Domy i apartamenty wakacyjne w Białobrzegi

Domy i apartamenty wakacyjne w Białobrzegi

Rozpocznij wyszukiwanie 1 homes w Białobrzegi teraz!

Wyszukaj noclegi

Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Dom
Apartament
4,0
 i do góry

Wakacyjne domy i apartamenty w Białobrzegi

Odnaleźć Wakacyjne domy i apartamenty w Białobrzegi

Mapa

Podkreśla w Białobrzegi

  • Białobrzegi, Nieporęt, Jadwisin, Zalew Zegrzyński, Zielony Labirynt, kościół pw. Św. Trójcy,

Ceny i dostępność

Ceny

360 zł
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień
styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
Średnia cena za tydzień

Dostępność

0 %
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień
styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
Procent dostępnych obiektów

Domy i apartamenty wakacyjne w Białobrzegi

Dom wakacyjny w niemal nadmorskich okolicznościach

Okolice Jeziora Zegrzyńskiego to wymarzone miejsce na wypoczynek. Atutem jest z pewnością łatwy dojazd z centrum Warszawy. Nie trzeba jechać nad morze, by poczuć ten wyjątkowy klimat i spróbować swoich sił w sportach wodnych. Chociaż baza noclegowa w samej miejscowości Białobrzegi nie jest zbyt rozbudowana to, ciekawych miejsc nie brakuje w okolicy. Warto zwrócić uwagę na obiekty położone w Nieporęcie, Serocku oraz Jadwisinie. Odległości między tymi miejscowościami nie są duże. Zaletą tej lokalizacji jest bliskość jeziora oraz terenów zielonych. Panują tu idealne warunki do aktywności sportowych, ale też leniwego odpoczynku na łonie natury. Jeśli chcesz uciec od zgiełku miasto – wybierz Białobrzegi!

Urlop nad jeziorem

Wakacje nad jeziorem to świetne rozwiązanie na spędzenie czasu w gronie rodzinnym. Warto przy tym zdecydować się na nocleg w domu wakacyjnym. Zwiększa to dodatkowo komfort przebywania w spokojnym miejscu, z dala od hałasu i tłumów. Domy wakacyjne w Białobrzegach są w pełnie wyposażone. Do dyspozycji gości są przestronne sypialnie wraz z kuchnią i łazienką, a nawet taras czy ogród. Co więcej, tutejsze obiekty chętnie przyjmują zwierzęta. Nie musisz już martwić się co zrobić z czworonogiem podczas swojego wyjazdu. Zdecydowana większość apartamentów zapewnia również prywatny parking.

Wakacje w Białobrzegi

Okolica i miejsca warte zobaczenia

Urlop nad Jeziorem Zegrzyńskim

Zegrze to popularny kierunek dla mieszkańców Warszawy. Dostępna przestrzeń jest jednak na tyle duża, że nie trzeba obawiać się tłumów. Nad samym jeziorem przygotowani plaże z pełną infrastrukturą. Dlatego też tak chętnie miejsce to odwiedzają rodziny z dziećmi. Wspomniany zbiornik wodny jest bardzo czysty.

Jezioro Zegrzyńskie chętnie odwiedzane jest także przez żeglarzy i amatorów sportów wodnych. Na miejscu znajdują się wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz pełna infrastruktura umożliwiająca uprawianie parasailingu czy windsurfingu. Latem odbywają się tutaj liczne zawody regatowe, w których biorą udział najlepszy zawodnicy w tej kategorii.

Znad jeziora do rezerwatu

Okolice miejscowości Białobrzegi to nie tylko Jezioro Zegrzyńskie, ale też rezerwat przyrody Jadwisin. Jest on położony na granicy doliny Narwi oraz Wysoczyzny Ciechanowskiej. Na terenie rezerwatu wytyczono ciekawe trasy piesze, umożliwiające zwiedzanie dawnej Puszczy Serockiej. Co więcej, zobaczyć tu można neorenesansowy pałac, należące niegdyś do Radziwiłłów. Z Jadwisina można także wybrać się na wycieczkę rowerową nad Zalew Zegrzyński. Trasa prowadzi przez malowniczy Wąwóz Szaniawskiego. Po drodze warto zatrzymać się przy ruinach dworku Szaniawskich oraz zabytkowym młynie parowym z XIX wieku. Zwiedzając okolicy Białobrzegów, nie sposób pominąć Serock, który wyróżnia się wielowiekową historią i atrakcją, jaką jest Barbarka. Jest to osada z XI wieku, która aktualnie funkcjonuje jako punkt widokowy.

Podróżujący i aktywności

Białobrzegi dla rodzin

Białobrzegi to bardzo spokojna miejscowość, jednak w okolicy nie brakuje ciekawych atrakcji. Jedną z nich jest Zielony Labirynt, zlokalizowany w gminie Nieporęt. Jest to świetny sposób na połączenie aktywności fizycznej z rozwiązywanie łamigłówek. Dla odwiedzających przygotowano tutaj 10 tras o zróżnicowanej długości. Dzieci z pewnością będą zachwycone zbieranie po drodze kolejnych stempelków, które stawia się na mapce labiryntu.

Będąc w Białobrzegach, warto wybrać się również na wycieczkę do miejscowości Jachranka. Znajduje się tam park linowy, na którego terenie można aktywnie spędzić czas całą rodziną. Przygotowane tu trasy są bardzo zróżnicowane. Dzięki temu świetnie bawić się będą nie tylko najmłodsze dzieci, ale też dorośli. W parku nie mogło zabraknąć także tyrolki, która gwarantuje wysoki poziom adrenaliny.

Białobrzegi dla fanów aktywności

Białobrzegi pochwalić się mogą wyjątkowo zieloną okolicą. Dla odwiedzających przygotowano tutaj place zabaw, ale tez strefy ogólnorozwojowe. Dostępne są siłownie na świeżym powietrzu oraz boiska do gier zespołowych. Nie mogło zabraknąć także ciekawych tras do biegania. Jeśli preferujesz aktywny wypoczynek, tutaj zdecydowanie nie będziesz się nudzić.

Okolice miejscowości Białobrzegi to także wiele ciekawych tras rowerowych. Tereny te są bardzo urozmaicone, co dodatkowo podnosi walory wizualne rowerowych wycieczek. Jednym z popularnych szlaków jest trasa narwiańska, która prowadzi wzdłuż Kanału Żerańskiego.

Nazwa Białobrzegi związana jest z legendą o białych gęsiach, które aktualnie jako rzeźby zobaczyć można w centrum miejscowości.

Top 5 pomysłów na spędzenie wolnego czasu w Białobrzegi

1. Wyjątkowy most z lat 30. XX wieku

To właśnie w Białobrzegach powstała niegdyś pierwsza najdłuższa betonowa konstrukcja pod postacią właśnie mostu. Został on w pełni zaprojektowany przez polskich inżynierów i służy mieszkańcom miasta do dzisiaj.

2. Odwiedź dziką plażę

W pobliskim Nieporęcie znajduje się dzika plaża, które jest idealnym miejscem na letni wypad. Wydzielono tutaj specjalną strefę dla dzieci, dzięki czemu kąpiel jest bezpieczna. Dla turystów przygotowano również pełną infrastrukturę z ławeczkami, molo i siłownią na powietrzu.

3. Odwiedź pobliskie miejscowości

Niedaleko Białobrzegów położona jest miejscowość Brzeźce z osiemnastowiecznym pałacem i dworem, Szczyty z ponad 100-letnim spichlerzem i Stawiszyn z pałacem z XIX wieku.

4. Zabytkowy kościół pw. Św. Trójcy

Zabytkowy kościół parafialny powstał w latach 1932-1957. W jego wnętrzu zobaczyć można ciekawe elementy jak barokową chrzcielnicę czy obraz Matki Boskiej. Cały obiekt sprawia wrażenie znacznie starszego, niż jest w rzeczywistości. Kościół położony jest w samym centrum miasteczka.

5. Spróbuj lokalnych lodów!

Białobrzegi słyną z przysmaku, jakim są grylażowe lody, których produkcją zajmuje się tutejsza firma. Lody powstają z połączenia prażonych, a następnie zmiażdżonych orzechów z cukrem. Warto ich spróbować, podziwiając przy okazji widok na pobliskim kościół.

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

Booking.com Wakacyjne domy i apartamenty w BiałobrzegiBooking.com Wakacyjne domy i apartamenty w BiałobrzegiHomeAway Wakacyjne domy i apartamenty w BiałobrzegiHomeAway Wakacyjne domy i apartamenty w BiałobrzegiFeWo-direkt Wakacyjne domy i apartamenty w BiałobrzegiFeWo-direkt Wakacyjne domy i apartamenty w BiałobrzegiVrbo Wakacyjne domy i apartamenty w BiałobrzegiVrbo Wakacyjne domy i apartamenty w BiałobrzegiHRS Wakacyjne domy i apartamenty w BiałobrzegiHRS Wakacyjne domy i apartamenty w BiałobrzegiAbritel Wakacyjne domy i apartamenty w BiałobrzegiAbritel Wakacyjne domy i apartamenty w BiałobrzegiAirbnb Wakacyjne domy i apartamenty w BiałobrzegiAirbnb Wakacyjne domy i apartamenty w Białobrzegi
  1. Mieszkania wakacyjne
  2. Polska
  3. Mazowsze
  4. Białobrzegi