Kempingi w Jastarni

Kempingi w Jastarni

Znaleźliśmy 0 Kempingi. Porównaj i zarezerwuj w najlepszej cenie!

Wyszukaj noclegi

Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Dom
Apartament
4,0
 i do góry

Popularne Kemping w Jastarnia

Pokaż wszystkie

Odnaleźć Kempingi w Jastarnia

Mapa

Highlights w Jastarnia

 • Jurata
 • Kuźnica
 • Góra Libek
 • Uroczysko Każa
 • Torfowe Kłyle
 • Nadmorski Park Krajobrazowy
 • Szlak Historii Militarnej
 • Muzeum Pod Strzechą
 • Kino Żeglarz
 • Chata Rybacka W Jastarni

Kempingi w Jastarni

Typowe wakacje na kempingu w nadmorskim kurorcie

Jastarnia to nadmorski kurort położony na Półwyspie Helskim. Pomimo że jest to bardzo mała miejscowość, zaskoczy Cię bogatą ilością ofert kempingów. Odkryj je wszystkie w Holidu! Jeśli szukasz idealnych wczasów nad morzem, nie zwlekaj z rezerwacją kempingu w Jastarni! Oferty wynajmu znajdziesz w centrum tuż przy molo i głównej ulicy miasteczka. Wiele kempingów położonych jest również na terenie portu morskiego, obok mariny. Lokalizacja ta będzie szczególnie atrakcyjna dla surferów. Kempingi przy ośrodkach windsurfingu i kitesurfingu położone są również w zachodniej części Jastarni, przy ul. Polnej. Jeśli wolisz plaże przy otwartym morzu, poszukaj kempingów niedaleko ulicy Ogrodowej!

Idealne kempingi dla fanów surfingu

Jastarnia posiada pięć letnich kąpielisk morskich, trzy przystanie i jeden port. Jest rajem zarówno dla osób lubiących spędzać czas na plaży, jak i tych szukających adrenaliny. Kempingi w Jastarni będą doskonałym wyborem dla małych grup przyjaciół, od 3 do 5 osób, a także dla par. Jeśli podróżujesz samochodem, nie martw się, gdyż prawie we wszystkich kempingach masz zagwarantowany parking. Ogród, taras, kuchnia i grill, to wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w standardowym wyposażeniu. Połączenie z Wi-Fi oferują jako udogodnienia tylko niektóre z oferowanych kempingów. Twój zwierzęcy towarzysz będzie również mile widziany!

Podróżujący i aktywności

Jastarnia dla miłośników ścieżek przyrodniczych

Półwysep Helski to miejsce o unikatowych walorach przyrodniczych i krajobrazowych. OD 1978 roku na jego terenie został stworzony Nadmorski Park Krajobrazowy. We wszystkich trzech miejscowościach gminy Jastarnia wyodrębniono specjalnie dla turystów, ale również jej mieszkańców ścieżki przyrodnicze prezentujące wyjątkowe miejsca. Do ścieżek można dojechać rowerem, jednak w wielu z nich dozwolone jest jedynie poruszanie się na piechotę. W Kuźnicy znajduje się ścieżka przyrodnicza Uroczysko Każa i ścieżka Góra Libek; w Jastarni Torfowe Kłyle wraz ze stanowiskiem obserwacji ptaków wodnych w porcie; w Juracie natomiast Żyzne lasy z Orlicą. Ścieżki są doskonale oznakowane strzałkami i mapami, posiadają też tablice informacyjne z opisem ważnych miejsc. Ścieżka po uroczysku „Każa” przebiega pomiędzy Chałupami i Kuźnicą i ma długość 1,1 km. Na szczególną uwagę zasługuje w tym miejscu bardzo rzadka roślinność solniskowa i ptaki zarośli takie jak: pokrzewki i kukułki. Nie zapomnij wziąć lornetki do ich obserwacji!

Jastarnia dla osób lubiących poznawać historię

Na terenach gminy Jastarnia znajduje się wiele obiektów, a także miejsc ważnych historycznie, z okresu II wojny światowej. Z tego powodu została stworzona trasa Szlak Historii Militarnej, aby łatwiej było zwiedzać je wszystkie. Można ją pokonać na rowerze! Przy najważniejszych miejscach odkryjesz plansze informacyjne. Miniesz zaporę minową z 1939 roku, z która wiąże się historia próby przerwania mierzei helskiej przez wysadzenie w celu uniemożliwienia niemieckiego szturmu. Oprócz tego na trasie znajduje się Ośrodek oporu „Jastarnia”, czyli skansen fortyfikacji oraz punkty obserwacyjne niemieckiego poligonu torpedowego. Pozostałe dwie plansze szlaku opowiadają historię miejsca zatopienia trałowców w porcie w Jastarni i miejsce zbudowania niemieckiej zaporowej baterii przeciwlotniczej. Bardzo ciekawy szlak, dzięki któremu dowiesz się o wojennej historii tych terenów.

Latarnia morska w Jastarni ma wysokość 17 metrów i jest najniższym tego rodzaju obiektem na polskim wybrzeżu.

7 rzeczy do zrobienia w Jastarni

1. Wybierz się na rejs kutrem rybackim „Magdalena”

Kutrem rybackim „Magdalena” udasz się w rejs na Hel. Ta wyjątkowa atrakcja pozwoli nie tylko zapoznać się z kaszubskim folklorem, ale również z techniką łowienia ryb i sprzętem do nawigacji. Zwiedzisz dolny i górny pokład i poznasz wszystkie sekrety kutrów rybackich! Wspaniała przygoda dla całej rodziny!

2. Przespaceruj się po molo w Jastarni

Molo w Jastarni to niezwykle fotogeniczne miejsce. Możesz z niego podziwiać panoramę na Zatokę Pucką. Ma długość 120 metrów i jest przedłużeniem ulicy Stelmaszczyka, głównego deptaka miejscowości.

3. Poznaj historię Torpedowni z Jastarni

Przed II wojną światową wojsko niemieckie ustawiło na terenach pomiędzy Jastarnią i Juratą trzy torpedownie. Do dzisiaj zachowały się jedynie te bliżej Juraty. Po torpedowni w Jastarni pozostał jedynie fundament zwany „kamieniem”. Nadal możesz ją jednak zobaczyć z plaży.

4. Udaj się do Muzeum Pod Strzechą w Jastarni

Muzeum Pod Strzechą w Jastarni to wyjątkowe muzeum rybackie ufundowane z prywatnej kolekcji Juliusza Strucka. Oprócz sprzętów rybackie zobaczysz tam zrekonstruowaną izbę rybacką z pierwszych lat XX wieku. Znajduje się tam również warsztat szkutniczy rodziny Strucków.

5. Przejdź szlakiem Torfowych Kłyli

Torfowe Kłyle to zachodnia część zatokowej równiny położonej na półwyspie. Ta ścieżka przyrodnicza prowadzi do wieży widokowej, przez brzeg Zatoki Puckiej i las dębowy. Ma długość około 2 km, nie jest więc trudna do przejścia. To, co Cię jednak zaskoczy to bagienny krajobraz.

6. Zobacz film w kinie „Żeglarz”

Kino „Żeglarz” to ostatnie prawdziwe kino na Półwyspie Helskim. To również jedna z najstarszych budowli w miasteczku, niezwykle kultowe miejsce, które przeniesie Cię daleko w czasie. Można tutaj zobaczyć nowe produkcje, a także klasyczne filmy. Koniecznie odwiedź to kino!

7. Podziwiaj zabytkową Chatę Rybacką z Jastarni

Przy ulicy Rynkowej 10 w Jastarni stoi zabytkowa chałupa rybacka. Pochodzi ona z 1881 roku. Do jej zbudowania posłużyły wyrzucone przez morze części rozbitych okrętów. Można zwiedzać jej wnętrze, w którym zachowało się oryginalne wyposażenie z XIX wieku.

FAQs: Kempingi w Jastarnia

Jakie typy udogodnień można znaleźć na kempingach w Jastarnii?

Patrząc na udogodnienia dostępne na stronie Holidu, można stwierdzić, że kempingi w Jastarnii oferują wszystko czego odwiedzający pragną! Tutaj, kempingi posiadają różne udogodnienia, najpopularniejsze z nich to: ogród (81%), balkon/taras (71%), i grill (55%)...Brzmi kusząco?

Jak podróżujący oceniają kempingi w Jastarnii?

Według zeszłorocznych danych, większość kempingów w Jastarnii otrzymało ocenę niższą niż 4.5 gwiazdki. Jeśli to kryterium jest dla Ciebie ważne, konieczne będzie zwrócenie uwagi na recenzje.

Czy kempingi w Jastarnii są przyjazne dla dzieci?

Patrząc na dane ze strony Holidu, 45 % kempingów w Jastarnii jest odpowiednia dla rodzin z dziećmi, więc bez problemu znajdziesz kemping dla siebie i reszty rodziny.

Czy kempingi w Jastarnii są odpowiednie dla podróżujących i ich zwierząt domowych?

Tak! W Jastarnii, 90 % kempingów akceptuje zwierzęta domowe, 81 % ma również ogród!

Czy kempingi w Jastarnii zazwyczaj oferują Wi-Fi?

Według bazy danych Holidu, około 45 % kempingów w Jastarnii posiada Wi-Fi, to dość duży odsetek!

Ile trzeba zapłacić za wakacje na kempingu w Jastarnii?

Większość kempingów w Jastarnii (52%) kosztuje mniej niż £100 za noc. Dlatego to miejsce jest idealne na znalezienie kempingu!

Czy kempingi w Jastarnii są odpowiednie na pobyt z dużą grupą znajomych czy raczej na wakacje we dwoje?

Według danych zebranych w ubiegłym roku, 87% kempingów akceptuje maksymalnie do czterech gości. W tej lokalizacji, około 13% kempingów ma przynajmniej dwie oddzielne sypialnie. Jest to idealne miejsce dla małych grup znajomych!

Holiday destinations nearby for Kempingi

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

Booking.com Kempingi w JastarniaBooking.com Kempingi w JastarniaHomeAway Kempingi w JastarniaHomeAway Kempingi w JastarniaFeWo-direkt Kempingi w JastarniaFeWo-direkt Kempingi w JastarniaVrbo Kempingi w JastarniaVrbo Kempingi w JastarniaHRS Kempingi w JastarniaHRS Kempingi w JastarniaAbritel Kempingi w JastarniaAbritel Kempingi w JastarniaAirbnb Kempingi w JastarniaAirbnb Kempingi w Jastarnia
 1. Mieszkania wakacyjne
 2. Polska
 3. Pomorze
 4. Morze Bałtyckie
 5. Kaszuby
 6. Mierzeja Helska
 7. Jastarnia
 8. Kempingi Jastarnia