Noclegi ze śniadaniem in Ustce

Noclegi ze śniadaniem in Ustce

Znaleźliśmy 11 Noclegi ze śniadaniem. Porównaj i zarezerwuj w najlepszej cenie!

Wyszukaj noclegi

Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Dom
Apartament
Internet
Zwierzęta dozwolone
Balkon/ taras
4,0
 i do góry

Popularne Bed & Breakfast w Ustka

Bed & breakfast dla 2 osób, z jacuzzi i sauna oraz basen, Dla rodziny w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, z jacuzzi i sauna oraz basen, Dla rodziny
1 sypialnia250m do plaży
4,1
(537 recenzje)
od 213 zł / noc
Obiekt b&b dla 3 osób, z widok, Dla rodziny w Ustka
Obiekt b&b dla 3 osób, z widok, Dla rodziny
1 sypialnia500m do plaży
4,9
(302 recenzje)
od 69 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Bed & breakfast dla 2 osób, z widok i ogród, Dla rodziny w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, z widok i ogród, Dla rodziny
1 sypialnia40m do plaży
4,6
(434 recenzje)
od 269 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród
1 sypialnia600m do plaży
4,6
(588 recenzje)
od 116 zł / noc
Obiekt b&b dla 2 osób, z ogród, Dla rodziny w Ustka
Obiekt b&b dla 2 osób, z ogród, Dla rodziny
1 sypialnia200m do plaży
4,6
(431 recenzje)
od 218 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób, z widok i ogród w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, z widok i ogród
1 sypialnia100m do plaży
4,6
(693 recenzje)
od 264 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród, zwierzęta dozwolone w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród, zwierzęta dozwolone
1 sypialnia1,4km do plaży
4,2
(854 recenzje)
od 83 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród
1 sypialnia200m do plaży
4,5
(344 recenzje)
od 435 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Pokaż wszystkie

Odnaleźć Noclegi ze śniadaniem w Ustka

Mapa

Highlights w Ustka

  • Bałtyk, Plaża, Wyjazd nad morze, Bursztyn, Kitesurfing, Sporty ekstremalne

Meistgesuchte Ausstattung für Noclegi ze śniadaniem w Ustka

Internet 3
Zwierzęta dozwolone 1
Balkon/ taras 3
TV 3
Ogród 1
Parking 3

Other property types w Ustka that might be interesting:

Noclegi ze śniadaniem in Ustce

Zakotwicz w Ustce

Ustka to niezwykle klimatyczna, wyluzowana miejscowość na polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Rozciąga się nie wzdłuż wybrzeża, ale w głąb lądu wzdłuż rzeki Słupi. Ustka doskonale zna zalety noclegów typu bed & breakfast i ma zachwycającą ofertę takich obiektów. Są one doskonałym pomysłem na krótszy wypad, np. weekendowy, jak i na dłuższe wakacje. Przekonajcie się sami, dlaczego warto. Noclegi znajdziemy bliżej wybrzeża (choć nie ma ich dużo), w centrum miasta, ale też w nieco oddalonych od Bałtyku dzielnicach, np. w okolicy Parku Przewłockiego.

Wystawne śniadanie w Ustce

Noclegi ze śniadaniem to oferta skierowana przede wszystkim do grup do czterech osób, a zatem mniejszych rodzin i niewielkich grup znajomych oraz par. W Ustce znajdziecie przytulne i klimatyczne pokoje, w których rano, przed wyruszeniem na długie zwiedzanie i wyjście na plażę, zjecie doskonale podane, leniwe śniadanie. Co szczególnie ważne w kontekście śniadania większość obiektów oferuje gościom taras lub balkon – niejednokrotnie z pięknym widokiem i zawsze z czystym nadmorskim powietrzem – bądź ogród, więc bardzo możliwe, że pierwszy posiłek będziemy mogli spożyć właśnie tam. Podróżujący do Ustki mogą także liczyć na dobre połączenie z internetem przez Wi-Fi i możliwość obejrzenia wieczornego filmu w TV. Standardem jest również prywatny parking.

Podróżujący i aktywności

Ustka dla rodzin z dziećmi

Ustka to cenione miejsce rodzinnych wakacji. W Ustce znajdziemy dwie główne plaże – Wschodnią i Zachodnią (patrząc od ujścia Słupi do Bałtyku). Plaże w Ustce są przestronne, więc nie będą ograniczać dzieci w ich najzuchwalszych pomysłach na zabawę. Okolica dostarcza wielu możliwości, by spędzać tu czas aktywnie. Przez nadmorski las biegną piesze szlaki. Region warto też pozwiedzać na rowerze. W Ustce znajdziemy zarówno krótsze pętle, jak i dłuższe trasy, odpowiednie dla starszych dzieci, jak np. Nadmorski Szlak Hanzeatycki. Wokół Ustki znajdziemy również trzy stadniny koni, udzielające lekcji jazdy, a w jednej z nich, „Pod Żelazną Podkową”, dodatkowo znajduje się zwierzyniec, w którym mieszkają m.in. zachwycające szkockie krowy, a po którym chętnie oprowadzi nas dostojny wielbłąd Stanisław. W samej Ustce mieści się zaś park rozrywki Mega Landia – Zaczarowana Kraina, stworzona przez czarodzieja Megaliusza, który lubił powiększać rzeczy do niebotycznych rozmiarów. A do tego rejsy galeonem Dragon, który w drodze wyjątku zaprasza też szczury lądowe, szybką łodzią motorową lub spływ kajakowy. W Ustce nie usłyszycie „Mamo, nudzi mi się”!

Ustka dla spragnionych wrażeń

Ustka to nadmorskie miasto, w którym można się zgłosić po dawkę adrenaliny. Miasto docenia sporty ekstremalne i zaprasza do siebie zachwycających profesjonalistów. W mieście odbywają się międzynarodowe zawody motocyklowe enduro oraz pokazy dirt jumpingu na rowerach. Rokrocznie odbywa się tu Formoza Challenge, polegające na pokonaniu pięcio- lub dziesięciokilometrowego odcinka plaży, zamienionego w ekstremalny tor przeszkód, przygotowany przez elitarną jednostkę komandosów! Można więc zarówno zainspirować się występami najlepszych zawodników, jak i samemu aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach. Ten rejon wybrzeża Bałyku słynie z mocnych wiatrów, dlatego o nadmorską przestrzeń powietrzną usilnie konkurują tu amatorzy paralotni i motolotni oraz kitesurferzy. Możemy dołączyć do jednego z tych „gangów”, ale jeśli nie przepadamy za walkami terytorialnymi, lepiej sprawdzić, co dzieje się pod wodą – Ustka to także świetna miejscówka na nurkowanie.

Długie urlopy w Ustce spędzał nawet sam Otto von Bismarck.

Top 7 pomysłów na spędzenie wolnego czasu w Ustce

1. Poławiaj złoto Bałtyku

Jak wiadomo złotem Bałtyku jest bursztyn. W Ustce do tematu możemy podejść aktywnie i udać się na poszukiwania tego szlachetnego kamienia na własną rękę bądź dołączając do zorganizowanych grup dla poszukiwaczy, gdzie wyposażeni w specjalne kosiory ruszymy na połów.

2. Lub podziwiaj w gablocie muzeum

Bądź pasywnie i podziwiać najokazalsze kawałki bursztynu, znalezione przez innych śmiałków, oraz przepiękne wyroby z tego materiału w usteckim Muzeum Bursztynu. Otwarte w 2020 r. muzeum to nowoczesna placówka, przedstawiająca kulturę bursztynu w 9 tematycznych salach oraz podczas warsztatów, np. z samodzielnej obróbki bursztynu.

3. Zapozuj z ustecką syrenką

Syrenka, której pomnik stanął na falochronie w 2010 r., szybko stała się patronką miasta i jego symbolem. Zazwyczaj do zdjęcia z nią ustawia się kolejka.

4. Odkryj tajemnicę upiornego stawu

Znajdujący się w zachodniej części Ustki staw ma dwie równoprawne nazwy: tajemnicze Seekenmoor oraz niewiele polepszająca sprawę „Stawek upiorów”. Dawni ustczanie wierzyli, że nie ma dna, a wokół wieczorami snują się duchy topielców i obłąkane zwierzęta. Warto się tam udać i zbadać sprawę z bliska. Często odbywają się tam wydarzenia, nawiązujące do legend związanych z jeziorkiem.

5. Znajdź ukryty skarb

W Ustce niedawno pojawiła się nowa atrakcja zwana geocoachingiem. Polega ona na odnajdowaniu rozlokowanych po mieście skrzyń ze skarbami na podstawie współrzędnych geograficznych, wykorzystując GPS w smartfonie. Na terenie Ustki znajduje się 10 takich skrzyń. Znajdziesz je wszystkie?

6. Wypłyń na pełne morze

W Ustce znajdziemy sporą ofertę rejsów wycieczkowo-widokowych, w tym możliwość wypłynięcia na morze jednostkami stylizowanymi na XVII-wieczne galeony.

7. Eksploruj bunkry Blüchera

W Ustce znajdują się poniemieckie bunkry, zbudowany tu w czasach II wojny światowej. To spory kompleks, który miał być częścią większego, niedokończonego projektu. Obecnie korytarze i pomieszczenia udostępnione są zwiedzającym, ale nie wszystkie wydrążone tu tunele zostały zbadane...

FAQs: Noclegi ze śniadaniem w Ustka

Jakie typy udogodnień są dostępne w noclegach ze śniadanie w Ustka?

Patrząc na udogodnienia dostępne na stronie Holidu, można powiedzieć, że noclegi ze śniadaniem w Ustka oferują wszystko czego podróżujący poszukują! Tutaj, noclegi ze śniadaniem posiadają różne udogodnienia, najpopularniejsze z nich to: internet (88%), balkon/taras (78%) i ogród (69%). Nie czekaj, zarezerwuj wakacje marzeń!

Jakie są opinie na temat noclegów ze śniadaniem w Ustka?

Patrząc na średnią, noclegi ze śniadaniem w tym miejscu otrzymują całkiem pozytywne opinie. Zgodnie z bazą danych Holidu, 47% z noclegów ze śniadaniem ma ocenę równą lub wyższą niż 4.5 gwiazdki. To stosunkowo wysoka ocena, co oznacza, że bez problemu znajdziesz tutaj nocleg ze śniadaniem, gdzie będziesz mógł spędzić niezapomniane wakacje!

Czy noclegi ze śniadaniem w Ustka są przyjazne dla dzieci?

Patrząc na dane ze strony Holidu, 78% noclegów ze śniadaniem w Ustka jest odpowiednia dla rodzin z dziećmi, więc bez problemu znajdziesz nocleg ze śniadaniem dla siebie i reszty rodziny.

Czy noclegi ze śniadaniem w Ustka są odpowiednie dla podróżujących i ich zwierząt domowych?

Tak! W Ustka, 47% noclegów ze śniadaniem jest przyjazna dla zwierząt domowych, 69% ma również ogród!

Czy noclegi ze śniadaniem w Ustka zazwyczaj posiadają Wi-Fi?

Tak! Według danych zebranych w ubiegłym roku, 88% z noclegów ze śniadaniem w Ustka ma Wi-Fi. Oznacza to, że będziesz miał możliwość pozostania w kontakcie podczas całego pobytu!

Ile trzeba zapłacić za pobyt w noclegu ze śniadaniem w Ustka?

Większość noclegów ze śniadaniem w Ustka (62%) kosztuje mniej niż 100 zł za noc. To idealne miejsce na zarezerwowanie noclegu ze śniadaniem!

Czy noclegi ze śniadaniem w Ustka zazwyczaj oferują kominek lub basen?

Nie zawsze. Według danych z ubiegłego roku, większość noclegów ze śniadaniem w Ustka nie posiada basenu.

Czy noclegi ze śniadaniem w Ustka są odpowiednie na wakacje ze znajomymi czy raczej na wakacje we dwoje?

Według bazy danych Holidu, 69% noclegów ze śniadaniem jest odpowiednia dla czterech gości. W tej lokalizacji, około 16% noclegów ze śniadaniem oferuje przynajmniej dwie oddzielne sypialnie. Jest to idealne miejsce dla rodzin czteroosobowych!

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

Booking.com Noclegi ze śniadaniem w UstkaBooking.com Noclegi ze śniadaniem w UstkaHomeAway Noclegi ze śniadaniem w UstkaHomeAway Noclegi ze śniadaniem w UstkaFeWo-direkt Noclegi ze śniadaniem w UstkaFeWo-direkt Noclegi ze śniadaniem w UstkaVrbo Noclegi ze śniadaniem w UstkaVrbo Noclegi ze śniadaniem w UstkaHRS Noclegi ze śniadaniem w UstkaHRS Noclegi ze śniadaniem w UstkaAbritel Noclegi ze śniadaniem w UstkaAbritel Noclegi ze śniadaniem w UstkaAirbnb Noclegi ze śniadaniem w UstkaAirbnb Noclegi ze śniadaniem w Ustka
  1. Mieszkania wakacyjne
  2. Polska
  3. Pomorze
  4. Morze Bałtyckie
  5. Ustka
  6. Noclegi ze śniadaniem Ustka