Odnaleźć Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż Barnim

Podkreśla w Płaskowyż Barnim

  • Lasy, wzgórza i jeziora w Parku Przyrody Barnim
  • Wycieczki statkiem i wizyta w podnośniku dokowym Niederfinow
  • Jazda na rowerze wzdłuż drogi holowniczej
  • Kolejka linowa Heather z muzeum

Najlepsze Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż Barnim

Goście są zgodni: te pobyty są wysoko oceniane pod względem lokalizacji, czystości i nie tylko.
więcej...
Bernau Bei Berlin, Płaskowyż Barnim
Apartament • 45 m² • 1 sypialnia
3,4
(23 recenzje)
Schönow leży 19km na północ od centrum Berlina. W tym wspaniale spokojnym miejscu na skraju lasu znajduje się działka z dwoma domami, położonymi obok siebie, oferującymi ogólnie trzy mieszkania. Budynek oddalony jest o 800m od S-bahn (krzyżówki pociągu z tramwajem) do centrum, w zielonej, przedniej dzielnicy. Oba budynki posiadają wspólny ogródek z tarasem i meblami ogrodowymi oraz grilem, jednocześnie można korzystać z dużego ogrodu jeśli wynajmie się basen. W skrócie, miejsce z wieloma możliwościami w sąsiedztwie jednego z najfajniejszych miast Europy.Wydatki związane z ładowaniem samocho...
od 365 zł / noc
więcej...
Wandlitz, Płaskowyż Barnim
Dom • 75 m² • 2 Sypialnie
4,4
This cozy wooden house is located in a Scandinavian style between water and meadows. The house in the port village Zerpenschleuse in the idyllic northern Brandenburg is located in the first row from the sea with great views over the boats and the nature around the harbor basin.  In your garden or on the open terrace, the sun and fresh air can be deliciously enjoy. In the cold season you can curl up in front of the crackling fire in the cozy living room cozy and enjoy the view of the perhaps already frozen water surfaces. Thanks to the high ceilings and the open gallery on the firs...
od 361 zł / noc
więcej...
Bernau Bei Berlin, Płaskowyż Barnim
Apartament • 55 m² • 1 sypialnia
3,4
(24 recenzje)
Około 19km od Berlina znajduje się mieszkanie wakacyjne, w spokojnej lokacji, na skraju lasu w Schönow.Z Schönow transportem publicznym dostać się można do Berlina. Odkryj atrakcje miasta, jak np. Wieżę Brandenburską, Wyspę Muzeów, Berlińską katedrę i wiele więcej. Ale również wycieczki na wieś jak np. do Schorfheide nie może zabraknąć. Tutaj znaleźć można wiele jezior, lasów i przede wszystkim odpoczynek!Wydatki związane z ładowaniem samochodu elektrycznego lub hybrydowego (o ile jest to możliwe) są zawsze naliczane według zużycia i płatne osobnoOstatnie 1 km do lokacji to polna drogaW odn...
od 384 zł / noc

Ceny i dostępność

Ceny wynajmu wakacji Płaskowyż Barnim

597 złdla 3 gru - 10 gru
640 zł średnia roczna
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
Średnia cena za tydzień

Dostępność wynajmu wakacji Płaskowyż Barnim

70%dla 3 gru - 10 gru
76% średnia roczna
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
Procent dostępnych obiektów

Apartamenty w Krainie Barnimerów

Wakacje w "zielonym płucu" przed Berlinem

Barnimer Land, który charakteryzuje się łagodnymi wzgórzami, szerokimi łąkami, obszarami leśnymi i krystalicznie czystymi jeziorami, ma kilka pięknych domów wakacyjnych do zaoferowania. Takie komfortowe zakwaterowanie nie tylko zapewnia nieograniczoną prywatność, ale jest również idealną bazą wypadową dla wycieczek pieszych i rowerowych. W miejscowościach regionu znajdują się również apartamenty wakacyjne, które są przytulne i dobrze wyposażone, dzięki czemu idealnie nadają się na rekolekcje po dłuższej wycieczce.

Wakacje w Krainie Barnimerów

Lokalizacja i orientacja

Piękny region wypoczynkowy z lasami i jeziorami

Barnimer Land to region Brandenburgii położony na północ od Berlina. Szerokie lasy i piękne jeziora, które zapewniają spokój i rekreację, charakteryzują krajobraz. Ponadto, Barnim Nature Park znajduje się w Barnimer Land. Ważnymi miejscami w tym regionie wypoczynkowym są Bernau, Eberswalde, Biesenthal oraz ośrodek wypoczynkowy Wandlitz, gdzie znajduje się kilka jezior.

W Krainie Barnimerów wilki są wciąż widywane, co świadczy o powrocie tych chronionych mieszkańców lasów.

Górne wskazówki dotyczące podróży

1. Dowiedzieć się wszystkiego na temat śluz okrętowych

Wyciąg statkowy Niederfinow znajduje się około 10 kilometrów od miasta Niederfinow, nad Kanałem Odra-Hawela. Winda ta może podnosić lub opuszczać statki o długości do 85 metrów na 36 metrowej różnicy wysokości. Proces ten można obserwować na promenadzie widokowej. Latem oferowane są również wycieczki w obie strony przez podnośnię statków.

2. Zwiedzanie wspaniałego krajobrazu na rowerze lub kajakiem

Ziemia Barnimer Land jest idealna do jazdy na rowerze dzięki dużym lasom i lekko pagórkowatemu krajobrazowi. Wykorzystaj np. brzegi jezior lub ścieżkę holowniczą, która odsłania piękną wycieczkę wzdłuż historycznej drogi wodnej. Można popłynąć starą drogą wodną między Niederfinow i Zerpenschleuse.

3. Spełnianie dziecięcych marzeń w historycznym pociągu parowym

Heidekrautbahn to historyczny pociąg parowy z lat dwudziestych, który kursuje pomiędzy Berlinem-Karow i Basdorfem. Oprócz wycieczek, operatorzy kolejowi oferują również różne festiwale na stacjach w sierpniu i wrześniu. Zgodnie z motywem przewodnim można również odwiedzić Muzeum Heidekrautbahna i wystawę pojazdów w Basdorfie.

FAQs: Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż Barnim

Ile średnio trzeba zapłacić za wynajęcie apartamentu wakacyjnego w Płaskowyż Barnim?

Biorąc pod uwagę nasze dane, Płaskowyż Barnim oferuje noclegi kosztujące średnio 507 zł za noc, to dosyć drogo jak na to miejsce w Niemcy.

O jakiej porze roku ceny za pobyt w Płaskowyż Barnim są najlepsze?

Zgodnie z naszymi najnowszymi danymi, miesiącami najkorzystniejszymi cenowo w Płaskowyż Barnim są maj, listopad i październik, ze średnią ceną za noc odpowiednio 472 zł, 479 zł i 479 zł.

Które miesiące są droższe, jeśli chcemy wynająć apartament na wakacje w Płaskowyż Barnim?

Zgodnie z danymi z poprzedniego roku, koszt noclegu tutaj jest zazwyczaj wyższy w miesiącach lipiec (576 zł), sierpień (546 zł) i czerwiec (520 zł).

Czy Płaskowyż Barnim jest dobrym miejscem na spontaniczny urlop?

Jeśli chcesz odkryć Płaskowyż Barnim, sugerujemy planowanie wakacji z wyprzedzeniem, ponieważ noclegi w tym miejscu są bardzo popularne, ze średnią dostępnością noclegów 64 % w ubiegłym roku.

Który miesiąc jest najlepszy na spontaniczny wyjazd?

Najlepsze miesiące na znalezienie wolnych noclegów w Płaskowyż Barnim to kwiecień (ze średnią dostępnością miejsc noclegowych 58 % w ubiegłym roku), styczeń (52 %) i marzec (50 %).

W których miesiącach trudniej jest znaleźć wolne apartamenty wakacyjne?

Miesiącem z najwyższą średnią liczbą rezerwacji jest sierpień (średnio 4 % wszystkich zakwaterowań było dostępne w poprzednim roku). Następny to lipiec (11 %) i wrzesień (25 %). W ciągu tych trzech miesięcy, dostępność obiektów do wynajęcia jest bardzo mała (13 %). Z tego powodu, lepiej jest rezerwować wcześniej.

Ile apartamentów wakacyjnych jest dostępnych do wynajęcia w Płaskowyż Barnim?

Holidu ma 180 apartamentów wakacyjnych do wynajęcia w swojej ofercie w Płaskowyż Barnim, współpracując z 19 różnymi partnerami.

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

Booking.com Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż BarnimBooking.com Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż Barnim
Airbnb Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż BarnimAirbnb Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż Barnim
Vrbo Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż BarnimVrbo Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż Barnim
Bookiply Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż BarnimBookiply Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż Barnim
FeWo-direkt Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż BarnimFeWo-direkt Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż Barnim
Abritel Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż BarnimAbritel Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż Barnim
HRS Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż BarnimHRS Wakacyjne domy i apartamenty w Płaskowyż Barnim
500+ więcej
  1. Mieszkania wakacyjne
  2. Niemcy
  3. Płaskowyż Barnim