Domy i apartamenty wakacyjne w Niederrhein

Rozpocznij wyszukiwanie 494 homes w Niederrhein teraz!

Wyszukaj miliony domów wakacyjnych
+
Porównaj z ponad 600 stron internetowych
=
Znajdź swój idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie

Najpopularniejsze domy i apartamenty wakacyjne w Niederrhein

Willa dla 6 osób w Kleve
6 osób, 3 sypialni
4,9
13 recenzje
Kleve, Niederrhein
od
555 złza noc
Dom dla 4 osób w Neukirchen-Vluyn, z basen i sauna
4 osób, 1 sypialni
5,0
9 recenzje
Neukirchen-Vluyn, Zagłębie Ruhry
od
319 złza noc
Duży dom dla 6 osób w Weeze, z ogród
6 osób, 3 sypialni
4,9
6 recenzje
Weeze, Niederrhein
od
415 złza noc
Dom dla 2 osób w Brüggen, z ogród
4,9
110 recenzje
Brüggen, Niederrhein
od
345 złza noc
Dom dla 6 osób w Weeze, z ogród
6 osób, 3 sypialni
4,9
12 recenzje
Weeze, Niederrhein
od
219 złza noc
Apartament dla 2 osób w Grefrath (Nadrenia Północna-Westfalia), z ogród, zwierzęta dozwolone
2 osób, 1 sypialni
5,0
50 recenzje
Grefrath (Nadrenia Północna-Westfalia), Niederrhein
od
306 złza noc
Dom dla 4 osób w Kalkar, z ogród
4 osób, 2 sypialni
4,7
7 recenzje
Kalkar, Niederrhein
od
240 złza noc
Apartament dla 2 osób w Rees
4,7
12 recenzje
Rees, Niederrhein
od
275 złza noc
Apartament dla 3 osób w Krefeld, z ogród
4,7
65 recenzje
Krefeld, Niederrhein
od
288 złza noc
Apartament dla 5 osób w Bedburg-Hau, z ogród
5 osób, 2 sypialni
5,0
11 recenzje
Bedburg-Hau, Niederrhein
od
240 złza noc
Apartament dla 4 osób w Moers, z ogród
5,0
13 recenzje
Moers, Zagłębie Ruhry
od
284 złza noc
Apartament dla 6 osób w Korschenbroich
5,0
20 recenzje
Korschenbroich, Niederrhein
od
271 złza noc
Apartament dla 3 osób w Alpy, z ogród
3 osób, 2 sypialni
5,0
22 recenzje
Alpy, Zagłębie Ruhry
od
223 złza noc
Apartament dla 2 osób w Bocholt
2 osób, 1 sypialni
4,9
9 recenzje
Bocholt, Niederrhein
od
210 złza noc
Apartament dla 5 osób w Hamminkeln, z taras
5 osób, 2 sypialni
4,9
118 recenzje
Hamminkeln, Zagłębie Ruhry
od
262 złza noc
Apartament dla 4 osób w Xanten, z taras
4 osób, 2 sypialni
4,7
56 recenzje
Xanten, Zagłębie Ruhry
od
328 złza noc
Apartament dla 2 osób w Wegberg
2 osób, 1 sypialni
4,8
10 recenzje
Wegberg, Niederrhein
od
345 złza noc
Apartament dla 12 osób w Nettetal, z sauna
4,7
35 recenzje
Nettetal, Niederrhein
od
293 złza noc
Pokaż wszystkie

Podkreśla w Niederrhein

  • Jednodniowa wycieczka do byłego rzymskiego miasta Duisburg
  • Zwiedzanie Wesela z katedrą Willibrodi, którą warto zobaczyć
  • Poznaj dziką przyrodę na wyspie Bislicher
  • Ciesz się orzeźwiającą kąpielą w basenie rekreacyjnym Willich
  • Odwiedź imponujący zamek Kempen Castle

Najpopularniejsze w Niederrhein

Internet 165
Zwierzęta dozwolone 44
Balkon/ taras 85
TV 165
Ogród 68
Parking 148
Pralka 106
Ogrzewanie 143
Winda 12

Mieszkania wakacyjne na dolnym biegu Renu

Wakacje w malowniczym i zróżnicowanym krajobrazowo regionie

Z domem wakacyjnym w Xanten można zwiedzać okoliczne zabytki w regionie Dolnego Renu i mieć go niedaleko do imponującego Morza Północnego Xanten. W mieście założonym przez Rzymian można poczuć oddech niemieckiej historii. Ale dom wakacyjny w Kleve oferuje również idylliczną ciszę i spokój oraz liczne możliwości wycieczek, które zapewniają niezapomniany i urozmaicony pobyt. Przed drzwiami czekają na Państwa liczne trasy rowerowe i szlaki turystyczne. Ale jest też mieszkanie wakacyjne w Rees, z w pełni wyposażoną kuchnią i przestronnym balkonem, na którym można się zatrzymać. Dzięki bliskości Twojego domu wakacyjnego do Holandii, możesz również wybrać się na wycieczkę rowerową lub wycieczkę po naszym sąsiednim kraju.

Wakacje na Dolnym Renie

Lokalizacja i orientacja

Zrób sobie aktywną przerwę na holenderskiej granicy.

Niemiecki region Niederrhein należy do kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia i graniczy z Holandią. Nie należy mylić tego regionu z naturalną definicją Dolnego Renu jako części Zatoki Dolnego Renu na północy. Pod względem geograficznym nie można jednak wyraźnie odróżnić rzeczywistego obszaru Dolnego Renu od sąsiedniego krajobrazu. Ponadto region Dolnego Renu nie tworzy ciągłej jedności kulturowej, politycznej, historycznej czy geologicznej. Ponadto region ten pokrywa się z Zagłębiem Ruhry. Główny obszar obejmuje miasta Duisburg i Krefeld oraz powiaty Viersen, Wesel i Kleve. Ponadto na południowym i wschodnim obrzeżu część miast Oberhausen i Isselburg, powiat Heinsberg oraz miasto Mönchengladbach należą do Dolnego Renu. Części Leverkusen i Mettmann oraz Düsseldorf należą do regionu w szerszym znaczeniu. Po prawej stronie Renu obszar ten rozciąga się najwyżej na Monheim i północne powiaty Kolonia i Leverkusen. Na lewo od Renu można jednak wjechać liniami Dormagen, Grevenbroich, Erkelenz i Heinsberg.

Poznaj krajobraz rzeczny
Poznaj krajobraz rzeczny

Podróżni i działalność

Doskonały region na aktywny wypoczynek

Dolny Ren oferuje swoim gościom jedną z najpiękniejszych i największych sieci szlaków turystycznych i rowerowych w Europie. Na ponad 2000 kilometrów urozmaicone i dobrze oznakowane trasy prowadzą przez imponujące krajobrazy. Jedną z popularnych tras jest trasa rowerowa Rheinaue. Wzdłuż tras znajduje się wiele wypożyczalni rowerów, gdzie można wypożyczyć rower lub kupić akcesoria. Można wędrować wzdłuż Niederrheinweg, Hirschkäferroute, Moorerlebnisweg, wokół jezior Krickenbecker lub z Duisburga do Walsum. Morze Północne i Południowe Dolny Ren, Ren oraz Morze Północne i Południowe Xanten oferują również wiele możliwości do uprawiania sportów wodnych, takich jak pływanie, kajakarstwo, wiosłowanie, żeglarstwo, jazda na nartach wodnych, jazda na nartach wodnych i wędkarstwo. W ofercie regionu znajdują się również rozległe pola golfowe.

Zakupy w nowoczesnych centrach handlowych i sklepach regionalnych

Jeśli chcesz zrobić zakupy na Dolnym Renie, możesz na przykład odwiedzić CentrO w Oberhausen. Największe pod względem powierzchni centrum handlowe w Niemczech mieści ponad 220 sklepów detalicznych. Kö (Königsallee) w Düsseldorfie jest również znana na całym świecie. Czeka na Państwa 48 sklepów z około 20 000 m2 powierzchni handlowej i wysokiej jakości mieszanką marek premium i luksusowych. Ale również śródmieścia Moers, Mönchengladbach, Krefeld, Xanten, Rheinberg, Rees, Emmerich i Kleve obiecują wspaniałe doświadczenia zakupowe.

Czy wiesz, że w Niederrhein University of Applied Sciences wynaleziono dual engineering training?

Rzeczy, które trzeba wiedzieć

Najlepsze wydarzenia w twierdzy karnawałowej....

Mieszkańcy Dolnego Renu są od wielu dziesięcioleci znani z karnawału, którego zgiełk ma długą tradycję, zwłaszcza na południu. Powszechne jest jednak również strzelanina, czego dowodem jest np. słynne Schützenfest w Neuss. Powstały również różne festiwale, m.in. Viersen Jazz Festival, Moers Festival, Haldern Pop in Rees, Duisburger Akzente i Xanten Summer Festival.

Top 5 wskazówek dotyczących jazdy

1. Podróż do Duisburga

Oprócz Düsseldorfu, który znajduje się bardziej na peryferiach regionu, Duisburg jest największym miastem. Bardzo centralnie położone, tanie apartamenty wakacyjne oferują się tutaj prawie do zarezerwowania przez Państwa jako punkt wyjścia do wycieczek eksploracyjnych i wycieczek jednodniowych w całym regionie. Już Rzymianie uznali piękno, ale także znaczenie Duisburga i osiedlili się tu już w pierwszym wieku po Chrystusie. Centrum kulturalnym miasta jest teatr Duisburg, ale absolutną atrakcją każdego roku jest karnawał w Duisburgu.

2. Katedra Willibrodi w Wesel

Ze względu na bliskość Zagłębia Ruhry, region Dolnego Renu był szczególnie często narażony na alianckie naloty bombowe w czasie wojny, a w wielu miejscach znaczna część starej infrastruktury została zniszczona. Piękna Wesel została odbudowana szczególnie warta obejrzenia. Wokół rynku, centrum miasta, wszystko zostało starannie odrestaurowane i odrestaurowane, dlatego też dziś katedra Willibrodi z pięcionawową bazyliką i bogato zdobioną historyczną fasadą ratusza jest jednym z najpopularniejszych zabytków miasta. Z Wesel rozpoczynają się liczne łodzie wycieczkowe zarówno w górę rzeki, jak i w dół rzeki Ren.

3. Forum przyrodnicze

Miłośnikom przyrody najlepiej doradza się wynajęcie jednego z wielu rodzinnych domów wypoczynkowych w Xanten. Pobliskie NaturForum wyspy znajduje się w samym środku jednego z największych naturalnych terenów zalewowych na Dolnym Renie. Weź udział w jednej z wielu wycieczek i imprez edukacyjnych z zakresu ochrony środowiska lub odwiedź stałą wystawę AuenGeschichten, poświęconą przyrodzie i ochronie przeciwpowodziowej.

Czwarty basen rekreacyjny "De Bütt".

Basen rekreacyjny o pięknej nazwie "De Bütt" przyciąga przede wszystkim rodziny z dziećmi do kontemplacyjnego Willicha. W Viersen w Süchtelner Wildgehege, w odległości krótkiego spaceru od hotelu Süchtelner Wildgehege, oprócz wielu atrakcji kąpielowych, można doświadczyć wielu rodzimych gatunków dzikich zwierząt w bliskim sąsiedztwie. Na licznych szlakach pieszych i rowerowych można przeżyć ten piękny region na własną rękę i cieszyć się krajobrazem.

Zamek Kempen 5.

Zamek Kempen znajduje się w centrum miasta Kempen. Został zbudowany w 1400 roku i do dziś był wielokrotnie niszczony i przebudowywany. Każdego roku w Martinszug na zamku odbywa się ogromny pokaz sztucznych ogni, który pozwala, by zamek lśnił swoim blaskiem.

Widok na krajobraz
Widok na krajobraz