Domy i apartamenty wakacyjne w Livigno

Rozpocznij wyszukiwanie 411 homes w Livigno teraz!

Wyszukaj miliony domów wakacyjnych
+
Porównaj z ponad 600 stron internetowych
=
Znajdź swój idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie

Najpopularniejsze domy i apartamenty wakacyjne w Livigno

Apartament dla 2 osób, z ogród
2 osób, 1 sypialni, 200m do jazdy na nartach
4,9
31 recenzje
Livigno, Valtellina
od
342 złza noc
Apartament dla 5 osób, z ogród, zwierzęta dozwolone
5 osób, 2 sypialni, 550m do jazdy na nartach
4,6
10 recenzje
Livigno, Valtellina
od
620 złza noc
Apartament dla 2 osób, z ogród
4,9
23 recenzje
Livigno, Valtellina
od
257 złza noc
Apartament dla 6 osób, z ogród
4,7
17 recenzje
Livigno, Valtellina
od
821 złza noc
Apartament dla 2 osób, z ogród
2 osób, 1 sypialni, 25m², 100m do jazdy na nartach
5,0
41 recenzje
Livigno, Valtellina
od
329 złza noc
Apartament dla 6 osób, z ogród
6 osób, 2 sypialni, 120m², 200m do jazdy na nartach
4,9
12 recenzje
Livigno, Valtellina
od
684 złza noc
Apartament dla 8 osób, z ogród
8 osób, 4 sypialni, 200m do jazdy na nartach
5,0
9 recenzje
Livigno, Valtellina
od
2 108 złza noc
Apartament dla 2 osób
2 osób, 1 sypialni, 35m², 200m do jazdy na nartach
4,8
19 recenzje
Livigno, Valtellina
od
304 złza noc
Apartament dla 4 osób, z ogród
4,4
119 recenzje
Livigno, Valtellina
od
363 złza noc
Apartament dla 4 osób, z ogród
5,0
8 recenzje
Livigno, Valtellina
od
684 złza noc
Apartament dla 3 osób, z ogród i sauna
4,8
87 recenzje
Livigno, Valtellina
od
321 złza noc
Apartament dla 6 osób, z ogród
5,0
5 recenzje
Livigno, Valtellina
od
915 złza noc
Apartament dla 4 osób, z taras, zwierzęta dozwolone
4 osób, 2 sypialni, 300m do jazdy na nartach
4,9
71 recenzje
Livigno, Valtellina
od
684 złza noc
Apartament dla 4 osób, z ogród
4 osób, 1 sypialni, 450m do jazdy na nartach
4,7
5 recenzje
Livigno, Valtellina
od
197 złza noc
Apartament dla 2 osób
4,9
104 recenzje
Livigno, Valtellina
od
316 złza noc
Apartament dla 4 osób, z ogród, zwierzęta dozwolone
4,9
80 recenzje
Livigno, Valtellina
od
898 złza noc
Domek letniskowy dla 10 osób, z ogród i jacuzzi oraz sauna
Livigno, Valtellina
od
2 309 złza noc
Apartament dla 4 osób, z sauna i jacuzzi oraz ogród, zwierzęta dozwolone
4,9
27 recenzje
Livigno, Valtellina
od
697 złza noc
Pokaż wszystkie

Najpopularniejsze w Livigno

Internet 121
Zwierzęta dozwolone 46
Balkon/ taras 80
TV 127
Ogród 45
Parking 126
Widok 45
Ogrzewanie 125

Odkryj wyjątkowy krajobraz i zapierające dech w piersiach położenie włoskiego miasta Livigno. Możesz cieszyć się otaczającą Cię przyrodą zarówno latem, jak i zimą i w ten sposób sprawić, że Twoje wakacje staną się niezapomniane. Wynajmij dziś z Holidu odpowiedni dom wakacyjny i przekonaj się o licznych zabytkach i wyjątkowości tego miejsca.

Fakty o Livigno

Wspaniałe wakacje w Livigno we włoskich Alpach

Przeżyj wymarzony aktywny wypoczynek w apartamencie wakacyjnym pierwszej klasy w Livigno w Alpach. Popularny ośrodek wypoczynkowy znajduje się w Lombardii i należy do włoskiej prowincji Sondrio, w najbardziej na północ wysuniętej części Lombardii. Livigno znajduje się na wysokości ponad 1800 metrów nad poziomem morza w Alpach Livigno na granicy ze Szwajcarią. W ten sposób piękna górska wioska z około 6.300 mieszkańcami uważana jest za jedną z najwyżej zamieszkałych na stałe wiosek w Europie. Dolina, w której znajduje się Livigno, biegnie przez około 25 kilometrów przez Alpy Retyjskie, pomiędzy Berniną i Stilfser Joch oraz z Passo della Forcola, na wysokości 2.315 metrów, do Valico del Gallo, na wysokości 1.690 metrów.

Ta lokalizacja jest unikalna w całym łańcuchu alpejskim. Ze względu na fakt, że Livigno znajduje się po północnej stronie Alp, należy ono do dorzecza Dunaju. Rzeka Spöl, która przepływa przez Livigno, wpływa do szwajcarskiej karczmy w Zernez. Podróż własnym samochodem już prowadzi przez wspaniały krajobraz. Kilka przepustek daje dostęp do Livigno, ale upewnij się, że niektóre z nich, takie jak Passo Forcola, są przejezdne tylko w lecie. Do wspaniałego miasta Livigno można dojechać pociągiem lub autobusem. Domy wakacyjne i apartamenty można znaleźć u Holidu!

raj narciarski
raj narciarski

Podróż do Livigno i odkrywanie przyrody

O każdej porze roku Livigno zaprasza aktywnych urlopowiczów na wspaniałe wakacje pośrodku zapierającej dech w piersiach przyrody. Miejscowość w Alpach jest atrakcyjnym miejscem do uprawiania sportów zimowych i turystyki pieszej. Ciesz się w Livigno gigantyczną panoramą górską, doskonałą infrastrukturą, gościnnością mieszkańców i kulinarnymi atrakcjami. Liczne ekskluzywne restauracje w wiosce zapraszają do delektowania się regionalną kuchnią w przytulnej atmosferze. Ponadto Livigno i jego okolice oferują liczne zabytki i doskonałe możliwości zakupów. W Livigno korzystasz z bezcłowego traktowania. Niezależnie od tego, czy podróżujesz samotnie, jako para, czy jako rodzina z dziećmi - czekamy na kolejne wakacje w Livigno i piękny górski krajobraz. Od listopada do maja, wspaniałe trasy zjazdowe o łącznej długości 115 kilometrów zapraszają do jazdy na nartach,

snowboarding lub narciarstwo biegowe. Czy to początkujący, czy zaawansowany - w Livigno każdy fan sportów zimowych otrzymuje swoje pieniądze. W miesiącach letnich można cieszyć się wspaniałym, zielonym, alpejskim krajobrazem w dolinie Trepalle. Odkryj wspaniały krajobraz górski wokół Livigno podczas długich wędrówek, spacerów nordyckich i wycieczek na rowerze górskim. Liczne dobrze oznakowane szlaki turystyczne czekają na Ciebie tutaj we włoskich Alpach, gdzie możesz oddychać zdrowym górskim powietrzem i naładować baterie. Szczególnym wydarzeniem jest Black Night i Mid-August Party w sierpniu, gdzie całe miasto świętuje i kończy się fajerwerki. Już dziś znajdziesz idealne mieszkanie wakacyjne lub domek letniskowy z Holidu!

Czy wiesz, że Livigno jest strefą celną Unii Europejskiej?

5 wskazówek dotyczących podróży i spędzania wolnego czasu dla Livigno - sporty zimowe i turystyka w Alpach

San Bernard
San Bernard

1. Odkryj również piękne kościoły w Livigno. Tak więc kościół parafialny Santa Maria Nascente z rokiem budowy około 1300 jest bardzo warty zobaczenia w północnej części wioski. Antoniego, San Rocco i Trepalle również zachwycają.

2. Odwiedzić Park Narodowy Stilfserjoch niedaleko Livigno. Na powierzchni około 50.000 hektarów można z jednej strony podziwiać unikalny masyw górski, a z drugiej strony odkrywać wspaniałą florę i faunę. Są to jelenie, ibex, sępy brodate i inne zwierzęta, które znalazły tu swój dom. Wybierz się na ekscytującą wycieczkę odkrywczą i poznaj naturę z bliska!

3. W otoczeniu Livigno mieszka wielu artystów, takich jak malarze, muzycy czy pisarze, którzy organizują wystawy grupowe lub wystawy indywidualne. Prace tych artystów są ważną częścią publicznych i prywatnych kolekcji na całym świecie. Ponadto mityczna ścieżka Il Filo di Arianna sprawia, że goście i miejscowi mieszkańcy stają się aktywnymi graczami, zwłaszcza że dzieła sztuki leżą wzdłuż ścieżek pieszych i rowerowych.

4. Odwiedzić mleczarnię w Livigno. Tutaj można z bliska doświadczyć przetwarzania produktów mleczarskich, a następnie rozkoszować się nimi na tarasie. Sąsiednie muzeum opowie również wiele o przeszłości i starożytnych maszynach.

5. Skorzystaj z okazji i przejedź się z Bernina-Express! Dzięki czerwonemu pociągowi jest to jedna z najwyższych kolei na świecie, a w 2008 r. została nawet wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podróż jest wyjątkowym przeżyciem przez Alpy. Podczas podróży pociąg pokonuje nachylenia 70 procent i wysokości do 2.253 metrów, co zapewnia zapierające dech w piersiach widoki.

Zarezerwuj swój apartament w Livigno z Holidu!

Skorzystaj z nieskomplikowanej funkcji wyszukiwania Holidu i już dziś wynajmij najlepszy obiekt noclegowy na wakacje w Livigno. Możesz dostosować filtr wyszukiwania do swoich życzeń: Szukasz domu letniskowego z pralką?

Albo mieszkanie wakacyjne z balkonem? Po prostu wybierz rodzaj i wyposażenie zakwaterowania, a otrzymasz tylko odpowiednie wyniki. Wybierz swoje ulubione i zarezerwuj je już dziś!

Pobliskie wakacyjne kierunki
  1. Mieszkania wakacyjne
  2. Włochy
  3. Lombardia
  4. Prowincja Sondrio
  5. Livigno