne z pociągami podziemnymi, podmiejskimi, autobusami i tramwajami, które kursują z punktu A do punktu B bez żadnych komplikacji.

Wakacje w Essen

Lokalizacja i orientacja

Wakacje w środku Zagłębia Ruhry

Essen jest czwartym co do wielkości miastem w Północnej Nadrenii-Westfalii i należy do powiatu Düsseldorf. Największa część obszaru miasta rozciąga się na północ od Zagłębia Ruhry, zwłaszcza dzielnice Heisingen, Kupferdreh, Werden i Fischlaken. Essen znajduje się pomiędzy Duisburgiem a Bochum. Düsseldorf znajduje się około 35 kilometrów od centrum Essen.

Krajobraz miał decydujący wpływ na planowanie urbanistyczne.

Essen leży w północnym pasie niskich gór w Zagłębiu Ruhry. Najwyższa wysokość z 202 metrami znajduje się w Heidhausen, najniższa z 26 metrami w Karnapie. Na południu dolina Zagłębia Ruhry, a na północy Emschertalung charakteryzują się malowniczym krajobrazem miejskim. Essen posiada również wiele zielonych oaz rekreacyjnych składających się z dwunastu rezerwatów przyrody i wielu pomników przyrody.

Obszary wodne idyllicznie dopełniają krajobraz miasta.

Przez Essen przepływa kilka strumieni i wód, z których największe są kanały Emscher i Rhein-Herne. W południowej części miasta znajduje się jezioro Kettwig i jezioro Baldeney. Wiele strumieni i Zagłębia Ruhry jest osadzonych w obszarach ochrony krajobrazu. Tutaj można naładować baterie energetyczne podczas spaceru lub wycieczki rowerowej na łonie natury.

Centrum miasta Essen
Centrum miasta Essen

Rzeczy, które trzeba wiedzieć

Średnie temperatury zapewniają przyjemne letnie wakacje.

Nawet latem w Essen nie jest zbyt gorąco. Najcieplejsze dni w lipcu to prawie 18 stopni Celsjusza. Więcej deszczu jest tylko w chłodniejszej porze roku, więc nic nie stoi na przeszkodzie w letnich wakacjach w Essen.

Lokalne tereny rekreacyjne dla szczurów wodnych

Najlepszym sposobem na ochłodzenie się latem w Essen jest korzystanie z jeziora Baldeney, które oferuje nie tylko naturalne plaże, ale także szkołę żeglarstwa i surfingu. Latem spotykają się tu elity żeglarstwa. Jezioro o długości 14,7 km może być wykorzystywane nie tylko do kąpieli, ale także do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Ponadto, White Fleet Baldeney jest dobrym wyborem na wycieczkę statkiem.

Odwiedź legendarny festiwal muzyczny

Co roku w sierpniu w centrum miasta odbywa się trzydniowy festiwal muzyczny Essen.Original. Pod hasłem "free & outside" muzycy z kraju i zagranicy tworzą dobrą atmosferę. Każdego roku występują różni artyści i zespoły, niektórzy z nich są znani na całym świecie, ale także ci, którzy do tej pory tylko wypracowali sobie markę w regionie.

W 2010 roku Essen zostało ogłoszone Europejską Stolicą Kultury w imieniu całego Zagłębia Ruhry.

Top 5 wskazówek dotyczących jazdy

Katedra w Essen
Katedra w Essen
1. Zwiedzanie skarbu w katedrze

Miasto Essen słynie ze swojego skarbu katedralnego, który pochodzi z Fundacji Kobiet Essen. Nieocenione dzieła sztuki składają się z licznych obiektów sakralnych, takich jak relikwiarze, mała korona, cztery krzyże ottońskie i najstarsza korona liliowa na świecie. Ponadto w katedrze można podziwiać nawet wspaniały miecz, który według legendy pochodzi od cesarza Ottona Wielkiego.

2) mistrzowska architektura Aalto

Teatr Muzyczny Aalto jest arcydziełem architektonicznym fińskiego architekta Alvara Aalto i jest znany poza granicami Finlandii. Estetyczna koncepcja budynku charakteryzuje się przede wszystkim nowoczesnymi, harmonijnymi liniami, które utrzymują się również wewnątrz budynku. Samo foyer teatru jest ucztą dla oczu, dlatego często odbywają się tu wieczory śpiewu i wieczory fortepianowe. Najpiękniejszy teatr w Niemczech powstał w 1945 r. Od tego czasu w Teatrze Muzycznym Aalto regularnie występują mistrzowie muzyki klasycznej i baletu.

3) wchłonąć historyczną atmosferę samą w sobie

Dzielnica Kettwig, która do dziś zachowała swój historyczny charakter, jest do dziś niezwykle urokliwa. Spacer po krętych alejkach i mostach oraz podziwianie dobrze zachowanych domów z muru pruskiego z XVII-XIX wieku. Następnie jezioro Kettwig zaprasza do odświeżenia się w chłodnej wodzie.

4. Do jednego z najbardziej znanych muzeów sztuki w Niemczech.

Muzeum Folkwang prezentuje ważną kolekcję nowoczesnych obrazów i fotografii i jest jednym z najważniejszych domów wystawienniczych w kraju. W szczególności malarstwo francuskie i niemieckie z XIX wieku oraz wiele różnych ruchów artystycznych XX wieku jest tu uhonorowanych. Na szczególne wyróżnienie zasługują prace ekspresjonizmu i kubizmu, sztuka abstrakcyjna oraz liczne fotografie i prace graficzne.

5. Ruiny zamku z XII wieku

Ruiny zamku Altendorf znajdują się w południowo-wschodniej części miasta, w dzielnicy Burgaltendorf. Jest to budynek romański z najlepiej zachowaną wieżą mieszkalną w Północnej Nadrenii-Westfalii. Kompleks składa się z zamku głównego, zamku zewnętrznego i dobrze zachowanych murów obwodowych. Latem zawsze można zwiedzać zamek w weekendy. Po wcześniejszej konsultacji możliwe jest również zarezerwowanie zwiedzania obiektu z przewodnikiem.