Chatki i siedliska w Beskidach

Chatki i siedliska w Beskidach

Znaleźliśmy 96 Chatki & siedliska. Porównaj i zarezerwuj w najlepszej cenie!

Popularne Chatki & siedliska w Beskidy

Domek letniskowy dla 6 osób, z widok i ogród, zwierzęta dozwolone w Beskidy
Domek letniskowy dla 6 osób, z widok i ogród, zwierzęta dozwolone
1 sypialnia
9,0
(41 recenzje)
od 448 zł / noc
Domek letniskowy dla 6 osób, z ogród i widok oraz basen i sauna w Beskidy
Domek letniskowy dla 6 osób, z ogród i widok oraz basen i sauna
2 sypialnie
9,6
(85 recenzje)
od 801 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 6 osób, z ogród i widok, zwierzęta dozwolone w Beskidy
Domek letniskowy dla 6 osób, z ogród i widok, zwierzęta dozwolone
2 sypialnie
9,8
(18 recenzje)
od 396 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 6 osób, z jacuzzi i ogród oraz sauna w Beskidy
Domek letniskowy dla 6 osób, z jacuzzi i ogród oraz sauna
2 sypialnie
9,8
(13 recenzje)
od 1184 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 7 osób, z ogród i widok oraz taras w Beskidy
Domek letniskowy dla 7 osób, z ogród i widok oraz taras
1 sypialnia
9,5
(63 recenzje)
od 271 zł / noc
Domek letniskowy dla 7 osób, z ogród i widok, Dla rodziny w Beskidy
Domek letniskowy dla 7 osób, z ogród i widok, Dla rodziny
2 sypialnie
9,6
(38 recenzje)
od 306 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 8 osób, z widok i ogród oraz sauna, zwierzęta dozwolone w Beskidy
Domek letniskowy dla 8 osób, z widok i ogród oraz sauna, zwierzęta dozwolone
4 sypialnie
9,6
(20 recenzje)
od 457 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 4 osób w Beskidy
Domek letniskowy dla 4 osób
2 sypialnie
od 655 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 6 osób, z ogród i widok w Beskidy
Domek letniskowy dla 6 osób, z ogród i widok
2 sypialnie
10,0
(23 recenzje)
od 624 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 8 osób, z widok i ogród oraz sauna w Beskidy
Domek letniskowy dla 8 osób, z widok i ogród oraz sauna
2 sypialnie
9,0
(27 recenzje)
od 401 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 6 osób, z widok i ogród, Dla rodziny w Beskidy
Domek letniskowy dla 6 osób, z widok i ogród, Dla rodziny
2 sypialnie
9,7
(11 recenzje)
od 276 zł / noc
Domek letniskowy dla 6 osób, z ogród i widok w Beskidy
Domek letniskowy dla 6 osób, z ogród i widok
1 sypialnia
od 521 zł / noc

Znajdź Chatki & siedliska w Beskidy

Główne atrakcje w w Beskidy

  • Potrójna, Bieszczady, Jezioro Czorsztyńskie, Szyndzielnia, Beskid Wyspowy

Inne pomysły na wakacje i typy właściwości w Beskidy, które mogą być interesujące

Chatki i siedliska w Beskidach

Beskidy 365 dni w roku

Piękne, pocztówkowe górskie chatki dostępne są we wszystkich pasmach składających się na Beskidy. Jeśli chcecie zanurzyć się w folklorze Beskidu Śląskiego, wybierzcie Trójwieś Beskidzką. Urlop możecie spędzić w leczniczym klimacie w Szczawnicy, Krynicy-Zdroju lub malutkiej Muszyny. Wybierzcie jedną z chatek leżących pod Nowym Targiem, by poznać jedne z najrzadziej odwiedzanych polskich gór – Gorce. Nad spokojną Soliną lub w Ustrzykach Dolnych znajdziecie świetne bazy wypadowe w Bieszczady. Klimatyczne Kluszkowce pozwolą Wam cieszyć się zjawiskową architekturą nad brzegiem przepięknego Jeziora Czorsztyńskiego pośród Pienin.

Idylliczna chatka w górach

Niezależnie od tego, jaką lokalizację ostatecznie wybierzecie, odnajdziecie tam idylliczne górskie chatki, które sprawią, że Wasz pobyt w górach będzie naprawdę wyjątkowy i niepozbawiony wygód. Znajdziecie tu zarówno domki pełne tradycji, które u stóp gór stoją od lat, jak i nawiązujące do niej nowoczesne wykonania z luksusowymi udogodnieniami. Zewnętrzne baseny i jacuzzi skutecznie zachęcają do przyjazdu latem. Sauna, kominek i przytulne drewniane wnętrze kuszą wizją klimatycznego zimowego wieczoru. O każdej porze roku zachwycają tu widoki i wystawione do słońca tarasy. Spośród wszystkich chatek zaledwie kilka nie może pochwalić się górskim widokiem. Goście mogą tu liczyć również na zielony ogród, parking, wyposażoną kuchnię oraz dostęp do internetu i TV.

Podróżujący i aktywności

Beskidy dla rodzin z dziećmi

Beskidy to świetne pasma do rozwijania pasji u młodych górołazów i ćwiczenia ich wytrzymałości. Jeśli podróżujecie z bardzo małymi dziećmi, znajdziecie tu również sporo komfortowych wyciągów, dzięki którym zapoznacie maluchy z górską atmosferą, a sami będziecie mogli chłonąć widoki. Wybierzcie się na przykład na Szyndzielnię w Beskidzie Śląskim. Cały dzień można spędzić na płaskiej górze Żar, na której szczycie znajduje się wyjątkowy zbiornik wodny. Cudownym terenem dla rodzin są okolice Jeziora Czorsztyńskiego. Nad jego taflą górują dwa zamki, między którymi przemieścicie się statkiem wycieczkowym. Jest też plaża i ogromna zapora, po której można spacerować.

Beskidy dla szukających alternatywnych tras

Popadliście w górską rutynę? Ciągnie Was w te same miejsca? Przekonajcie się do nowych tras. Gorce to nowe Bieszczady. Puste szlaki i nie mniej urokliwe panoramy przyciągają tych, którzy schodzą z utartych ścieżek. Do zdobycia jest tu m.in. dość wysoki Turbacz (1310 m n.p.m.), który reprezentuje Gorce w Koronie Gór Polski. Zupełnie pomijany jest Beskid Wyspowy, mimo że to tu leży Tymbark! To wyróżniające się na tle polskich gór pasmo, które występuje grupami, zwanymi wyspami. Jego urokliwe wysepki odkryjecie, wybierając się na Mały Szlak Beskidzki, który pozwoli Wam również odkryć Beskid Makowski, Mały oraz docenić Bielsko-Białą. W cieniu Bieszczad są Góry Sanocko-Turczańsko. Można tu m.in. zdobyć Lawortę, na której zimą działa ośrodek narciarski.

Beskidy dla poszukujących pięknych kadrów

Znajdziecie tu zarówno ikoniczne miejsca, jak i sporo możliwości do fotograficznych odkryć. Wschód lub zachód słońca doskonale ogląda się z Kiczery (827 m n.p.m.) w Beskidzie Małym. Podejmijcie też wyzwanie pienińskiej sosny. Stojąca na szczycie Sokolicy 500-letnia sosna była wielokrotnie fotografowana, ale możliwości jej kreatywnego przedstawienia wciąż nie zostały wyczerpane. Piękne obiekty architektoniczne znajdują się na szlakach architektury drewnianej. Każde województwo – Śląsk, Małopolska oraz Podkarpacie – mają swoje lokalne szlaki, pełne perełek.

Nazwa szczytu Skrzyczne, znajdującego się w Beskidzie Śląskim, prawdopodobnie pochodzi od skrzeczenia żab!

7 pomysłów na spędzenie wolnego czasu w Beskidach

1. Odbądź magiczną podróż

W Polsce ekspres polarny jeździ po Bieszczadach! Mowa o Bieszczadzkiej Kolejce Leśnej, która przewozi zachwyconych pasażerów na trasie Majdan-Balnica-Majdan. To niezwykła podróż przez serce bieszczadzkiego lasu.

2. Zachwyć się nad Dunajcem

Spłyń Dunajcem z doświadczonym flisakiem lub wybierz się na rafting. Alternatywą dla drogi wodnej jest zjawiskowa Droga Pienińska, uznawana za najpiękniejszy szlak w całym paśmie, który w dodatku jest bardzo łatwy do pokonania!

3. Odnajdź źródła Wisły

Liczba mnoga, ponieważ źródła są dwa – Czarna Wisełka oraz Biała. Oba zlokalizowane są na stokach Babiej Góry w Beskidzie Żywieckim na wysokości ok. 1150 m n.p.m. Miejsce, w którym rodzi się najważniejsza polska rzeka, można uznać za dość magiczne.

4. Poczuj przestrzeń

Pokonując niezwykłą Połoninę Caryńską w Bieszczadach. To najwyższa połonina w paśmie (1297 m n.p.m.), która zabierze Was w podróż poza granice rzeczywistości. To właśnie z powodu takich miejsc Bieszczady zyskały swoją renomę końca świata i ostatecznego miejsca wyciszenia.

5. Zobacz polskie Himalaje

Charakterystyczne azjatyckie szczyty przypominają Trzy Korony – najwyższy punkt Pienin Środkowych. Ze szczytu rozpościera się fantastyczny widok na przełom Dunajca. Z kolei z brzegu Dunajca doskonale podziwia się przepiękne korony masywu, zwłaszcza gdy ich czubki są ośnieżone.

6. Doceń kunszt koronczarek

Koniaków stał się światowym fenomenem za sprawą powstającej tu od ponad stu lat koronki. We wsi działa Centrum Koronki Koniakowskiej ze sklepem i muzeum, w którym dowiecie się, na czym polega wyjątkowość heklowania. W Koniakowie znajdziecie również bacówkę, w której spróbujecie świeżych górskich serów.

7. Odwiedź mikrouzdrowisko

Muszyna to malutka mieścina położona tuż pod granicą ze Słowacją. Oczkiem w głowie mieszkańców (i UNESCO) jest dawna cerkiew pw. św. Jakuba Młodszego Apostoła w Powroźniku – najstarsza drewniana cerkiew w polskiej części Karpat! Znajdziecie tu również pijalnie wody i ogromne ogrody sensoryczne – największe tego typu miejsce w kraju!

FAQs: Chatki & siedliska w Beskidy

Jakie typy udogodnień są dostępne w chatkach w Beskidy?

Patrząc na opcje dostępne na stronie Holidu, można zauważyć, że chatki w Beskidy posiadają wszystko czego podróżujący potrzebują! Tutaj, chatki posiadają wiele udogodnień, najpopularniejsze z nich to: ogród (91%), balkon/taras (88%) i grill (86%). Nie czekaj, zarezerwuj wymarzone wakacje!

Jak podróżujący oceniają chatki w Beskidy?

Chatki w tym miejscu często posiadają wiele pozytywnych opinii. 81% z chatek w Beskidy ma świetne komentarze i średnią ocenę 4.5 gwiazdki!

Czy chatki w Beskidy są odpowiednie dla rodzin z dziećmi?

Według informacji ze strony Holidu, 74% chatek w Beskidy jest przyjazna dla dzieci, dlatego łatwo będzie Ci znaleźć chatkę dla siebie i reszty rodziny.

Czy chatki w Beskidy są odpowiednie dla podróżujących i ich zwierząt domowych?

Oczywiście! W Beskidy, 56% chatek oferuje podróżnym możliwość zabrania ze sobą zwierząt domowych, 91% posiada też ogród!

Czy chatki w Beskidy zazwyczaj oferują dostęp do internetu?

Oczywiście! Patrząc na dane ze strony Holidu, 72% z chatek w Beskidy oferuje Wi-Fi. Bez problemu będziesz miał możliwość dostępu do poczty elektronicznej i ulubionych portali społecznościowych podczas całego pobytu!

Ile trzeba zapłacić za pobyt w chatce w Beskidy?

Większość chatek w Beskidy (45%) kosztuje mniej niż 100 zł za noc. Dlatego to miejsce jest idealne na zarezerwowanie chatki!

Czy chatki w Beskidy zazwyczaj posiadają kominek lub basen?

Oczywiście! Według danych zebranych w ubiegłym roku, chatki w Beskidy mają wszystko, czego potrzebujesz przez cały rok. Tutaj, 55% noclegów posiada kominek i 16% basen.

Czy chatki w Beskidy są odpowiednie na pobyt z dużą grupą znajomych czy raczej na wakacje we dwoje?

Według danych z ubiegłego roku, 95% chatek jest odpowiednia dla czterech osób. W tej lokalizacji, około 84% chatek posiada przynajmniej dwie oddzielne sypialnie. Jest to idealne miejsce dla rodzin czteroosobowych!

Czy chatki w Beskidy są najlepszym wyborem, gdy chcemy wybrać się na luksusowe wakacje?

Niektóre chatki są świetnym wyborem, jeśli szukasz luksusowych wakacji, ale nie wszystkie. Jeśli marzysz o wyjątkowym noclegu, nie zwlekaj z rezerwacją, bo tylko 16% posiada basen, 10% ma klimatyzację. Jeśli tym czego szukasz jest duża przestrzeń, 95% chatek może pomieścić czterech lub więcej dorosłych i 91% posiada ogród.

Czy można cieszyć się pięknym widokiem i spędzić miły czas na zewnątrz w chatkach w Beskidy?

Tak, Beskidy to idealne miejsce, aby odetchnąć świeżym powietrzem i spędzić czas na zewnątrz! 88% chatek posiada tutaj balkon lub taras, a 85% oferuje piękny widok. Ponadto, 91% ma ogród, więc bez problemu doświadczysz tutaj wymarzonego odpoczynku. Jeśli lubisz delektować się posiłkiem na zewnątrz, szczególnie potrawami z grilla, 86% chatek posiada grill.

Najpopularniejsze udogodnienia dla Chatki & siedliska w Beskidy

Destynacje w Beskidy dla Chatki & siedliska

Miejscowości wakacyjne w pobliżu dla Chatki & siedliska

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

Booking.com Chatki & siedliska w BeskidyBooking.com Chatki & siedliska w Beskidy
Airbnb Chatki & siedliska w BeskidyAirbnb Chatki & siedliska w Beskidy
Vrbo Chatki & siedliska w BeskidyVrbo Chatki & siedliska w Beskidy
Bookiply Chatki & siedliska w BeskidyBookiply Chatki & siedliska w Beskidy
FeWo-direkt Chatki & siedliska w BeskidyFeWo-direkt Chatki & siedliska w Beskidy
Abritel Chatki & siedliska w BeskidyAbritel Chatki & siedliska w Beskidy
HRS Chatki & siedliska w BeskidyHRS Chatki & siedliska w Beskidy
500+ więcej