Domy i apartamenty wakacyjne w Szpindlerowy Młyn

Domy i apartamenty wakacyjne w Szpindlerowy Młyn

Rozpocznij wyszukiwanie 186 homes w Szpindlerowy Młyn teraz!

Znajdź Wakacyjne domy i apartamenty w Szpindlerowy Młyn

Główne atrakcje w w Szpindlerowy Młyn

  • Karkonosze
  • Ośrodek sportów zimowych
  • Szlaki turystyczne i piesze
  • Szlaki dla rowerów górskich
  • Wodospady

Ceny i dostępność

Aktualne ceny noclegów wakacyjnych w Szpindlerowy Młyn

638 złdla 20 lip - 27 lip
814 zł średnia roczna
sie
wrz
paź
lis
gru
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
Średnia cena za tydzień

Aktualna dostępność noclegów wakacyjnych w Szpindlerowy Młyn

100%dla 20 lip - 27 lip
50% średnia roczna
sie
wrz
paź
lis
gru
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
Procent dostępnych obiektów

Apartamenty w Spindleruv Mlyn

Komfortowe zakwaterowanie w Karkonoszach

Miasto w Karkonoszach oferuje wiele możliwości znalezienia domu wypoczynkowego dostosowanego do Państwa potrzeb. Ciesz się fantastycznym widokiem wyjątkowego krajobrazu naturalnego z balkonu lub tarasu. Apartament w Spindleruv Mlyn jest czasami dostępny również z sauną, jacuzzi i basenem. Ponadto, niektóre obiekty noclegowe mogą pomieścić do 20 osób, dzięki czemu można również organizować wycieczki grupowe do tego regionu wypoczynkowego.

Ciesz się jeszcze większym komfortem w domu wakacyjnym.

Dom w Spindleruv Mlyn oferuje nie tylko dużo miejsca wewnątrz, ale również piękne otwarte przestrzenie, takie jak ogród lub taras. Otwarte przestrzenie są wyposażone w wystarczającą ilość mebli i grilla, aby można było cieszyć się ciepłymi wieczorami w grupie. Prawie każdy dom wakacyjny posiada w pełni wyposażoną kuchnię ze zmywarką, kuchenką mikrofalową, a czasem pralką z suszarką. Często można zabrać ze sobą swoje zwierzę domowe do przyjaznego rodzinie zakwaterowania.

Wakacje w miejscowości Spindleruv Mlyn

Lokalizacja i orientacja

Miasto w górach.

Miasto Spindleruv Mlyn leży na wysokości do 1.310 m n.p.m. i stanowi doskonałą bazę wypadową do uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Miasto w Republice Czeskiej leży bezpośrednio w Karkonoszach, z grzbietem Kozí hrbety, zwanym również kozim grzbietem, wznoszącym się na północny wschód. Praga jest oddalona o około 150 kilometrów od Spindleruv Mlyn. Do Brna można dotrzeć po przejechaniu 220 km.

Podróżni i działalność

Fantastyczne warunki dla miłośników sportów zimowych

Z apartamentu wypoczynkowego w Spindleruv Mlyn można szybko dotrzeć do najlepszych terenów narciarskich w Karkonoszach, gdzie można jeździć na nartach lub snowboardzie. Znajduje się tu również wiele przygotowanych tras biegowych, które prowadzą przez urokliwy krajobraz. Jeśli wolisz jazdę na nartach, Spindleruv Mlyn oferuje dobrze oznakowaną sieć tras.

Turystyka piesza i kolarstwo górskie w lecie

Ze Spindleruv Mlyn można dotrzeć do całej gamy ścieżek wycieczkowych, które zapraszają na spacer lub wycieczkę. Do niektórych atrakcyjnych wycieczek po grzbiecie górskim można się idealnie dostać wyciągiem kolejowym Svatý Petr - Plán. Po dotarciu na szczyt, rowerzyści górscy mogą również skorzystać z kilku ciekawych tras, oznaczonych w zależności od stopnia trudności, w celu poznania krajobrazu.

Franz Kafka spędził cztery tygodnie w Spindleruv Mlyn z powodów zdrowotnych. Doświadczone wrażenia przetworzone w powieści "Das Schloss".

Górne wskazówki dotyczące podróży

1. Zwiedzanie naturalnego spektaklu miasta

Wzdłuż Elbklemme można zobaczyć prądy i wypłukiwanie kotła na długości trzech kilometrów. Na wysokości 1 386 m n.p.m. znajduje się Źródło Łaby, betonowy pierścień fontannowy wzniesiony jako symboliczne źródło Łaby. Łaba opada na głębokość około 45 metrów. Trochę dalej w dół można obserwować ciek wodny wpadający do dna Łaby przy ścianie wąwozu Łaby.

2. Zwiedzanie doliny St. Peter.

Ten sześciokilometrowy szlak zaczyna się w centrum miasta, tuż obok poczty, gdzie znajduje się zielony szlak turystyczny. Prowadzi to przez rynek, obok wartych zobaczenia hoteli w dół do doliny św. Po drodze mijamy starą galerię górniczą i teren narciarski św. Piotra, skąd kolejką linową wjedziemy na płaskowyż.

3. Spacer po mieście śladami Müllera

Spacery Müllerów są odpowiednie dla osób w każdym wieku i dają dobry przegląd piękna miasta. Wzdłuż ścieżek można zejść z utartych szlaków, przez naturalne krajobrazy, które oferują panoramiczne widoki i relaksujące chwile.

FAQs: Wakacyjne domy i apartamenty w Szpindlerowy Młyn

Jaka była średnia cena za noc apartamentów wakacyjnych w Szpindlerowy Młyn w ubiegłym roku?

Szpindlerowy Młyn jest jednym z najdroższych miast w Czechy! Koszty wynajmu wakacyjnego wynoszą tutaj około 551 zł za noc.

O jakiej porze roku ceny za pobyt w Szpindlerowy Młyn są najlepsze?

Zgodnie z naszymi najnowszymi danymi, miesiącami najkorzystniejszymi cenowo w Szpindlerowy Młyn są listopad, czerwiec i październik, ze średnią ceną za noc odpowiednio 420 zł, 438 zł i 453 zł.

Kiedy wzrastają ceny noclegów w Szpindlerowy Młyn?

W ubiegłym roku, miesiącami z najwyższą średnią ceną za nocleg w Szpindlerowy Młyn był luty, ze średnią ceną za noc 807 zł. Kolejny miesiąc to styczeń, ze średnią ceną za noc 767 zł i marzec, ze średnią ceną za noc 632 zł.

Czy Szpindlerowy Młyn jest dobrym miejscem na wakacje last minute?

Lepiej zarezerwować pobyt w Szpindlerowy Młyn z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ tylko 54 % zakwaterowań jest zazwyczaj dostępna.

W których miesiącach dostępność noclegów jest największa?

Miesiące z największą dostępnością noclegów to wrzesień (ze średnią dostępnością 69 %), październik (64 %) i lipiec (62 %), zgodnie z danymi z poprzedniego roku.

W których miesiącach trudniej jest znaleźć nocleg w Szpindlerowy Młyn?

Miesiące z najmniejszą dostępnością noclegów w Szpindlerowy Młyn to, w kolejności, luty, styczeń i sierpień, ze średnią dostępnością noclegów odpowiednio 37 %, 42 % i 43 %, patrząc na dane z ubiegłego roku.

Ile apartamentów wakacyjnych w Szpindlerowy Młyn posiada w swojej ofercie Holidu?

W Szpindlerowy Młyn możemy Ci zaoferować szeroki wybór prawie 470 apartamentów wakacyjnych, na każdą kieszeń, dzięki współpracy z 7 lokalnymi i międzynarodowymi partnerami.

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

500+ więcej