Domy i apartamenty wakacyjne w Pustać Lüneburska

Rozpocznij wyszukiwanie 1 176 homes w Pustać Lüneburska teraz!

Wyszukaj miliony domów wakacyjnych
+
Porównaj z ponad 600 stron internetowych
=
Znajdź swój idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie

Najpopularniejsze domy i apartamenty wakacyjne w Pustać Lüneburska

Chata z bali dla 4 osób, z ogród
4 osób, 2 sypialni, 85m²
5,0
20 recenzje
Brockel, Pustać Lüneburska
od
412 złza noc
Dom dla 5 osób, z ogród
5 osób, 2 sypialni, 90m²
5,0
13 recenzje
Bleckede, Elbtalaue
od
318 złza noc
Dom dla 8 osób, z ogród
8 osób, 4 sypialni, 176m²
4,9
20 recenzje
Hemslingen, Pustać Lüneburska
od
545 złza noc
Apartament dla 6 osób, z ogród
6 osób, 3 sypialni, 100m²
4,8
20 recenzje
Trebel, Pustać Lüneburska
od
313 złza noc
Dom dla 4 osób, z ogród
4 osób, 1 sypialni, 60m²
4,9
20 recenzje
Pustać Lüneburska
od
275 złza noc
Dom dla 4 osób, z ogród
4 osób, 2 sypialni, 60m²
4,7
20 recenzje
Lüchow, Pustać Lüneburska
od
275 złza noc
Dom dla 3 osób, z ogród
3 osób, 2 sypialni, 67m²
5,0
14 recenzje
Hitzacker, Elbtalaue
od
292 złza noc
Dom dla 8 osób, z ogród
8 osób, 3 sypialni
4,8
12 recenzje
Sassenburg, Pustać Lüneburska
od
807 złza noc
Resort dla 4 osób, z taras
4 osób, 2 sypialni, 60m²
4,1
499 recenzje
Bispingen, Pustać Lüneburska
od
665 złza noc
Apartament dla 4 osób, z ogród
4 osób, 2 sypialni, 50m²
4,2
243 recenzje
Pustać Lüneburska
od
283 złza noc
Apartament dla 8 osób, z ogród
8 osób, 2 sypialni
4,9
25 recenzje
Pustać Lüneburska
od
215 złza noc
Chata z bali dla 4 osób, z basen i sauna oraz ogród
4 osób, 2 sypialni, 65m²
4,7
7 recenzje
Gartow, Pustać Lüneburska
od
279 złza noc
Bungalow dla 3 osób, z ogród
3 osób, 2 sypialni, 70m²
4,7
3 recenzje
Sassenburg, Pustać Lüneburska
od
584 złza noc
Apartament dla 4 osób, z ogród
4 osób, 2 sypialni, 95m²
4,9
7 recenzje
Pustać Lüneburska
od
232 złza noc
Dom dla 4 osób, z ogród
4 osób, 2 sypialni, 70m²
4,6
69 recenzje
Heeslingen, Pustać Lüneburska
od
305 złza noc
Dom dla 14 osób, z ogród
14 osób, 4 sypialni, 180m²
4,8
20 recenzje
Pustać Lüneburska
od
699 złza noc
Dom dla 6 osób, z ogród
4,7
77 recenzje
Soltau, Pustać Lüneburska
od
227 złza noc
Resort dla 4 osób, z ogród i jacuzzi
4,2
189 recenzje
Soltau, Pustać Lüneburska
od
322 złza noc
Pokaż wszystkie

Podkreśla w Pustać Lüneburska

  • Turystyka piesza i rowerowa
  • The Crazy House
  • Stare miasto Lüneburg
  • Serengeti Park Hodenhagen
  • Park wspinaczkowy HöhenwegArena

Najpopularniejsze w Pustać Lüneburska

Internet 779
Zwierzęta dozwolone 379
Balkon/ taras 654
TV 947
Ogród 689
Parking 844
Pralka 493
Sauna 80
Ogrzewanie 716

Najpopularniejsze miejsca w Pustać Lüneburska

Mieszkania wakacyjne w Lüneburger Heide

Relaksujące wakacje pośród przyrody

Lüneburger Heide z licznymi rezerwatami przyrody jest prawdziwym rajem dla turystów pieszych i rowerzystów. W tym regionie wakacyjnym znajdą Państwo liczne mieszkania wakacyjne w Lüneburgu i jego okolicach, mieście, które ma do zaoferowania atrakcje kulturalne i dobry dostęp do szlaków turystycznych. Ale można również wynająć ładny dom wakacyjny w odosobnionym miejscu i w pełni cieszyć się prywatnością Lüneburger Heide.

Ceglany dom, w którym można się zakochać.

W Lüneburger Heide większość domów wypoczynkowych zbudowano w tradycyjnym budownictwie murowanym, które promieniują przytulnością i tradycją. Od czasu do czasu można również znaleźć wygodny apartament w starym budynku z muru pruskiego. Możesz też zdecydować się na mieszkanie wakacyjne na farmie ekologicznej, gdzie możesz wprowadzić swoje dzieci w wiejski styl życia tuż za Twoimi drzwiami.

Zwróć uwagę na sprzęt.

Większość domów wakacyjnych wyposażona jest w otwarte przestrzenie, takie jak balkon lub taras. W domu wakacyjnym z ogrodem i grillem można pozwolić, aby przedłużony dzień wycieczki zakończył się relaksem w kręgu rodziny. Ze względu na rozległy obszar regionu wypoczynkowego, parkowanie przed drzwiami wejściowymi zazwyczaj nie stanowi problemu. Możesz nawet wypożyczyć rower od niektórych właścicieli, aby w wolnej chwili zwiedzić okolicę.

Wakacje w Lüneburger Heide

Lokalizacja i orientacja

Region wypoczynkowy niedaleko niemieckich metropolii.

Lüneburger Heide to duży obszar krajobrazowy składający się głównie z wrzosowisk, lasów i geestlandów. Region leży w północno-wschodniej części Dolnej Saksonii oraz w zlewni dużych miast Bremy, Hanoweru i Hamburga. Nazwa Lüneburger Heide pochodzi od miasta Lüneburg o tej samej nazwie, które posiada całkowicie zachowane stare miasto.

Podział przyrodniczo-przestrzenny regionu

Lüneburger Heide znajduje się na nizinach północnoniemieckich i jest podzielona na kilka obszarów. Należą do nich Hohe Heide, Südheide i Ostheide z nizinami moczarnymi i obszarami flotacyjnymi. Ponadto baseny Uelzen i Bevens stanowią znaczną część wrzosowisk Lubelskiego Parku Narodowego. Krajobraz Luheide charakteryzuje się nizinami i górami.

Rezerwaty przyrody i parki

Park przyrodniczy Lüneburger Heide obejmuje obszar wokół Wilseder Berg, na którym znajdują się również krajobrazy leśne. Ponadto w regionie wypoczynkowym Lüneburger Heide znajdą Państwo park przyrodniczy Südheide oraz park przyrodniczy Elbhöhen-Wendland. Ważne jest, aby wiedzieć, że prowadzenie pojazdów mechanicznych jest zabronione w rezerwatach przyrody. Oznaczone ścieżki nie mogą być pozostawione, a psy muszą być trzymane na smyczy.

Wrzosowisko na wrzosowisku w Lüneburgu.
Wrzosowisko na wrzosowisku w Lüneburgu.

Podróżni i działalność

Przyjemności z wędrówek w wymarzonym krajobrazie naturalnym

Najważniejszym szlakiem turystycznym przez Lüneburger Heide jest Freudenthalweg. Heidschnuckenweg jest jednym z najpiękniejszych szlaków turystycznych w Niemczech. Trasy turystyczne można planować indywidualnie według etapów dziennych lub półdniowych, tak aby nie były one zbyt uciążliwe nawet dla niedoświadczonych pieszych lub dzieci.

Odkryj jeszcze więcej kraju na rowerze.

Można również przejechać rowerem przez Lüneburger Heide. Wiele tras jest łatwa do opanowania w ciągu jednego dnia. Kilkukilometrowe, dobrze oznakowane ścieżki rowerowe nadają się również do kilkudniowych wycieczek. Polecana trasa rowerowa prowadzi przez park przyrodniczy Südheide, kolejna wokół Faßberg. Poznaj leśne krajobrazy i energię wodną na malowniczym szlaku turystycznym wokół Hambühren.

Jazda konna w najlepszym wydaniu.

Dla miłośników koni, Lüneburger Heide posiada nie tylko rozległy teren jeździecki, ale także liczne stadniny koni i stadniny koni, które oferują przejażdżki z przewodnikiem i lekcje na arenie. Po drodze dzikie zwierzęta zbliżają się do ciebie podczas jazdy na wrzosowiskach, bagnach i wrzosowiskach, ponieważ tylko pachną koniem, ale nie ludźmi. Stajnie jeździeckie znajdują się w Egerstorfie, Soltau i Eschede, a także w wielu innych miejscowościach Lüneburger Heide.

O pochylonej wieży kościoła św. Johannisa w Lüneburgu można przeczytać zabawną historię. Wieża została zbudowana przez mistrza budowlanego w XIV wieku nachylona do woli. W związku z tym sprawca nachylonej wieży chciał się od tego zanurzyć aż do śmierci. Przeżył jednak, bo właśnie w tym momencie przejeżdżał wózek z sianem, spowalniając upadek.
Piękny krajobraz na wrzosowisku w Lüneburgu
Piękny krajobraz na wrzosowisku w Lüneburgu

Top 5 wskazówek dotyczących jazdy

1. Do domu stojącego na głowie

W Bispingen znajduje się tzw. "Crazy House", budynek, który stoi do góry nogami, czyli na dachu. Nawet wnętrze jest montowane do góry nogami zgodnie z zasadą "crazy". Jeśli chcesz zobaczyć ten cud architektury na własne oczy, najlepiej udać się do domu, który dodatkowo nachylony jest o około 5 stopni w osi poprzecznej i wzdłużnej. Ale bądź ostrożny, nawet droga jest wybrukowana krzywo.

2. Przejdź się przez miasto Lüneburg

Piękne stare miasto Lüneburg jest absolutnie warte odwiedzenia. Przyjrzyjcie się staremu ratuszowi z porcelanowym glockenspiel, kościołom i wielu starym budynkom z cegły z typowymi szczytami i odpocznijcie w jednym z doskonałych pubów, których jest wiele w Lüneburgu. Warto również zobaczyć zabytkową dzielnicę wodną, gdzie nadal znajduje się stary żuraw do załadunku barek.

3. Czysta rozrywka w wielu parkach rozrywki i parkach rozrywki

W Lüneburger Heide znajduje się najwięcej parków rozrywki i przygód w Europie. Łącznie 14 destynacji zapowiada rozrywkowy i urozmaicony dzień wolny od pracy. Należą do nich Serengeti Park Hodenhagen, Heide Park Resort Soltau, Wildpark Lüneburger Heide i Weltvogelpark Walsrode. Nie będzie nudy dla młodych i starych.

4. Największy park wspinaczkowy w Europie

W Schneverdingen znajduje się HöhenwegArena, park wspinaczkowy superlatywów. Tutaj młodzi i starzy goście mogą ćwiczyć swoje umiejętności, siłę, zwinność i koordynację, podziwiając wspaniały widok na szczyty drzew. W parku czeka na Państwa ponad 150 stacji wspinaczkowych na sześciu piętrach. Ponadto, istnieje kilka kolejek linowych, które dopełniają zabawę wspinaczkową w zabawny sposób.

5) specjalności kulinarne z wrzosowisk

Lüneburger Heide ma do zaoferowania kilka regionalnych przysmaków z krajobrazu kulturowego, na który składają się lasy, wrzosowiska, wrzosowiska, łąki i pola. Najbardziej znane specjały regionalne to miód wrzosowy, ziemniaki wrzosowe, szparagi oraz potrawy z gryką lub sznuckenem wrzosowym.