Wille w Ustroń

Wille w Ustroń

Znaleźliśmy 3 Wille. Porównaj i zarezerwuj w najlepszej cenie!

Wyszukaj noclegi

Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Dom
Apartament
Basen
Internet
Balkon/ taras
4,0
 i do góry

Popularne Willa w Ustroń

Pokaż wszystkie

Odnaleźć Wille w Ustroń

Mapa

Highlights w Ustroń

  • Beskid Śląski, Narty, Wyjazd w góry, Piramidy, Równica

Meistgesuchte Ausstattung für Wille w Ustroń

Basen 1
Internet 1
Balkon/ taras 1
TV 1
Ogród 1
Widok 1

Other property types w Ustroń that might be interesting:

Wille w Ustroń

Miasto-uzdrowisko

Poznaj Ustroń z ponad 200-letnią tradycją i niepowtarzalnymi...piramidami. Ta niesamowicie malowniczo położona miejscowość Beskidu Śląskiego zachwyci Was o każdej porze roku. Możecie tu też wynająć pełnego splendoru górskie wille. Will w Ustroniu koncentrują się południowej części miasta, wzdłuż Wisły. Pobyt w willi pośród malowniczych wzgórz Beskidu Śląskiego to doskonała propozycja dla rodzin, par i grup znajomych na dowolną okazją lub zupełnie bez okazji.

Narty, Sauna, Beskid

Wille są doskonale wyposażone, by zapewnić Wam pełen komfort podczas pobytu. Zdecydowana większość willi otoczona jest pięknym ogrodem, gdzie często znajduje się sprzęt do grillowania udostępniony gościom. Niemal wszystkie zapraszają także, by rozsiąść się wygodnie na tarasie lub balkonie z malowniczym widokiem. W ciepłe pory w pełnym słońcu, a w zimniejsze dni pod kocem i z kubkiem gorącego naparu. Naturalnie to nie koniec listy wygód. Możecie tu liczyć na swobodny dostęp do internetu Wi-Fi, miejsce na samochód oraz sprzęty (rowery, narty) oraz dostęp do wyposażonej kuchni. Szczęśliwcom może się trafić nawet obiekt z sauną, kominkiem lub basenem. Szukajcie uważnie!

Podróżujący i aktywności

Ustroń dla rodzin z dziećmi

Pobyt w wakacyjnej willi w Ustroniu to doskonały pomysł na wakacje z całą rodziną (i bliższą, i dalszą, pomieszczą się tu nawet trzy pokolenia) na własnych warunkach. Tu nie będziecie się musieli przejmować dostosowaniem przyzwyczajeń dzieci do pór posiłków ani tym, że któreś jest zbyt głośno. Tu jesteście u siebie. A wokół rozciągają się malownicze doliny i zbocza Beskidu Śląskiego, gdzie czekają na Was piękne widoki, radość ze wspólnego, rodzinnego wysiłku. Na dole zaś – krzepiąca, góralska kuchnia i moc atrakcji dla dzieci – Park dinozaurów oraz salony zabaw: Figlo i Figle Migle. Dodatkowo miasto możecie odkrywać poprzez grę terenową – połączenie nowoczesnych form narracji z eksploracją prawdziwych miejsc.

Ustroń dla zmęczonych codziennością

Ustroń, jak sama nazwa wskazuje, jest doskonałym miejscem, by oderwać się od pędzącej codzienności i na chwilę zatrzymać. Miejscowość ma status uzdrowiska oraz wieloletnie tradycje w tej materii, w związku z czym można się tu poddać się wielu zabiegom, mających zarówno działanie prozdrowotne, jak i czysto relaksacyjne. W zaciszu Ustronia odpoczną Wasze ciało i głowa. Przepiękne tereny doliny Wisły sprzyjają oczyszczeniu głowy i zmianie perspektywy.

Ustroń dla aktywnych

Ustroń ma wiele do zaoferowania turystom lubiącym aktywnie spędzać czas. W samym Ustroniu znajdują się trzy koleje linowe dla narciarzy. A wokół nie brakuje innych ośrodków narciarskich. Stacja Czantoria oprócz kilometrów tras zjazdowych ma także bogatą ofertę après-ski, a na szukających odmiany od dwóch desek czeka ponad 700-metrowy tor saneczkowy. W okolicy znajdziecie także wiele szlaków rowerowych, gdzie możecie poszaleć na MTB i nie tylko, a Wasi mniej aktywni towarzysze podróży mogą za Wami podążać na rowerach elektrycznych, które wypożyczycie w miasteczku. Oprócz tego park linowy, ścianka wspinaczka na zboczu góry, paintball w tych malowniczych terenach, strzelnica, wycieczki na rakietach śnieżnych oraz miejskie lodowisko.

Nazwa Ustroń pochodzi od określenia miejsca ustronnego, zacisznego, „na stronie”.

7 pomysłów na spędzenie wolnego czasu w Ustroń

1. Odbądź kurację w parku

Osią życia towarzysko-rekreacyjnego jest Park Kuracyjny, założony w XIX w. na terenie...składowania żużla, odpadu z działającej tu niegdyś huty żelaza. Dziś jest to miejsce wielu wydarzeń kulturalnych, z których gros odbywa się w wybudowanym tu amfiteatrze, dzięki czemu przyciąga kuracjuszy oraz letników. Mieści się tu też Muzeum Ustrońskie, punkt na śląskim Szlaku Zabytków Techniki.

2. Zażyj zdrowia

W Ustroniu znajduje się nieodpłatna pijalnia wód zdrojowych, wypływających ze znajdującego się pod pijalnią źródła Zygmunt. Obok pijalni znajduje się tężnia z nasączoną minerałami solanką, a wokół roztacza piękny Park Zdrojowy.

3. Szlakiem panoramy Ustronia

Jedną z najbardziej polecanych tras w okolicy Ustronia jest Szlak Widokowy. Wzdłuż szlaku ciągną się pastwiska, a w jego ramach podziwiać można masyw Równicy, Palenicę i Lipowski Groń.

4. Zaczytaj się w...ścianie

Osobliwością Ustronia jest kolekcja aż siedmiu murali, pokrywających ściany budynku biblioteki miejskiej. Wiernie odwzorowują one wnętrza klasycznych bibliotek z Wysp Brytyjskich oraz odtwarzają dawny wygląd charakterystycznych dla Ustronia budynków, dając niesamowity efekt wizualny.

5. Ostrożnie omijaj daniela

Leśny Park Niespodzianek, gdzie największą niespodzianką są poruszające się po całym parku zwierzęta. Sarny, daniele i muflony mają tu takie samo prawo do korzystania z pieszych alejek jak odwiedzający! Oprócz tego w zagrodach żyje wiele innych gatunków, niekoniecznie z regionu, m.in. szopy pracze, żbiki, jenoty, alpaki czy świnki wietnamskie.

6. Zobacz Ustroń z góry

Przyjeżdżający i lokalni mieszkańcy zgadzają się, że najpiękniejszą panoramę Ustronia zobaczycie, wspinając się na Równicę, co czyni zeń jeden z najpopularniejszych szczytów w okolicy. Również za sprawą licznych atrakcji, m.in. parku górskiego Równica. A że szczyt osiąga 885 m n.p.m., nie jest to wspinaczka szczególnie wymagająca, co nie znaczy, że niesatysfakcjonująca! Ale jeśli i to Was nie przekonuje, to, pssst, można tu wjechać nawet samochodem!

7. Zobacz piramidy

Malownicza panorama Ustronia posiada jeden szczególnie charakterystyczny element, który dodaje jej wyjątkowego wdzięku. Są tu ustrońskie piramidy – zespół uzdrowiskowo-wypoczynkowy, znajdujący się w dzielnicy uzdrowiskowej – Zawodziu, składający się z budynków o charakterystycznym kształcie piramidy. To wyjątkowy zabytek powojennego modernizmu, doceniony również na świecie.

FAQs: Wille w Ustroń

Jakie typy udogodnień są oferowane w willach w Ustroniu?

Patrząc na udogodnienia oferowane przez Holidu, można stwierdzić, że wille w Ustroniu oferują wszystko czego odwiedzający sobie życzą! Tutaj, wille oferują różne udogodnienia, najpopularniejsze z nich to: ogród (93%), balkon/taras (93%), i grill (80%)...Zachęcamy!

Jak zazwyczaj oceniane są wille w Ustroniu?

Wille w tej destynacji są często dobrze oceniane. 73% z willi w Ustroniu ma świetne komentarze i średnią ocenę 4.5 gwiazdki!

Czy wille w Ustroniu są odpowiednie dla rodzin z dziećmi?

Według danych ze strony Holidu, 80 % willi w Ustroniu jest przyjazna dla dzieci, więc bez problemu znajdziesz willę dla siebie i całej rodziny.

Czy wille w Ustroniu są odpowiednie dla podróżujących i ich zwierząt domowych?

Zdecydowanie! W Ustroniu, 40 % willi jest przyjazna dla zwierząt domowych, 93 % ma również ogród!

Czy wille w Ustroniu zazwyczaj posiadają dostęp do internetu?

Oczywiście! Według bazy danych Holidu, 73 % z willi na Ustroniu posiada Wi-Fi. Oznacza to, że będziesz miał możliwość dostępu do poczty elektronicznej i ulubionych portali społecznościowych podczas całego pobytu!

Ile trzeba zapłacić za pobyt w willi w Ustroniu?

Według danych z ubiegłego roku, jest niewiele willi w Ustroniu, które kosztują mniej niż £100 za noc.

Czy wille w Ustroniu zazwyczaj posiadają kominek lub basen?

Zdecydowanie! Według danych zebranych w ubiegłym roku, wille w Ustroniu mają wszystko, czego potrzebujesz latem i zimą. Tutaj, 13% posiada kominek i 13% basen.

Czy wille w Ustroniu są odpowiednie na pobyt w kilkanaście osób czy raczej na wakacje w małym gronie?

W Ustroniu, według danych Holidu, 67% z willi akceptuje maksymalnie do ośmiu osób, 53% z tych willi posiada przynajmniej cztery sypialnie. Natomiast 100% willi również akceptuje maksymalnie do czterech gości, i 100% willi oferuje przynajmniej dwie oddzielne sypialnie. Jest to zatem idealnym miejscem dla małych lub dużych rodzin!

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

Booking.com Wille w UstrońBooking.com Wille w UstrońHomeAway Wille w UstrońHomeAway Wille w UstrońFeWo-direkt Wille w UstrońFeWo-direkt Wille w UstrońVrbo Wille w UstrońVrbo Wille w UstrońHRS Wille w UstrońHRS Wille w UstrońAbritel Wille w UstrońAbritel Wille w UstrońAirbnb Wille w UstrońAirbnb Wille w Ustroń
  1. Mieszkania wakacyjne
  2. Polska
  3. Śląsk
  4. Beskidy
  5. Ustroń
  6. Wille Ustroń