Noclegi ze śniadaniem in Ustce

Noclegi ze śniadaniem in Ustce

Znaleźliśmy 18 Noclegi ze śniadaniem. Porównaj i zarezerwuj w najlepszej cenie!

Popularne Noclegi ze śniadaniem w Ustka

Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród i widok w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród i widok
1 sypialnia40 m do plaży
9,0
(397 recenzje)
od 401 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób, z basen i jacuzzi w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, z basen i jacuzzi
1 sypialnia250 m do plaży
8,3
(261 recenzje)
od 207 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród
1 sypialnia600 m do plaży
9,2
(472 recenzje)
od 121 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród, zwierzęta dozwolone w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród, zwierzęta dozwolone
1 sypialnia1,4 km do plaży
8,4
(693 recenzje)
od 82 zł / noc
Obiekt b&b dla 2 osób, z ogród w Ustka
Obiekt b&b dla 2 osób, z ogród
1 sypialnia1,3 km do plaży
9,7
(9 recenzje)
od 207 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób
1 sypialnia350 m do plaży
7,6
(118 recenzje)
od 241 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Obiekt b&b dla 4 osób, z ogród i taras, zwierzęta dozwolone w Ustka
Obiekt b&b dla 4 osób, z ogród i taras, zwierzęta dozwolone
1 sypialnia1,7 km do plaży
8,8
(176 recenzje)
od 284 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród i widok w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród i widok
1 sypialnia100 m do plaży
9,3
(708 recenzje)
od 397 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób, z balkon i ogród w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, z balkon i ogród
1 sypialnia200 m do plaży
9,0
(325 recenzje)
od 534 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród i widok w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród i widok
1 sypialnia1,5 km do plaży
9,2
(98 recenzje)
od 323 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Bed & breakfast dla 2 osób, zwierzęta dozwolone w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, zwierzęta dozwolone
1 sypialnia1,4 km do plaży
7,7
(658 recenzje)
od 397 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, z ogród
1 sypialnia450 m do plaży
9,0
(152 recenzje)
od 474 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Bed & breakfast dla 2 osób, z taras w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, z taras
1 sypialnia450 m do plaży
9,6
(328 recenzje)
od 431 zł / noc
Bed & breakfast dla 3 osób w Ustka
Bed & breakfast dla 3 osób
1 sypialnia450 m do plaży
9,5
(341 recenzje)
od 129 zł / noc
Bed & breakfast dla 2 osób, z widok w Ustka
Bed & breakfast dla 2 osób, z widok
1 sypialnia200 m do plaży
9,4
(228 recenzje)
od 384 zł / noc
Obiekt b&b dla 2 osób, z ogród i widok w Ustka
Obiekt b&b dla 2 osób, z ogród i widok
1 sypialnia1,3 km do plaży
9,0
(19 recenzje)
od 237 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji

Znajdź Noclegi ze śniadaniem w Ustka

Główne atrakcje w w Ustka

  • Bałtyk, Plaża, Wyjazd nad morze, Bursztyn, Kitesurfing, Sporty ekstremalne

Inne pomysły na wakacje i typy właściwości w Ustka, które mogą być interesujące

Noclegi ze śniadaniem in Ustce

Zakotwicz w Ustce

Ustka to niezwykle klimatyczna, wyluzowana miejscowość na polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Rozciąga się nie wzdłuż wybrzeża, ale w głąb lądu wzdłuż rzeki Słupi. Ustka doskonale zna zalety noclegów typu bed & breakfast i ma zachwycającą ofertę takich obiektów. Są one doskonałym pomysłem na krótszy wypad, np. weekendowy, jak i na dłuższe wakacje. Przekonajcie się sami, dlaczego warto. Noclegi znajdziemy bliżej wybrzeża (choć nie ma ich dużo), w centrum miasta, ale też w nieco oddalonych od Bałtyku dzielnicach, np. w okolicy Parku Przewłockiego.

Wystawne śniadanie w Ustce

Noclegi ze śniadaniem to oferta skierowana przede wszystkim do grup do czterech osób, a zatem mniejszych rodzin i niewielkich grup znajomych oraz par. W Ustce znajdziecie przytulne i klimatyczne pokoje, w których rano, przed wyruszeniem na długie zwiedzanie i wyjście na plażę, zjecie doskonale podane, leniwe śniadanie. Co szczególnie ważne w kontekście śniadania większość obiektów oferuje gościom taras lub balkon – niejednokrotnie z pięknym widokiem i zawsze z czystym nadmorskim powietrzem – bądź ogród, więc bardzo możliwe, że pierwszy posiłek będziemy mogli spożyć właśnie tam. Podróżujący do Ustki mogą także liczyć na dobre połączenie z internetem przez Wi-Fi i możliwość obejrzenia wieczornego filmu w TV. Standardem jest również prywatny parking.

Podróżujący i aktywności

Ustka dla rodzin z dziećmi

Ustka to cenione miejsce rodzinnych wakacji. W Ustce znajdziemy dwie główne plaże – Wschodnią i Zachodnią (patrząc od ujścia Słupi do Bałtyku). Plaże w Ustce są przestronne, więc nie będą ograniczać dzieci w ich najzuchwalszych pomysłach na zabawę. Okolica dostarcza wielu możliwości, by spędzać tu czas aktywnie. Przez nadmorski las biegną piesze szlaki. Region warto też pozwiedzać na rowerze. W Ustce znajdziemy zarówno krótsze pętle, jak i dłuższe trasy, odpowiednie dla starszych dzieci, jak np. Nadmorski Szlak Hanzeatycki. Wokół Ustki znajdziemy również trzy stadniny koni, udzielające lekcji jazdy, a w jednej z nich, „Pod Żelazną Podkową”, dodatkowo znajduje się zwierzyniec, w którym mieszkają m.in. zachwycające szkockie krowy, a po którym chętnie oprowadzi nas dostojny wielbłąd Stanisław. W samej Ustce mieści się zaś park rozrywki Mega Landia – Zaczarowana Kraina, stworzona przez czarodzieja Megaliusza, który lubił powiększać rzeczy do niebotycznych rozmiarów. A do tego rejsy galeonem Dragon, który w drodze wyjątku zaprasza też szczury lądowe, szybką łodzią motorową lub spływ kajakowy. W Ustce nie usłyszycie „Mamo, nudzi mi się”!

Ustka dla spragnionych wrażeń

Ustka to nadmorskie miasto, w którym można się zgłosić po dawkę adrenaliny. Miasto docenia sporty ekstremalne i zaprasza do siebie zachwycających profesjonalistów. W mieście odbywają się międzynarodowe zawody motocyklowe enduro oraz pokazy dirt jumpingu na rowerach. Rokrocznie odbywa się tu Formoza Challenge, polegające na pokonaniu pięcio- lub dziesięciokilometrowego odcinka plaży, zamienionego w ekstremalny tor przeszkód, przygotowany przez elitarną jednostkę komandosów! Można więc zarówno zainspirować się występami najlepszych zawodników, jak i samemu aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach. Ten rejon wybrzeża Bałyku słynie z mocnych wiatrów, dlatego o nadmorską przestrzeń powietrzną usilnie konkurują tu amatorzy paralotni i motolotni oraz kitesurferzy. Możemy dołączyć do jednego z tych „gangów”, ale jeśli nie przepadamy za walkami terytorialnymi, lepiej sprawdzić, co dzieje się pod wodą – Ustka to także świetna miejscówka na nurkowanie.

Długie urlopy w Ustce spędzał nawet sam Otto von Bismarck.

Top 7 pomysłów na spędzenie wolnego czasu w Ustce

1. Poławiaj złoto Bałtyku

Jak wiadomo złotem Bałtyku jest bursztyn. W Ustce do tematu możemy podejść aktywnie i udać się na poszukiwania tego szlachetnego kamienia na własną rękę bądź dołączając do zorganizowanych grup dla poszukiwaczy, gdzie wyposażeni w specjalne kosiory ruszymy na połów.

2. Lub podziwiaj w gablocie muzeum

Bądź pasywnie i podziwiać najokazalsze kawałki bursztynu, znalezione przez innych śmiałków, oraz przepiękne wyroby z tego materiału w usteckim Muzeum Bursztynu. Otwarte w 2020 r. muzeum to nowoczesna placówka, przedstawiająca kulturę bursztynu w 9 tematycznych salach oraz podczas warsztatów, np. z samodzielnej obróbki bursztynu.

3. Zapozuj z ustecką syrenką

Syrenka, której pomnik stanął na falochronie w 2010 r., szybko stała się patronką miasta i jego symbolem. Zazwyczaj do zdjęcia z nią ustawia się kolejka.

4. Odkryj tajemnicę upiornego stawu

Znajdujący się w zachodniej części Ustki staw ma dwie równoprawne nazwy: tajemnicze Seekenmoor oraz niewiele polepszająca sprawę „Stawek upiorów”. Dawni ustczanie wierzyli, że nie ma dna, a wokół wieczorami snują się duchy topielców i obłąkane zwierzęta. Warto się tam udać i zbadać sprawę z bliska. Często odbywają się tam wydarzenia, nawiązujące do legend związanych z jeziorkiem.

5. Znajdź ukryty skarb

W Ustce niedawno pojawiła się nowa atrakcja zwana geocoachingiem. Polega ona na odnajdowaniu rozlokowanych po mieście skrzyń ze skarbami na podstawie współrzędnych geograficznych, wykorzystując GPS w smartfonie. Na terenie Ustki znajduje się 10 takich skrzyń. Znajdziesz je wszystkie?

6. Wypłyń na pełne morze

W Ustce znajdziemy sporą ofertę rejsów wycieczkowo-widokowych, w tym możliwość wypłynięcia na morze jednostkami stylizowanymi na XVII-wieczne galeony.

7. Eksploruj bunkry Blüchera

W Ustce znajdują się poniemieckie bunkry, zbudowany tu w czasach II wojny światowej. To spory kompleks, który miał być częścią większego, niedokończonego projektu. Obecnie korytarze i pomieszczenia udostępnione są zwiedzającym, ale nie wszystkie wydrążone tu tunele zostały zbadane...

FAQs: Noclegi ze śniadaniem w Ustka

Jakie typy udogodnień można znaleźć w noclegach ze śniadanie w Ustka?

Patrząc na opcje dostępne na stronie Holidu, można zauważyć, że noclegi ze śniadaniem w Ustka oferują wszystko czego podróżujący potrzebują! Tutaj, noclegi ze śniadaniem posiadają wiele udogodnień, najpopularniejsze z nich to: internet (91%), balkon/taras (74%) i widok (69%). Nie czekaj, zarezerwuj wymarzone wakacje!

Jak podróżujący oceniają noclegi ze śniadaniem w Ustka?

Patrząc na średnią, noclegi ze śniadaniem w tym miejscu są dość dobrze oceniane. Zgodnie z danymi ze strony Holidu, 46% noclegów ze śniadaniem ma ocenę równą lub wyższą niż 4.5 gwiazdki. To stosunkowo wysoka ocena, co oznacza, że bez problemu znajdziesz tutaj nocleg ze śniadaniem, gdzie będziesz mógł spędzić niezapomniane wakacje!

Czy noclegi ze śniadaniem w Ustka są odpowiednie dla rodzin z dziećmi?

Jak podaje Holidu, 77% noclegów ze śniadaniem w Ustka jest odpowiednia dla rodzin z dziećmi, dlatego łatwo będzie Ci znaleźć nocleg ze śniadaniem dla siebie i całej rodziny.

Czy noclegi ze śniadaniem w Ustka są przyjazne zwierzętom domowym?

Zdecydowanie! W Ustka, 51% noclegów ze śniadaniem jest przyjazna dla zwierząt domowych, 69% posiada też ogród!

Czy noclegi ze śniadaniem w Ustka zazwyczaj posiadają Wi-Fi?

Tak! Według danych z ubiegłego roku, 91% z noclegów ze śniadaniem w Ustka ma dostęp do internetu. Oznacza to, że będziesz miał możliwość pozostania w kontakcie w trakcie urlopu!

Ile trzeba zapłacić za pobyt w noclegu ze śniadaniem w Ustka?

Według danych Holidu, jest mniej niż 40% noclegów ze śniadaniem w Ustka, które kosztują mniej niż 100 zł za noc.

Czy noclegi ze śniadaniem w Ustka zazwyczaj posiadają kominek lub basen?

Rzadko. Według danych zebranych w ubiegłym roku, mniej niż 10% noclegów ze śniadaniem w Ustka ma a basen.

Czy noclegi ze śniadaniem w Ustka są odpowiednie na wakacje w kilkanaście osób czy raczej na wakacje we dwoje?

Według danych zebranych w ubiegłym roku, 74% noclegów ze śniadaniem jest odpowiednia dla czterech gości. W tej lokalizacji, około 11% noclegów ze śniadaniem oferuje przynajmniej dwie oddzielne sypialnie. Ustka to idealne miejsce dla rodzin czteroosobowych!

Czy można cieszyć się pięknym widokiem i spędzić miły czas na zewnątrz w noclegach ze śniadanie w Ustka?

Tak, Ustka to idealne miejsce, aby odetchnąć świeżym powietrzem i spędzić czas na zewnątrz! 74% noclegów ze śniadaniem posiada tutaj balkon lub taras, a 69% oferuje piękny widok. Ponadto, 69% ma ogród, więc bez trudu doświadczysz tutaj wymarzonego odpoczynku. Jeśli lubisz delektować się posiłkiem na zewnątrz, szczególnie potrawami z grilla, 37% noclegów ze śniadaniem posiada grill.

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

Booking.com Noclegi ze śniadaniem w UstkaBooking.com Noclegi ze śniadaniem w Ustka
Airbnb Noclegi ze śniadaniem w UstkaAirbnb Noclegi ze śniadaniem w Ustka
Vrbo Noclegi ze śniadaniem w UstkaVrbo Noclegi ze śniadaniem w Ustka
Bookiply Noclegi ze śniadaniem w UstkaBookiply Noclegi ze śniadaniem w Ustka
FeWo-direkt Noclegi ze śniadaniem w UstkaFeWo-direkt Noclegi ze śniadaniem w Ustka
Abritel Noclegi ze śniadaniem w UstkaAbritel Noclegi ze śniadaniem w Ustka
HRS Noclegi ze śniadaniem w UstkaHRS Noclegi ze śniadaniem w Ustka
500+ więcej