Domy i apartamenty wakacyjne w Dolna Saksonia

Rozpocznij wyszukiwanie 12 782 homes w Dolna Saksonia teraz!

Wyszukaj miliony domów wakacyjnych
+
Porównaj z ponad 600 stron internetowych
=
Znajdź swój idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie

Najpopularniejsze domy i apartamenty wakacyjne w Dolna Saksonia

Dom dla 2 osób, z widok i sauna oraz taras, Dla rodziny
4,3
194 recenzje
Braunlage, Park Narodowy Harzu
od
120 złza noc
Dom dla 6 osób, z ogród
4,2
52 recenzje
Butjadingen, Bremerhaven Cuxhaven
od
201 złza noc
Apartament dla 4 osób, z sauna i taras
3,8
40 recenzje
Wangerland, Morze Północne
od
133 złza noc
Apartament dla 4 osób, z ogród
3,8
38 recenzje
Stadland, Bremerhaven Cuxhaven
od
141 złza noc
Apartament dla 4 osób, z ogród, zwierzęta dozwolone
4,0
151 recenzje
Jade, Morze Północne
od
141 złza noc
Apartament dla 26 osób
4,8
10 recenzje
Braunlage, Park Narodowy Harzu
od
1 284 złza noc
Dom dla 8 osób, z ogród
8 osób, 3 sypialni
4,8
12 recenzje
Sassenburg, Pustać Lüneburska
od
805 złza noc
Resort dla 2 osób, z taras
4,1
503 recenzje
Bispingen, Pustać Lüneburska
od
424 złza noc
Apartament dla 2 osób, z ogród
4,5
222 recenzje
Hemmingen, Region Hanower
od
235 złza noc
Dom dla 8 osób, z ogród
4,5
10 recenzje
Alfsee, Powiat Osnabrück
od
531 złza noc
Apartament dla 13 osób, z taras
13 osób, 5 sypialni
4,3
46 recenzje
Goslar, Park Narodowy Harzu
od
248 złza noc
Dom dla 4 osób, z ogród
5,0
15 recenzje
Oldenburg, Oldenburger Münsterland
od
261 złza noc
Dom dla 8 osób, z ogród
8 osób, 3 sypialni, 120m²
5,0
12 recenzje
Einbeck, Pogórze Wezerskie
od
467 złza noc
Apartament dla 2 osób, z ogród
4,6
112 recenzje
Lembruch, Powiat Osnabrück
od
214 złza noc
Dom dla 4 osób, z sauna i ogród
4 osób, 1 sypialni, 100m²
4,9
20 recenzje
Holzminden, Pogórze Wezerskie
od
651 złza noc
Apartament dla 4 osób, z ogród
4 osób, 2 sypialni, 50m²
4,2
243 recenzje
Pustać Lüneburska
od
283 złza noc
Dom dla 5 osób, z ogród
5 osób, 2 sypialni, 90m²
5,0
13 recenzje
Bleckede, Pustać Lüneburska
od
317 złza noc
Apartament dla 3 osób, z ogród i sauna, zwierzęta dozwolone
4,6
287 recenzje
Braunlage, Park Narodowy Harzu
od
193 złza noc
Pokaż wszystkie

Podkreśla w Dolna Saksonia

  • Pływanie na wybrzeżu Morza Północnego
  • Wspaniałe regiony turystyczne
  • Obiekty Światowego Dziedzictwa UNESCO
  • Historyczny Moorhof
  • Pied Piper Outdoor Games Pied Piper
  • Dania z zielonej kapusty

Najpopularniejsze w Dolna Saksonia

Internet 7 601
Zwierzęta dozwolone 3 575
Balkon/ taras 7 106
TV 9 667
Ogród 5 238
Parking 8 417
Pralka 5 668
Sauna 1 391
Ogrzewanie 6 890

Mieszkania wakacyjne w Dolnej Saksonii

Urlop w krainie różnorodności

Dolna Saksonia posiada niezliczoną ilość apartamentów wakacyjnych, jak również najróżniejsze krajobrazy i zabytki do zaoferowania. Zamieszkaj w mieszkaniu w środku malowniczej starówki. Dom wakacyjny nad Morzem Północnym zapewnia fantastyczny widok i bezpośredni dostęp do plaży. Ponadto, jako punkt wyjścia można wykorzystać komfortowe apartamenty wakacyjne w pobliżu zbiorników wodnych i najpiękniejszych regionów turystycznych Dolnej Saksonii.

Najlepszy sprzęt do relaksujących dni.

W zależności od tego, który region wypoczynkowy w Dolnej Saksonii wybierzesz, znajdziesz tu odpowiednie zakwaterowanie dla każdego gustu. W kraju, większość domów wakacyjnych ma pięknie urządzony ogród. Ale również w obszarach miejskich mieszkania wakacyjne są często wyposażone w balkon lub taras. Ponadto, są właściciele, którzy oferują Ci śniadanie z pakietem noclegowym. Wiele firm oferujących noclegi oferuje również usługi przewozowe i wypożyczalnie rowerów.

Wakacje w Dolnej Saksonii

Lokalizacja i orientacja

Region wypoczynkowy i jego miasta

Dolna Saksonia jest krajem związkowym położonym w północno-zachodnich Niemczech ze stolicą Hanoweru. Inne duże miasta Dolnej Saksonii to Oldenburg, Braunschweig, Osnabrück i Getynga. Jeśli przylatujesz samolotem, możesz skorzystać z najważniejszego lotniska w Hanowerze. Inne lotniska to Sea-Airport Cuxhaven/Nordholz i Braunschweig-Wolfsburg.

Odkryj zróżnicowane krajobrazy

Kraj związkowy Dolna Saksonia jest w przeważającej mierze płaski i posiada wiele pastwisk na obszarze wybrzeża Morza Północnego. Lüneburger Heide na wschodzie jest lekko pofałdowany i stanowi raj dla rowerzystów. Weserbergland i północne przedgórze niemieckiego pasma górskiego znajdują się na południu. Na południowym wschodzie, Góry Harz z najwyższą górą w kraju, 971-metrową Wurmberg i jej zbiorniki wodne oferują wspaniałe tereny rekreacyjne.

Nowy Ratusz w Hanowerze
Nowy Ratusz w Hanowerze

Podróżni i działalność

Przeżyj wspaniałe wakacje na plaży.

Na Morzu Północnym znajdziesz wiele możliwości spędzenia urlopu nad morzem. Jedną z najbardziej popularnych plaż jest piękna i delikatnie nachylona piaszczysta plaża Bensersiel, gdzie znajduje się wiele leżaków i placów zabaw tuż przy morzu. Inne popularne ośrodki wypoczynkowe na Dolnej Saksonii to Döse und Duhnen, Nessmersiel i Wremer Tief.

Piesze wędrówki przez unikalne obszary

Liczne szlaki turystyczne prowadzą przez drugi co do wielkości kraj związkowy Niemiec, który charakteryzuje się Morzem Północnym, zielonym obszarem między rzekami Wezerą i Łabą, wrzosowiskiem Lüneburg, Weserbergland i górami Harz. Ponadto kraj związkowy Osnabrücker, kraj związkowy Wendland, kraj związkowy Braunschweiger, powiat Bentheim i kraj związkowy Emsland nadają się do długich wycieczek na świeżym powietrzu. Po drodze odkryjesz wymarzone wioski, historyczne gospodarstwa rolne, wiatraki i mosty we wschodniej Fryzji, a także piękne krajobrazy rzeczne i jeziorne oraz naładujesz baterie na świeżym powietrzu.

W Dolnej Saksonii dialekty, którymi posługiwano się w przeszłości, były głównie dialektami niskowoniemieckimi, tak zwanymi Plattdeutsch, które są niemal w całości zagrożone wyginięciem. Wschodniofryzyjski Platt jest nadal uprawiany w wielu miejscach do dziś i posiada cechy szczególne ze względu na swoje fryzyjskie wpływy.

Top 5 wskazówek dotyczących jazdy

Typowy wiatrak w Dolnej Saksonii.
Typowy wiatrak w Dolnej Saksonii.
1. Zwiedzanie światowego dziedzictwa kulturowego regionu

Dolna Saksonia ma do zaoferowania kilka obiektów Światowego Dziedzictwa UNESCO, które na pewno powinieneś był zobaczyć. Należą do nich Mariendom i Michaeliskirche w Hildesheim, jak również stare miasto i kopalnia Rammelsberg w Goslar. Ponadto od 2009 roku Morze Wattowe Dolnej Saksonii znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Inne obiekty światowego dziedzictwa w Dolnej Saksonii obejmują stojaki wodne i klasztor Upper Harz w Walkenried, kopalnię Samson w Sankt Andreasberg oraz zakład Fagus w Alfeld.

2. Odwiedzić typową farmę na torfowisku

W Augustendorfie można odwiedzić zabytkowe gospodarstwo rolne na wrzosowiskach, które jest przykładem gospodarstw zbudowanych na skraju wrzosowisk w trakcie kolonizacji wrzosowisk. Gospodarstwo posiada stodołę torfową, wędzarnię, maszynownię, budę dla świń i owiec oraz piwnicę ziemną, studnię wyciągową, barkę torfową, bramę, ogrodzenie dla pszczół i wiele innych narzędzi rolniczych.

3. Doświadczyć kultury w zamku

W Weserbergland można wybrać się na wycieczkę do imponującego zamku Fürstenberg, najlepiej z parowcem nad Wezerą, a następnie przejść się przez rezerwat przyrody Kathagenberg. Dziś w zamku znajduje się muzeum porcelany, które w wyjątkowy sposób przybliża nas do świata i zmiany kultury stołowej. Tutaj dowiesz się również wszystkiego na temat produkcji "białego złota", a także "położyć ręce" na specjalnych stacjach.

4. Legendy i opowieści o Hamelnie

Gmina Hameln ma do zaoferowania szczególne wydarzenie dla przyjaciół starych mitów. Od połowy maja do połowy września, gry na wolnym powietrzu Pied Piper zawsze odbywają się w niedziele na Tarasie Domu Ślubnego Hamelin. Zapakowany w rozrywkowy spektakl świat średniowiecza, z jego mrocznymi historiami uwodzenia, zemsty i oszustwa, jest Ci bliższy w bardzo szczególny sposób.

5. Zjedzenie posiłku w Dolnej Saksonii

Jedną z typowych potraw tego regionu jest jarmuż, który jest spożywany z Bregenwurst, szczególnie w Kraju Braunschweigera oraz w Hanowerze i Hildesheimie i jego okolicach. We wschodniej Fryzji i Bremie jarmuż jest tradycyjnie spożywany z Grützwurstem, zwanym różowym. W wiejskich karczmach znajdą Państwo wyśmienite dania z tych bogatych w witaminy warzyw, których z pewnością warto spróbować, zwłaszcza w miesiącach zimowych.