Domy i apartamenty wakacyjne w Piasecznie

Domy i apartamenty wakacyjne w Piasecznie

Rozpocznij wyszukiwanie 17 homes w Piaseczno teraz!

Wyszukaj noclegi

Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Dom
Apartament
4,0
 i do góry

Wakacyjne domy i apartamenty w Piaseczno

Apartament dla 3 osób, z widok i balkon w Piaseczno
Apartament dla 3 osób, z widok i balkon
1 sypialnia
4,8
(16 recenzje)
od 181 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród i widok, zwierzęta dozwolone w Piaseczno
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród i widok, zwierzęta dozwolone
1 sypialnia
4,5
(379 recenzje)
od 158 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Apartament dla 2 osób, z balkon w Piaseczno
Apartament dla 2 osób, z balkon
1 sypialnia
4,9
(31 recenzje)
od 190 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Apartament dla 2 osób, z ogród i widok, Dla rodziny w Piaseczno
Apartament dla 2 osób, z ogród i widok, Dla rodziny
1 sypialnia
4,3
(128 recenzje)
od 148 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród w Piaseczno
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród
1 sypialnia
od 195 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób, z taras, zwierzęta dozwolone w Piaseczno
Bed & breakfast dla 2 osób, z taras, zwierzęta dozwolone
1 sypialnia
3,6
(165 recenzje)
od 148 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Apartament dla 2 osób, z widok, Dla rodziny w Piaseczno
Apartament dla 2 osób, z widok, Dla rodziny
1 sypialnia
4,6
(177 recenzje)
od 120 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Apartament dla 4 osób, z balkon w Piaseczno
Apartament dla 4 osób, z balkon
1 sypialnia
4,9
(20 recenzje)
od 190 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Apartament dla 4 osób, z widok i taras w Piaseczno
Apartament dla 4 osób, z widok i taras
1 sypialnia
4,6
(61 recenzje)
od 148 zł / noc
Apartament dla 4 osób w Piaseczno
Apartament dla 4 osób
1 sypialnia
od 176 zł / noc
Apartament dla 4 osób, z balkon w Piaseczno
Apartament dla 4 osób, z balkon
2 sypialni
4,6
(3 recenzje)
od 232 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Apartament dla 4 osób, z widok i ogród, Dla rodziny w Piaseczno
Apartament dla 4 osób, z widok i ogród, Dla rodziny
1 sypialnia
4,9
(69 recenzje)
od 232 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Pokaż wszystkie

Odnaleźć Wakacyjne domy i apartamenty w Piaseczno

Mapa

Podkreśla w Piaseczno

 • Chojnowski Park Krajobrazowy
 • Las Kabacki
 • Plac Józefa Piłsudskiego
 • Kościół św. Anny
 • Mykwa
 • Zimne Doły
 • Extreme Worrior Park
 • Grójecka Kolejka Wąskotorowa
 • Park Miejski
 • Rzeka Jeziorka

Ceny i dostępność

Ceny

639 zł
czerwiec
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
Średnia cena za tydzień

Dostępność

100 %
czerwiec
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
Procent dostępnych obiektów

Domy i apartamenty wakacyjne w Piasecznie

Najlepsze apartamenty do wynajęcia w centrum Piaseczna

Piaseczno to małe miasto położone zaledwie 15 km od stolicy Polski. Jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się miejscowości na terenie aglomeracji warszawskiej. Piaseczno jest doskonałą bazą noclegową dla turystów, którzy pragną zobaczyć Warszawę, jednak nie lubią zgiełku dużego miasta. Najlepsze apartamenty wakacyjne do wynajęcia w tym mieście znajdziesz w jego centrum. Wiele z nich usytuowanych jest pomiędzy dwiema głównymi ulicami Kazimierza Jarząbka i Wojska Polskiego. Część z nich znajduje się w pobliżu dworca PKP. Domy do wynajęcia, mieszczą się natomiast na obrzeżach Piaseczna, w okolicznych wsiach, jak na przykład we wsi Mysiadło, którą miniesz kierując się ulicą Puławską na Ursynów.

Poczuj się komfortowo

Piaseczno to idealne miejsce, żeby udać się na wakacje z rodziną lub grupą przyjaciół. Znajdziesz tu domy i apartamenty do wynajęcia mieszczące od 2 do 9 osób w odległości od 500 metrów do jednego kilometra od centrum. Piaseczno zagwarantuje Ci bardzo komfortowe noclegi w zmodernizowanych budynkach. W wyposażeniu apartamentów znajdują się kuchnia, pralka Internet i Wifi, telewizor, czyli wszystko czego potrzebujesz. Taras lub balkon do podziwiania widoków to dodatkowy ich atut. Tak samo jak dostęp do parkingu na świeżym powietrzu. Decydując się na wyjazd do Piaseczna, będziesz mógł się zrelaksować i o nic nie martwić.

Wakacje w Piasecznie

Okolica i miejsca warte zobaczenia

Długie spacery po okolicach Piaseczna

Piaseczno leży w województwie mazowieckim, na Równinie Warszawskiej nad rzeką Jeziorka. Od północy graniczy z dzielnicą Warszawy Ursynów. Na wschód od Piaseczna znajduje się Chojnowski Park Krajobrazowy. W parku tym znajduje się Małpi Gaj, plac zabaw z linami do wspinania, który będzie wspaniałą atrakcją dla twoich pociech. Od północnego wschodu natomiast Piaseczno graniczy z Lasem Kabackim, największym rezerwatem przyrody w województwie mazowieckim, idealnym na długie spacery. Zaraz obok tego lasu stworzono Ogród Botaniczny PAN oraz Park Kultury i Wypoczynku w Powsinie. Pomimo bliskości dużego miasta jakim jest Warszawa, będziesz mógł tutaj odpocząć na łonie przyrody i zrelaksować się.

Baw się w Warszawie, odpoczywaj w Piasecznie

Piaseczno to miasto, które bez problemu przekona Cię do siebie. Bardzo łatwo się po nim poruszać, a do Warszawy jest szybki dojazd. Składa się z wielu czystych i zacisznych osiedli, które powstawały w wyniku przekształcania się terenów rolniczych. W centrum miasta można rozkoszować się prawdziwą ucztą kulinarną. W rejonach ulicy Sienkiewicz i Wojska Polskiego znajdziesz bardzo dużo wyśmienitych restauracji. Jest to atrakcyjne miasto na wyjazd z rodziną. Wspaniale spędzicie tu czas spacerując po zabytkowej części centrum. Przy placu Marszałka Józefa Piłsudskiego będziecie mogli zobaczyć Ratusz, zbudowany w stylu klasycystycznym. Tuż obok znajduje się drewniana dzwonnica i kościół św. Anny. A środek placu zdobi niezwykła fontanna.

Podróżujący i aktywności

Piaseczno dla rodziny

Piaseczno i jego okolice oferują wiele atrakcji na spędzenie czasu z całą rodziną. W ramach wycieczki przyrodniczej można się wybrać na relaksujący rodzinny spacer ścieżką edukacyjną w Zalesiu Dolnym. W Zimnych Dołach, gdzie stworzona została infrastruktura na biwakowanie na łonie natury, spędzicie miły dzień. Na tym terenie znajduje się kilkanaście wiat na których można zorganizować ognisko lub piknik. Niezapomnianą przygodą dla dzieci będzie również wizyta w Miasteczku Westernowym w Runowie. Miejsce to oferuje niecodzienną zabawę dla wszystkich. Miłośników adrenaliny na pewno przyciągnie LaserCamp Centrum Rozrywki, czyli laserowy paintball.

Piaseczno dla rowerzystów

W okolicach Piaseczna znajduje się duża ilość rowerowych szlaków turystycznych. Jest to prawdziwy raj dla miłośników tego sportu. Odpowiednie trasy znajdą tutaj początkujący rowerzyści jak i zawodowi kolarze. Łatwe trasy rowerowe to tak zwana trasa czarna, z Obory do Zalesia Górnego i trasa granatowa, z Służewca do Piaseczna. Nieco dłuższe trasy to Oborski Szlak Rowerowy, na odcinku Kabaty – Góra Kalwaria oraz Chojnowski Szlak Rowerowy, 45 kilometrowy szlak z Kabat do Czerska. Podczas podróży tymi drogami można podziwiać urokliwą przyrodę, piękne nadrzeczne łąki, zabytki architektury, parki podworskie, wydmowe pagórki czy skarpę Wisły. Wybierz się na wakacje do Piaseczna z rowerem i wyrusz na szlak!

W Piasecznie znajduje się pierwszy w Polsce ninja park, Extreme Worrior Park.

Top 5 wskazówek dla podróżnych w Piasecznie

1. Przejażdżka Piaseczyńsko – Grójecką Kolejką Wąskotorową

Przejazd wąskotorową kolejką, która kursuje już od ponad 100 lat, to wyjątkowa atrakcja Piaseczna. Trasa odbywa się na odcinku Piaseczno – Tarczyn – Piaseczno. Kolejka kursuje od wiosny do jesieni w każdy weekend.

2. Poszukiwanie skarbów w Piasecznie

Będąc w Piasecznie można pobawić się w geocoaching, czyli szukanie skarbów za pomocą odbiornika GPS. Gra polega na tym, że musisz odnaleźć skrytkę, dzięki podpowiedziom, które znajdziesz na stronie internetowej, a następnie odnotować ten fakt. Jest to pomysł na wspaniałą przygodę w gronie przyjaciół.

3. Spacer po Parku Miejskim

Park Miejski w Piasecznie, nazywany też Parkiem Chyliczkowskim, znajduje się samym centrum Piaseczna. Park ten w XVIII wieku stanowił część dóbr należących do majątku Chyliczki. Na jego terenie znajduje się zaniedbana szkoła o pałacowej formie i romantyczny dworek Poniatówka. Ten ostatni budynek swą nazwę zawdzięcza temu, że Książe Józef Poniatowski często w nim gościł.

4. Śladami Żydów z Piaseczna

Będąc w Piasecznie należy odwiedzić dwa budynki, które są pozostałościami po żydowskich mieszkańcach. Zachowane obiekty to kirkut z ocalałymi macewami oraz mykwa, która znajduje się przy ulicy Zgoda. Obecnie mykwę, czyli rytualną łaźnię, przerobiono na bar i pub.

5. Spływ kajakowy rzeką Jeziorka

Dzięki tej kajakowej przygodzie, zapomnisz, że jesteś blisko Warszawy. Spływ zapewni ci niesamowite wrażenia, a przyroda znajdująca się w okolicy Jeziorki zachwyci swoim pięknem. Wypożyczalnia kajaków znajduje się w okolicy Górek Szymona w Zalesiu Dolnym. Trasa prowadząca do Starej Papierni powinna zająć około trzech godzin.

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

Booking.com Wakacyjne domy i apartamenty w PiasecznoBooking.com Wakacyjne domy i apartamenty w PiasecznoHomeAway Wakacyjne domy i apartamenty w PiasecznoHomeAway Wakacyjne domy i apartamenty w PiasecznoFeWo-direkt Wakacyjne domy i apartamenty w PiasecznoFeWo-direkt Wakacyjne domy i apartamenty w PiasecznoVrbo Wakacyjne domy i apartamenty w PiasecznoVrbo Wakacyjne domy i apartamenty w PiasecznoHRS Wakacyjne domy i apartamenty w PiasecznoHRS Wakacyjne domy i apartamenty w PiasecznoAbritel Wakacyjne domy i apartamenty w PiasecznoAbritel Wakacyjne domy i apartamenty w PiasecznoAirbnb Wakacyjne domy i apartamenty w PiasecznoAirbnb Wakacyjne domy i apartamenty w Piaseczno
 1. Mieszkania wakacyjne
 2. Polska
 3. Mazowsze
 4. Piaseczno