Noclegi ze śniadaniem we Wrocławiu

Noclegi ze śniadaniem we Wrocławiu

Znaleźliśmy 18 Noclegi ze śniadaniem. Porównaj i zarezerwuj w najlepszej cenie!

Popularne Noclegi ze śniadaniem w Wrocław

Bed & breakfast dla 3 osób, z taras, zwierzęta dozwolone w Wrocław
Bed & breakfast dla 3 osób, z taras, zwierzęta dozwolone
1 sypialnia
8,9
(4381 recenzje)
od 121 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób, z widok w Wrocław
Bed & breakfast dla 2 osób, z widok
1 sypialnia
8,6
(1885 recenzje)
od 143 zł / noc
Obiekt b&b dla 2 osób w Wrocław
Obiekt b&b dla 2 osób
1 sypialnia
8,2
(70 recenzje)
od 134 zł / noc
Obiekt b&b dla 4 osób w Wrocław
Obiekt b&b dla 4 osób
1 sypialnia
9,1
(31 recenzje)
od 78 zł / noc
Bed & breakfast dla 4 osób, z taras w Wrocław
Bed & breakfast dla 4 osób, z taras
1 sypialnia
6,5
(832 recenzje)
od 108 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród i taras w Wrocław
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród i taras
1 sypialnia
8,9
(189 recenzje)
od 542 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Bed & breakfast dla 2 osób, z widok i ogród w Wrocław
Bed & breakfast dla 2 osób, z widok i ogród
1 sypialnia
9,4
(1527 recenzje)
od 434 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób w Wrocław
Bed & breakfast dla 2 osób
1 sypialnia
6,8
(728 recenzje)
od 104 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób, z widok i ogród w Wrocław
Bed & breakfast dla 2 osób, z widok i ogród
1 sypialnia
8,3
(2071 recenzje)
od 108 zł / noc
Bed & breakfast dla 3 osób, z widok i ogród w Wrocław
Bed & breakfast dla 3 osób, z widok i ogród
1 sypialnia
8,6
(454 recenzje)
od 195 zł / noc
Obiekt b&b dla 2 osób, zwierzęta dozwolone w Wrocław
Obiekt b&b dla 2 osób, zwierzęta dozwolone
1 sypialnia
10,0
(2 recenzje)
od 434 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób, z sauna i jacuzzi oraz ogród w Wrocław
Bed & breakfast dla 2 osób, z sauna i jacuzzi oraz ogród
1 sypialnia
9,0
(3 recenzje)
od 455 zł / noc
Obiekt b&b dla 3 osób, z taras w Wrocław
Obiekt b&b dla 3 osób, z taras
1 sypialnia
od 121 zł / noc
Obiekt b&b dla 2 osób, z widok w Wrocław
Obiekt b&b dla 2 osób, z widok
1 sypialnia
8,5
(222 recenzje)
od 455 zł / noc
Obiekt b&b dla 2 osób, z ogród i sauna oraz taras w Wrocław
Obiekt b&b dla 2 osób, z ogród i sauna oraz taras
1 sypialnia
9,0
(31 recenzje)
od 213 zł / noc
Obiekt b&b dla 2 osób, z widok w Wrocław
Obiekt b&b dla 2 osób, z widok
1 sypialnia
od 772 zł / noc

Znajdź Noclegi ze śniadaniem w Wrocław

Główne atrakcje w w Wrocław

  • Dzielnica Czterech Wyznań
  • Odra
  • Nizina Śląska
  • Ostrów Tumski
  • Wirydarz Zakładu Narodowego im. Ossolińskich
  • Mosty Jagielońskie
  • Wyspa Opatowicka
  • Dworzec Wrocław Główny
  • Wrocławskie Krasnale
  • Bazylika mniejsza św. Elżbiety Węgierskiej

Inne pomysły na wakacje i typy właściwości w Wrocław, które mogą być interesujące

Noclegi ze śniadaniem we Wrocławiu

Weekend w kulturalnej stolicy Polski

Wrocław, jedno z najpiękniejszych miasta w Polsce położony jest nad Odrą na Nizinie Śląskiej, w południowo-zachodniej Polsce. To również bardzo ważny ośrodek kulturalny i intelektualny. Rocznie odwiedzają go miliony turystów. Pragniesz udać się do Wrocławia na długie weekend? Idealną kwaterą będzie nocleg ze śniadaniem. Większość ofert tego typu wynajmu wakacyjnego znajduje się w samym centrum Wrocławia, na osiedlu Stare Miasto. Tutaj będziesz blisko najważniejszych zabytków, ale również tłumów turystów. Spokojniejsze okolice na noclegi ze śniadaniem odkryjesz na osiedlach Muchobór Mały, Gądów-Popowice Południowe, a także jeszcze dalej na południe na osiedlu Krzyki-Partynice. Sprawdź oferty Holidu już teraz, aby nie przegapić żadnej okazji!

Poczuj magiczną atmosferę Wrocławia

Wrocław to zdecydowanie miasto, w którym można się zakochać. Dzięki licznym atrakcjom, zabytkom i wydarzeniom kulturalnym, potrzebujesz dużo czasu na jego zwiedzanie. Noclegi ze śniadaniem to kwatery idealne dla par lub małych grup przyjaciół nastawionych na całodzienne chodzenie po mieście. Atmosfera Starówki zauroczy najbardziej wybrednych gości. Większość wyposażona jest w przybory kuchenne, czajnik itp., ale nic innego. Mają za to balkon ze wspaniałym widokiem, darmowe połączenie z Internetem, telewizor i ogrzewanie. Niektóre zagwarantują ci nawet pralkę i żelazko. Na miejscu znajdziesz również zestawy kosmetyków, ręczniki, a nawet suszarkę, wszystko po to, aby zminimalizować Twój bagaż! Noclegi ze śniadaniem we Wrocławiu to strzał w dziesiątkę.

Podróżujący i aktywności

Wrocław dla zakochanych

Jeśli szukasz kierunku podróży na romantyczne chwile we dwoje, Wrocław może okazać się strzałem w dziesiątkę. Popularną wśród zakochanych par częścią Wrocławia jest Ostrów Tumski. Jest to najstarszy, zabytkowy obszar miasta. Na spacer po uliczkach Ostrowa Tumskiego koniecznie należy udać się wieczorem, kiedy rozświetlają się one ozdobnymi światłami i stoma latarniami gazowymi, które codziennie rozpala latarnik w czarnej pelerynie i cylindrze. Wspaniałym pomysłem na romantyczną randkę będzie również zwiedzanie wrocławskich wirydarzy. Zacienione i klimatyczne to na przykład Wirydarz Zakładu Narodowego im. Ossolińskich. Inne to Wirydarz Muzeum Architektury, Wirydarz Instytutu Filologicznego oraz Dziedziniec Arsenału Miejskiego. Podczas romantycznego urlopu we Wrocławiu nie można również pominąć słynnej Pregoli. Składa się ona z 750 kolumn pokrytych winoroślami, które otaczają sztuczny staw z multimedialną fontanną!

Wrocław dla miłośników tras miejskich

Wrocław oferują bogatą ofertę tras miejskich, nie tylko pieszych, ale również rowerowych. Wrocław posiada przyjazną cyklistom sieć ścieżek rowerowych, na miejscu można również bez problemu skorzystać z rowerów miejskich. Trasa dookoła Wrocławia poprowadzi Cię przez miejsca mniej uczęszczane przez turystów. Rozpoczniesz i skończysz ją przy Mostach Jagielońskich, a po drodze zobaczysz Wyspę Opatowicką, Osiedle WuWa, Nowe Żerniki, Most Milenijny i inne. Przyjemną i oryginalną pieszą trasą jest Wrocławski szlak filmowy. Miasto to bowiem było scenerią dla wielu znanych filmów autorstwa najważniejszych polskich reżyserów jak Andrzej Wajda, czy Roman Polański, a także światowych, np. Stevena Spielberga. Zobacz nasyp kolejowy, gdzie nakręcono Popiół i diament, Dworzec Wrocław Główny, budynek Wytwórni Filmów Fabularnych itp. Najbardziej magicznym spacerem będzie szlak wrocławskich krasnali. Ulice, skwery i podwórka Wrocławia zamieszkuje obecnie około 300 krasnali, o różnych zawodach. Odszukaj pomnik Krasnala Teatralnego, Więziennika, Pracza Odrzańskiego lub Syzyfki.

Wrocławska Hala Ludowa znalazła się na liście światowego dziedzictwa UNESCO jako największy na świecie budynek wykonany z żelbetu.

7 rzeczy do zrobienia we Wrocławiu

1. Przespaceruj się ulicami dzielnicy Czterech Wyznań

Dzielnica Czterech Wyznań nazywana jest również Dzielnicą Wzajemnego Szacunku. To wyjątkowe miejsce, ponieważ spotykają się tutaj w dużej bliskości cztery różne wyznania religijne. Kościół św. Antoniego z Padwy reprezentuje katolicyzm; sobór Narodzenia Przenajświętszej Bogarodzicy, prawosławie; kościół Opatrzności Bożej jest ewangelicko-augsburski, znajduje się tutaj również synagoga pod Biały Bocianem.

2. Podziwiaj panoramę miasta z Bazyliki mniejszej św. Elżbiety Węgierskiej

Bazylika mniejsza św. Elżbiety Węgierskiej znajduje się na Starym Mieście i jej wieża osiąga 90 metrów. Po pokonaniu jej wąskich i krętych schodów dostaniesz się na punkt widokowy, z którego można podziwiać niesamowitą panoramę na Poznań.

3. Odwiedź muzeum słynnej Panoramy Racławickiej

Panoramę Racławicką, obraz o długości 114 metrów i wysokości 15 m, można podziwiać w specjalnie wybudowanej rotundzie w parku Słowackiego. Dzieło przedstawia zwycięską bitwę Polaków z Rosjanami pod Racławicami. To najczęściej odwiedzana przez turystów atrakcja Wrocławia.

4. Spędź dzień na plaży miejskiej Stara Odra

Stara Odra Beach Bar gwarantuje wiele niesamowitych atrakcji. Znajduje się przy Mostach Trzebnickich, zaraz obok pętli tramwajowej, co gwarantuje doskonały dojazd, z którejkolwiek osiedla. Wstęp jest bezpłatny. Tutaj można zrelaksować się na leżaku zażywając kąpieli słonecznych lub skorzystać z jednej z wielu atrakcji: lekcje jogi i fitness, koncerty kubańskiej muzyki, silent disco itp.

5. Zrelaksuj się w Ogrodzie Japońskim

Wyjątkowa aranżacja przestrzeni sprawia, że Ogród Japoński we Wrocławiu jest doskonałym miejscem na odpoczynek i relaks. Stanowi część parku Szczytnickiego. Zobaczysz tutaj nie tylko wspaniałą architekturę krajobrazu, ale również rzadką roślinność. W jego tworzeniu brali udział specjaliści z całego świata, w tym z Japonii.

6. Przejedź się kolejką linową Polinką

Kolejka linowa Polinka, która kursuje nad Odrą między kampusami Politechniki Wrocławskiej, to nic innego jak ruchomy punkt widokowy. Początkowo powstała z myślą o studentach, a z czasem stała się wyjątkową atrakcją turystyczną miasta. Ułatwia przedostanie się z Hydropolis do ZOO Wrocław.

7. Wycieczka na Wyspę Słodową

Wyspa Słodowa jest największą na Odrze. To także popularne miejsce spotkań. Znajduje się w samym centrum Wrocławia. W sezonie można wybrać się do jednej z modnych, plenerowych knajpek. Posiada również przystań, z której można wybrać się na wycieczkę łodzią po Wrocławskim Węźle Wodnym. Koniecznie odwiedź taras widokowy na dachu Concordia Design.

FAQs: Noclegi ze śniadaniem w Wrocław

Jakie typy udogodnień są oferowane w noclegach ze śniadanie w Wrocław?

Patrząc na opcje dostępne na stronie Holidu, można stwierdzić, że noclegi ze śniadaniem w Wrocław posiadają wszystko czego podróżujący poszukują! Tutaj, noclegi ze śniadaniem posiadają wiele udogodnień, najpopularniejsze z nich to: internet (85%), widok (77%) i balkon/taras (77%). Nie czekaj, zarezerwuj wymarzone wakacje!

Jakie są opinie na temat noclegów ze śniadaniem w Wrocław?

Według danych ze strony Holidu, tylko 15% noclegów ze śniadaniem w Wrocław otrzymało ocenę 4.5 gwiazdki. Można z tego wywnioskować, że nie jest to najlepszy cel podróży, jeśli szukamy bardzo dobrze ocenianych noclegów ze śniadaniem w Polsce.

Czy noclegi ze śniadaniem w Wrocław są odpowiednie dla rodzin z dziećmi?

Jak podaje Holidu, 54% noclegów ze śniadaniem w Wrocław jest przyjazna dla dzieci, więc bez problemu znajdziesz nocleg ze śniadaniem dla siebie i całej rodziny.

Czy noclegi ze śniadaniem w Wrocław są przyjazne zwierzętom domowym?

Tak! W Wrocław, 38% noclegów ze śniadaniem daje możliwość zabrania ze sobą swojego zwierzęcia domowego, 31% posiada też ogród!

Czy noclegi ze śniadaniem w Wrocław zazwyczaj posiadają Wi-Fi?

Tak! Według danych zebranych w ubiegłym roku, 85% z noclegów ze śniadaniem we Wrocław oferuje Wi-Fi. Bez problemu będziesz miał możliwość dostępu do poczty elektronicznej i ulubionych portali społecznościowych podczas całego pobytu!

Ile kosztuje pobyt w noclegu ze śniadaniem w Wrocław?

Większość noclegów ze śniadaniem w Wrocław (62%) kosztuje średnio mniej niż 100 zł za noc. Dlatego to miejsce jest idealne na zarezerwowanie noclegu ze śniadaniem!

Czy noclegi ze śniadaniem w Wrocław są odpowiednie na pobyt ze znajomymi czy raczej na weekendowy odpoczynek w małym gronie?

Według danych zebranych w ubiegłym roku, 46% noclegów ze śniadaniem akceptuje maksymalnie do czterech osób. Wrocław to idealne miejsce dla małych grup znajomych lub rodziny!

Czy można cieszyć się pięknym widokiem i spędzić miły czas na zewnątrz w noclegach ze śniadanie w Wrocław?

Więcej niż połowa noclegów ze śniadaniem posiada balkon i piękny widok (77% i 77%), co sprawia, że są to idealne miejsca dla tych, którzy pragną każdego dnia budzić się w niesamowitym otoczeniu. Ponadto, 31% ma ogród, więc bez trudu doświadczysz tutaj wymarzonego odpoczynku.

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

500+ więcej