Kempingi na Podlasiu

Kempingi na Podlasiu

Znaleźliśmy 18 Kempingi. Porównaj i zarezerwuj w najlepszej cenie!

Popularne Kempingi na Podlasie

Kemping dla 4 osób, z ogród i jacuzzi oraz sauna na Podlasie
Kemping dla 4 osób, z ogród i jacuzzi oraz sauna
1 sypialnia
10,0
(4 recenzje)
od 475 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Kemping dla 2 osób, z ogród i widok oraz widok na jezioro i taras, zwierzęta dozwolone na Podlasie
Kemping dla 2 osób, z ogród i widok oraz widok na jezioro i taras, zwierzęta dozwolone
1 sypialnia
9,0
(3 recenzje)
od 302 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Kemping dla 4 osób, z ogród i sauna oraz widok, zwierzęta dozwolone na Podlasie
Kemping dla 4 osób, z ogród i sauna oraz widok, zwierzęta dozwolone
1 sypialnia
9,7
(117 recenzje)
od 246 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Kemping dla 2 osób, z taras i widok oraz ogród na Podlasie
Kemping dla 2 osób, z taras i widok oraz ogród
1 sypialnia
9,6
(32 recenzje)
od 298 zł / noc
Kemping dla 2 osób, z ogród i sauna oraz widok, zwierzęta dozwolone na Podlasie
Kemping dla 2 osób, z ogród i sauna oraz widok, zwierzęta dozwolone
1 sypialnia
9,5
(39 recenzje)
od 108 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Kemping dla 4 osób, z taras i widok oraz ogród i sauna, zwierzęta dozwolone na Podlasie
Kemping dla 4 osób, z taras i widok oraz ogród i sauna, zwierzęta dozwolone
9,5
(22 recenzje)
od 52 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Kemping dla 2 osób, z widok i ogród na Podlasie
Kemping dla 2 osób, z widok i ogród
1 sypialnia
od 246 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Kemping dla 5 osób, z basen i widok oraz ogród na Podlasie
Kemping dla 5 osób, z basen i widok oraz ogród
1 sypialnia
9,0
(30 recenzje)
od 212 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Kemping dla 5 osób, zwierzęta dozwolone na Podlasie
Kemping dla 5 osób, zwierzęta dozwolone
2 sypialnie
9,7
(63 recenzje)
od 298 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Kemping dla 5 osób, z widok i taras oraz ogród i widok na jezioro na Podlasie
Kemping dla 5 osób, z widok i taras oraz ogród i widok na jezioro
2 sypialnie
10,0
od 510 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Kemping dla 2 osób, z widok i ogród na Podlasie
Kemping dla 2 osób, z widok i ogród
1 sypialnia
od 52 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Kemping dla 6 osób, z widok i ogród oraz taras na Podlasie
Kemping dla 6 osób, z widok i ogród oraz taras
3 sypialnie
10,0
(2 recenzje)
od 320 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji

Znajdź Kempingi na Podlasie

Główne atrakcje w na Podlasie

  • Aktywny wypoczynek
  • Parki narodowe
  • Atrakcje przyrodnicze
  • Natura
  • Spływ kajakowy
  • Szlaki rowerowe

Inne pomysły na wakacje i typy właściwości na Podlasie, które mogą być interesujące

Kempingi na Podlasiu

Wakacje pośród natury

Podlasie to dość zielone województwo, gdzie z łatwością można wypocząć na łonie natury. Do takiego wypoczynku idealnym zakwaterowaniem będą kempingi, które można znaleźć w różnych częściach tego regionu. Znajdziesz tutaj kempingi usytuowane tuż przy jeziorach, a także w niedalekiej odległości od lasów czy parków narodowych. Tutejsze kwatery mieszczą się najczęściej na wsiach w sielskim otoczeniu, ale bez problemu można znaleźć również kempingi tuż przy większych miejscowościach, np. w okolicach Łomży lub Augustowa. To wprost idealne warunki do wakacyjnego wypoczynku.

Komfortowe kempingi z wieloma udogodnieniami

Kempingi na Podlasiu mogą zaskoczyć komfortem i ciekawym wystrojem. Są tu fantastyczne, luksusowe wręcz namioty usytuowane w lesie, które posiadają okna, klimatyzację, a także aneks kuchenny i prywatną łazienką. Z kolei na zewnątrz istnieje możliwość zorganizowania grilla i odpoczynku na łonie natury. Niektóre obiekty oferują także wypożyczenie rowerów oraz darmowe Wi-Fi. Prywatny parking oraz telewizor to inne udogodnienia, które oferuje część podlaskich kempingów. Są też takie, gdzie z ogrodu można zachwycać się widokiem na jezioro. Zdecydowana większość obiektów akceptuje zwierzęta, zatem nie musisz się martwić o to, że nie będziesz mieć możliwości spędzenia wakacji ze swoim pupilem.

Podróżujący i aktywności

Podlasie dla miłośników przyrody

Jeżeli lubisz spędzać czas w otoczeniu natury, Podlasie będzie strzałem w dziesiątkę. Znajdują się tu aż 4 parki narodowe, zatem nie można narzekać na brak wrażeń przyrodniczych. Podczas wakacji na Podlasiu wręcz trzeba zawitać do Biebrzańskiego Parku Narodowego, który jest największym parkiem narodowym w Polsce. Zamieszkuje go aż 49 gatunków ssaków. Najpopularniejszym rezerwatem na tych terenach jest obszar ochrony ścisłej Czerwone Bagno. Kolejnym miejscem wartym zobaczenia jest Wigierski Park Narodowy położony na północnym skraju Puszczy Augustowskiej. Można się tu przejechać koleją wąskotorową, skąd będziesz mieć okazję do podziwiania terenów parku. Z kolei w Narwiańskim Parku Narodowym znajduje się wiele siedlisk zagrożonych gatunków ptaków oraz kładka edukacyjna o długości około kilometra przecinająca Narew i łącząca ze sobą wsie Waniewo oraz Śliwno. Kolejną fantastyczną atrakcją przyrodniczą w regionie jest wieś Pentowo, której przyznano miano Europejskiej Wsi Bocianiej. Znajdują się tam bowiem 34 bocianie gniazda. Miejsce to bez wątpienia zaciekawi także najmłodszych turystów.

Podlasie dla aktywnych

Każdy, kto kocha aktywny wypoczynek, znajdzie coś dla siebie na Podlasiu. Dla miłośników spływów kajakowych polecamy popularną trasę „Rospuda i dziewięć Jezior". W zabagnionej dolinie rzeki występują rzadkie odmiany storczyków, a także jest ono siedliskiem wielu gatunków ptaków oraz naturalnym korytarzem corocznych wędrówek tych zwierząt. Z kolei spływy Biebrzą i Narwią są trasami najciekawszymi pod względem przyrodniczym. Jazda konno to inna aktywność, którą można uprawiać na Podlasiu. Tutejsze trasy jeździeckie są wyjątkowo atrakcyjne i niejednokrotnie obejmują tereny parków narodowych. Nie brakuje także tras rowerowych. Bardzo popularnym szlakiem jest Podlaski Szlak Bociani, gdzie mieszkają liczne osobniki tego gatunku. Trasa przebiega przez obszar wszystkich parków narodowych znajdujących się na terenie Podlasia. Innym sportem, który można uprawiać na tych terenach, jest żeglarstwo dzięki obecności licznych jezior, takich jak Wigry czy Jezioro Rajgrodzkie.

Podlasie jest najbardziej zróżnicowanym województwem w Polsce pod względem kulturowym i etnicznym.

Top 7 sposobów na spędzenie wolnego czasu na Podlasiu

1. Wizyta w Białowieskim Parku Narodowym

To bez wątpienia jedno z najciekawszych miejsc w województwie. Mieści się tutaj niewielki, ostatni zachowany w Europie fragment lasu pierwotnego, który jest pod ochroną. Jednak największą atrakcją w parku jest zdecydowanie populacja żubra, która liczy kilkaset osobników.

2. Spacer po Puszczy Knyszyńskiej

To idealne miejsce, by odetchnąć pełną piersią w otoczeniu bujnej flory. Szczególnie atrakcyjnym miejscem jest Rezerwat Przyrody Krzemianka znajdujący się 15 minut od centrum Białegostoku.

3. Zawitanie do Krainy Otwartych Okiennic

To oryginalne miejsce mieści się między trzema wsiami: Trześcianka, Soce i Puchły. Znajdziesz tam drewniane domy z pięknie zdobionymi okiennicami, a także narożnikami, elewacjami czy wiatrołapami. To miejsce niesamowicie oddaje klimat Podlasia.

4. Wycieczka do ruin kościoła św. Antoniego

Ruiny tego kościoła mieszczą się tuż przy granicy z Białorusią we wsi Jałówka. Budowę świątyni rozpoczęto w 1910 roku, jednak w 1944 budynek został wysadzony przez wojska niemieckie.

5. Poznanie kultury tatarskiej na Szlaku Tatarskim

Podlasie to idealne miejsce do poznania kultury Tatarów. Po wojnie z Turkami król Jan III Sobieski przyznał Tatarom wioskę, dzięki czemu dzisiaj zamieszkują tereny Podlasia. Polecamy zobaczyć dwa zabytkowe meczety i mizary (cmentarze) w Bohonikach i Kruszynianach. Warto udać się także do tatarskiej restauracji i skosztować tam kołdunów (niewielkich pierogów) i pierekaczewnika (słonego wypieku złożonego z kilku warstw ręcznie wyrabianego ciasta).

6. Spacer po Tykocinie

Warto odwiedzić Tykocin ze względu na jego malowniczy rynek, jak również Kościół Świętej Trójcy wyróżniający się swoją okazałością spośród innych budynków. W miasteczku znajduje się także zamek, którego nie można pominąć podczas wizyty w tej miejscowości.

7. Arboretum w Kopnej Górze

Na terenie tego obiektu o wielkości 26 ha rośnie około 500 gatunków drzew i krzewów. Nie ma tu wytyczonych szlaków, a jedynie przecinające się alejki. Arboretum jest czynne od kwietnia do września i zachwyci każdego miłośnika flory, ale nie tylko.

FAQs: Kempingi na Podlasie

Jakie typy udogodnień są oferowane na kempingu na Podlasie?

Patrząc na opcje dostępne na stronie Holidu, można zauważyć, że kempingi na Podlasie posiadają wszystko czego podróżujący poszukują! Tutaj, kempingi posiadają wiele udogodnień, najpopularniejsze z nich to: grill (100%), ogród (100%) i widok (86%). Nie czekaj, zarezerwuj wymarzone wakacje!

Jakie są opinie na temat kempingów na Podlasie?

Patrząc na średnią, kempingi w tym miejscu mają raczej pozytywne opinie. Zgodnie z bazą danych Holidu, 43% kempingów ma ocenę równą lub wyższą niż 4.5 gwiazdki. To dość wysoka ocena, co oznacza, że bez problemu znajdziesz tutaj kemping, gdzie będziesz mógł spędzić niezapomniane wakacje!

Czy kempingi na Podlasie są odpowiednie na urlop z dziećmi?

Jak podaje Holidu, 71% kempingów na Podlasie jest odpowiednia dla rodzin z dziećmi, więc bez problemu znajdziesz kemping dla siebie i całej rodziny.

Czy kempingi na Podlasie są odpowiednie dla urlopowiczów, którzy chcą podróżować ze swoimi zwierzętami domowymi?

Tak! W Podlasie, 71% kempingów daje możliwość zabrania ze sobą swojego zwierzęcia domowego, 100% ma również ogród!

Czy kempingi na Podlasie zazwyczaj oferują dostęp do internetu?

Według danych zebranych w ubiegłym roku, wynika, że na Podlasie nie ma wiele na kempingu oferujących Wi-Fi. Są inne miejscana Polsce które mają więcej kempingów z Wi-Fi. To okazja do wypoczynku offline!

Ile trzeba zapłacić za pobyt na kempingu na Podlasie?

Większość kempingów na Podlasie (57%) kosztuje średnio mniej niż 100 zł za noc. To wymarzone miejsce na zarezerwowanie kempingu!

Czy kempingi na Podlasie zazwyczaj posiadają kominek lub basen?

Oczywiście! Według danych Holidu, kempingi na Podlasie są idealne o każdej porze roku. Tutaj, 43% noclegów ma kominek i 29% basen.

Czy kempingi na Podlasie są odpowiednie na pobyt z dużą grupą znajomych czy raczej na weekendowy odpoczynek we dwoje?

Według danych Holidu, 86% kempingów jest odpowiednia dla czterech osób. W tej lokalizacji, około 43% kempingów posiada przynajmniej dwie oddzielne sypialnie. Podlasie to idealne miejsce dla małych grup znajomych!

Czy kempingi w Podlasie są najlepszą opcją, gdy szukamy ekskluzywnego wypoczynku?

Niektóre kempingi są świetnym wyborem, jeśli szukasz luksusowych wakacji, ale nie wszystkie. Jeśli marzysz o wyjątkowym noclegu, nie zwlekaj z rezerwacją, bo tylko 29% posiada basen, 14% ma klimatyzację. Jeśli tym czego szukasz jest duża przestrzeń, 86% kempingów może pomieścić czterech lub więcej dorosłych i 100% posiada ogród.

Czy można cieszyć się pięknym widokiem i spędzić miły czas na zewnątrz w kempingach w Podlasie?

43% kempingów posiada balkon lub taras i 86% ma piękny widok, ale nie są to częste przypadki, więc dostępność tych obiektów może być ograniczona. Jeśli te aspekty są dla Ciebie kluczowe, radzimy szukać zakwaterowania z odpowiednim wyprzedzeniem oraz użyć odpowiednich filtrów, aby znaleźć dokładnie to czego szukasz. 100% kempingów w Podlasie posiada ogród, gdzie możesz się totalnie zrelaksować. Jeśli lubisz jeść na zewnątrz, szczególnie potrawy z grilla, 100% kempingów posiada grill.

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

Booking.com Kempingi na PodlasieBooking.com Kempingi na Podlasie
Airbnb Kempingi na PodlasieAirbnb Kempingi na Podlasie
Vrbo Kempingi na PodlasieVrbo Kempingi na Podlasie
Bookiply Kempingi na PodlasieBookiply Kempingi na Podlasie
FeWo-direkt Kempingi na PodlasieFeWo-direkt Kempingi na Podlasie
Abritel Kempingi na PodlasieAbritel Kempingi na Podlasie
HRS Kempingi na PodlasieHRS Kempingi na Podlasie
500+ więcej