Chatki & siedliska w Polańczyk

Chatki & siedliska w Polańczyk

Znaleźliśmy 8 Chatki & siedliska. Porównaj i zarezerwuj w najlepszej cenie!

Znajdź Chatki & siedliska w Polańczyk

Inne pomysły na wakacje i typy właściwości w Polańczyk, które mogą być interesujące

FAQs: Chatki & siedliska w Polańczyk

Jakie typy udogodnień można znaleźć w chatkach w Polańczyk?

Patrząc na udogodnienia dostępne na stronie Holidu, można stwierdzić, że chatki w Polańczyk posiadają wszystko czego podróżujący potrzebują! Tutaj, chatki posiadają różne udogodnienia, najpopularniejsze z nich to: grill (94%), balkon/taras (94%) i widok (78%). Nie czekaj, zarezerwuj wakacje marzeń!

Jakie są opinie na temat chatek w Polańczyk?

Chatki w tej destynacji otrzymały dużo pozytywnych opinii od odwiedzających. 61% z chatek posiada ocenę 4.5 gwiazdki, co oznacza, że tutaj można znaleźć chatki na Twój kolejny wyjazd!

Czy chatki w Polańczyk są odpowiednie dla rodzin z dziećmi?

Patrząc na dane ze strony Holidu, 72% chatek w Polańczyk jest przyjazna dla dzieci, dlatego łatwo będzie Ci znaleźć chatkę dla siebie i całej rodziny.

Czy chatki w Polańczyk są przyjazne zwierzętom domowym?

Oczywiście! W Polańczyk, 61% chatek daje możliwość zabrania ze sobą swojego zwierzęcia domowego, 67% posiada nawet ogród!

Czy chatki w Polańczyk zazwyczaj posiadają dostęp do internetu?

Oczywiście! Według danych zebranych w ubiegłym roku, 67% z chatek w Polańczyk posiada dostęp do internetu. Oznacza to, że będziesz miał możliwość pozostania w kontakcie podczas całego pobytu!

Ile trzeba zapłacić za pobyt w chatce w Polańczyk?

Według danych zebranych w ubiegłym roku, wygląda na to, że nie ma dużo chatek w Polańczyk, za które trzeba zapłacić mniej niż 100 zł za noc.

Czy chatki w Polańczyk zazwyczaj oferują kominek lub basen?

Oczywiście! Według bazy danych Holidu, dużo chatek w Polańczyk posiada kominek. To jest miejsce, które trzeba odwiedzić w zimie!

Czy chatki w Polańczyk są odpowiednie na urlop ze znajomymi czy raczej na wakacje w małym gronie?

Według danych Holidu, 94% chatek jest odpowiednia dla czterech gości. W tej lokalizacji, około 89% chatek posiada przynajmniej dwie oddzielne sypialnie. Polańczyk to idealne miejsce dla małych grup znajomych!

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

500+ więcej