Domy i apartamenty wakacyjne w Kolonia Niemcy

Rozpocznij wyszukiwanie 510 homes w Kolonia Niemcy teraz!

Wyszukaj miliony domów wakacyjnych
+
Porównaj z ponad 600 stron internetowych
=
Znajdź swój idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie

Najpopularniejsze domy i apartamenty wakacyjne w Kolonia Niemcy

Apartament dla 4 osób, z balkon
4 osób, 1 sypialni, 43m²
4,8
20 recenzje
Köln-Mülheim, Kolonia Niemcy
od
419 złza noc
Apartament dla 3 osób, z balkon
3 osób
4,5
4 recenzje
Kolonia Niemcy, Nadrenia
od
316 złza noc
Apartament dla 3 osób
5,0
1 recenzja
Kalk (Kolonia), Kolonia Niemcy
od
308 złza noc
Apartament dla 5 osób
5 osób, 1 sypialni
5,0
1 recenzja
Kalk (Kolonia), Kolonia Niemcy
od
406 złza noc
Apartament dla 5 osób, z balkon
5,0
1 recenzja
Kalk (Kolonia), Kolonia Niemcy
od
372 złza noc
Apartament dla 5 osób
Ehrenfeld (Kolonii), Kolonia Niemcy
od
483 złza noc
Apartament dla 6 osób, z balkon
6 osób, 1 sypialni
Kolonia Niemcy, Nadrenia
od
505 złza noc
Apartament dla 6 osób, z balkon
4,5
2 recenzje
Köln-Mülheim, Kolonia Niemcy
od
513 złza noc
Apartament dla 5 osób, z balkon
Kalk (Kolonia), Kolonia Niemcy
od
470 złza noc
Apartament dla 9 osób
9 osób, 5 sypialni, 120m²
Kolonia Niemcy, Nadrenia
od
633 złza noc
Apartament dla 5 osób
Kalk (Kolonia), Kolonia Niemcy
od
470 złza noc
Apartament dla 6 osób
3,7
3 recenzje
Nippes (Köln), Kolonia Niemcy
od
398 złza noc
Apartament dla 5 osób, z balkon
Kalk (Kolonia), Kolonia Niemcy
od
620 złza noc
Apartament dla 4 osób
4 osób, 2 sypialni, 70m²
4,4
19 recenzje
Köln-Mülheim, Kolonia Niemcy
od
547 złza noc
Apartament dla 2 osób
Kalk (Kolonia), Kolonia Niemcy
od
257 złza noc
Apartament dla 2 osób
Kalk (Kolonia), Kolonia Niemcy
od
252 złza noc
Apartament dla 2 osób
4,0
1 recenzja
Kalk (Kolonia), Kolonia Niemcy
od
329 złza noc
Apartament dla 2 osób
Kalk (Kolonia), Kolonia Niemcy
od
1 946 złza noc
Pokaż wszystkie

Podkreśla w Kolonia Niemcy

  • Wielkie miasto nad Renem
  • Karnawał koloński
  • Zajęcia rekreacyjne przyjazne dla rodzin
  • Mnogość zabytków
  • Wieloaspektowe szlaki turystyczne i rowerowe

Najpopularniejsze w Kolonia Niemcy

Internet 169
Zwierzęta dozwolone 17
Balkon/ taras 82
TV 203
Ogród 22
Parking 80
Pralka 61
Ogrzewanie 118

Mieszkania wakacyjne w Kolonii

Doskonałe zakwaterowanie w centralnej lokalizacji

Kilometry wzdłuż brzegów Renu, wieloaspektowy program kulturalny, rozrywkowy, kulinarne atrakcje i zajęcia sportowe sprawiają, że Kolonia jest popularnym celem podróży. W samym środku pulsującej metropolii Renu można zamieszkać w nowoczesnym mieszkaniu lub najwyższej klasy mieszkaniu wakacyjnym z najwyższej klasy wyposażeniem na Starym Mieście Północnym ze słynną Schildergasse, Starym Mieście Południe lub okoliczne dzielnice lewego brzegu Renu w Nippes, Lindenthal, Neustadt-Nord lub Ehrenfeld. Widoki, restauracje i możliwości robienia zakupów zmieniają krajobraz ulic, a także zapewniają komfortową atmosferę dzięki zadbanym pasom zieleni. Przy odrobinie szczęścia będziesz miał nawet widok na katedrę z okna swojego mieszkania wakacyjnego. Popularną dzielnicą mieszkalną na prawym brzegu Renu jest zielony Merheim z Merheimer Heide.

Atrakcyjne domy wakacyjne w zielonym otoczeniu

Z dala od zgiełku i zgiełku, urlopowicze spędzają wspaniałe dni w dzielnicach mieszkaniowych Porz, Mülheim, Rodenkirchen, Braunsfeld i Dellbrück. Szczególnie na południu i na prawym brzegu Renu będziesz mieszkać w przytulnym mieszkaniu wakacyjnym lub przestronnym domu wakacyjnym, który znajduje się w pobliżu parków i terenów rekreacyjnych. W sąsiedztwie Königsforst lub Gierather Wald znajdziesz fantastyczne miejsca noclegowe, które stanowią doskonałą bazę wypadową dla wycieczek do Nadrenii lub centrum miasta.

Wakacje w Kolonii

Lokalizacja i orientacja

Czwarte co do wielkości miasto Niemiec

Miasto katedralne, liczące około miliona mieszkańców, rozciąga się na obszarze 405,02 km2 jako najbardziej zaludniona metropolia w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia. Kolonia należy do aglomeracji Kolonia/Bonn i regionu metropolitalnego Ren-Ruhra i jest ważnym miejscem prowadzenia działalności gospodarczej na skalę międzynarodową. Miasta Dormagen, Leverkusen, Bergisch Gladbach i Hürth graniczą z powiatem.

Cechy geograficzne

Na obszarze Niederterrassen, na południowym skraju Niederrheinische Bucht, megacity leży w Zatoce Kolońskiej pomiędzy Eifel i krajem związkowym Bergisches. Obszar miasta jest przecięty przez Ren z kierunku południowo-północnego i dzieli Kolonię na lewą i prawą połowę miasta Ren.

Most Hohenzollern z zamkami miłości.
Most Hohenzollern z zamkami miłości.

Podróżni i działalność

Kolonia dla rodzin


Pomiędzy zabytkowymi budynkami, Renem i terenami zielonymi jest wiele do odkrycia dla dzieci. Przyjazna rodzinie metropolia oferuje wiele atrakcji, które są dostosowane do potrzeb i zainteresowań najmłodszych. Przygodowe wycieczki po mieście, od przerażających historii do zabawnych poszukiwań skarbów, sprawiają, że historia Kolonii jest żywa i przyjazna dzieciom. Głodni wiedzy wczasowicze dostaną również pieniądze do Muzeum Czekolady lub Muzeum Odyseusza.
Ale również zabawa nie przychodzi zbyt krótko w mieście katedry. Zwiedzanie Kolońskiego ZOO, parku trampolinowego Jump House, basenu Aqualand, wycieczki dla dzieci po Kolonii lub 700 placów zabaw zapewniają rozrywkowy program rozrywkowy. Punktem kulminacyjnym Nadrenii jest Phantasialand w Brühl.

Kolonia dla rowerzystów i pieszych wędrowców


Oprócz wielopłaszczyznowej architektury obszaru miasta, okolice miasta katedry oferują różnorodne trasy dla sportowców rekreacyjnych, którzy chcą zwiedzać region Renu pieszo lub na dwóch kółkach. W przeszłości nieużywane obiekty górnicze, parki przyrodnicze i brzegi rzek, poznasz Kolonię z jej naturalnej strony.
Rowerzyści mogą przejechać przez zalesione tereny na północny wschód od Kolonii, las Königsforst do Wahner Heide lub zielony pas na lewym brzegu Renu. Raj kultury i zielona idylla otwiera się również dla czeladników. Interesujące informacje czekają na Państwa na szlaku kolońskim między Roggendorfem a Merkenich, na drodze do gospodarstwa rolnego nad doliną Wahnbach lub w powiecie Bensberg.

W 2016 roku mistrz świata i piłkarz Lukas Podolski zdobył niemiecką kartę z kolońskim hymnem "Liebe deine Stadt".

Rzeczy, które trzeba wiedzieć

Pomiędzy starożytnością rzymską a współczesnością


Kolonia, jako jedno z najstarszych miast w kraju, może poszczycić się 2000 letnią historią, która silnie wpłynęła na krajobraz miasta. Już w 19 roku przed Chrystusem rzymskie plemię Ubier osiedliło się na brzegach Renu. Do dziś starożytna sieć dróg, rzymska wieża i inne pozostałości murów miejskich przypominają nam czas jej założenia. Architektoniczne atrakcje średniowiecza, które tworzą linię centrum miasta, są wyjątkowe.
Są to m.in. obiekty sakralne, takie jak katedra kolońska, ratusz, Eigelsteintorburg czy Dom Stapelhaus. Podczas II wojny światowej zniszczeniu uległo około 80 procent miasta, które zostało pieczołowicie odtworzone i odbudowane w latach 50-tych. Epoka ta była prekursorem nowoczesnego rozwoju urbanistycznego, w którym wybudowano uderzające budynki, takie jak Opera i Teatr, Filharmonia i tunel Banku Renu.

Kölle Alaaf

Kiedy życie codzienne zatrzymuje się, a miasto znajduje się w stanie wyjątkowym, w Kolonii ogłoszono piąty sezon. Każdego roku od Weiberfastnacht o 11:11 rano do środy popielcowej na ulicach panuje zgiełk i zgiełk, kiedy ponad milion mieszkańców i turystów intensywnie obchodzi karnawał. Podczas festiwalu w Kolonii goście apartamentu wakacyjnego na Starym Mieście żyją pośród spektaklu sesji kostiumowych, poniedziałkowej procesji różanej i zamaskowanych balów. Na całe dnie piosenki i hity imprezowe tworzą radosną atmosferę we wszystkich pubach i barach, animując Cię do tańca i kołysania się. Najpóźniej teraz powinieneś spróbować "Kölsch".

Top 5 wskazówek dotyczących jazdy

Katedra w Kolonii
Katedra w Kolonii
1. Wizyta w katedrze kolońskiej


Kościół rzymskokatolicki, oficjalnie znany jako "Kościół Wysokiej Katedry św. Piotra", znajduje się pod patronatem apostoła Piotra i od 1996 r. jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.
Weź udział w nabożeństwach kościelnych i koncertach organowych lub zwiedzanie katedry i jej skarbca w ramach ciekawego zwiedzania z przewodnikiem. Możliwa jest również wspinaczka po katedrze, z której roztacza się zapierający dech w piersiach widok na całe miasto. Katedra znajduje się w odległości krótkiego spaceru od apartamentu w centrum Kolonii!

2. Muzyka w Filharmonii lub Operze Kolońskiej

Miłośnicy muzyki uważajcie! W Filharmonii można oczekiwać urozmaiconego programu z wielkimi dziełami z repertuaru symfonicznego. Regularne imprezy obejmują również sesje jazzowe, imprezy folklorystyczne i popowe. Opera w Kolonii jest również wyrafinowana kulturowo. Cieszy się doskonałą reputacją nie tylko wśród zwiedzających, ale także wśród międzynarodowych krytyków, a od dziesięcioleci prezentowana jest tu praca reżyserów, dyrygentów i śpiewaków o światowej renomie.

3. Dzień pełen kultury.

Miłośnicy kultury nie będą rozczarowani również w Kolonii: w różnych teatrach można podziwiać szeroki wachlarz przedstawień. Nieważne, czy teatr miejski w Schauspielhaus, czy też jedna z wielu małych scenek - spektakle urzekną Cię w swoim fotelu. Unikalny i zróżnicowany krajobraz muzealny miasta zapewnia ekscytujące podróże odkrywcze. Oferta sięga od sztuki współczesnej w "Muzeum Ludwiga" do dzieł sztuki antycznej eksponowanych w "Muzeum Rzymsko-Niemieckim".

4) przechadzając się wzdłuż nabrzeża wody

Na brzegach Renu można odbyć długie spacery wzdłuż długiej, zielonej promenady. Przejdź się w kierunku zachodu słońca i ciesz się wspaniałym widokiem na przepływające statki i panoramę miasta. Wspaniale jest też bujać się na rowerze wzdłuż promenady. Rower można wypożyczyć w jednym z wielu punktów wypożyczania rowerów i jeździć z nim po mieście.

5. Patrzenie na zwierzęta w kolońskim zoo

Kolońskie ZOO oferuje zabawę dla całej rodziny! Przejdź się po rozległym zoo i rozkoszuj się słoniami, żyrafami i małpkami. W zoo dla zwierząt domowych najmłodsi mogą doświadczyć zwierząt z bliska. Wzmacniaj się lodami w trakcie pełnego wrażeń dnia. Wieczorem można pozwolić, aby piękny dzień minął w przeglądzie na tarasie swojego apartamentu w Kolonii.

Pobliskie wakacyjne kierunki