Domy i apartamenty wakacyjne w Bolzano

Rozpocznij wyszukiwanie 220 homes w Bolzano teraz!

Wyszukaj miliony domów wakacyjnych
+
Porównaj z ponad 600 stron internetowych
=
Znajdź swój idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie

Najpopularniejsze domy i apartamenty wakacyjne w Bolzano

Apartament dla 6 osób, z ogród
3,2
64 recenzje
Bolzano, Region Bolzano
od
257 złza noc
Apartament dla 3 osób
3 osób, 1 sypialni, 450m do jazdy na nartach
4,8
85 recenzje
Bolzano, Sarntal Alps
od
385 złza noc
Apartament dla 2 osób
4,8
188 recenzje
Bolzano, Sarntal Alps
od
291 złza noc
Apartament dla 4 osób
4,6
280 recenzje
Bolzano, Sarntal Alps
od
509 złza noc
Apartament dla 2 osób, z ogród
2 osób, 2 sypialni, 75m², 4,8km do jazdy na nartach
4,8
43 recenzje
Bolzano, Sarntal Alps
od
364 złza noc
Apartament dla 2 osób
4,8
163 recenzje
Bolzano, Sarntal Alps
od
253 złza noc
Apartament dla 6 osób
6 osób, 2 sypialni, 105m², 1,1km do jazdy na nartach
4,6
205 recenzje
Bolzano, Sarntal Alps
od
411 złza noc
Apartament dla 4 osób, z ogród
4 osób, 1 sypialni, 70m², 1km do jazdy na nartach
4,8
30 recenzje
Bolzano, Sarntal Alps
od
428 złza noc
Apartament dla 4 osób, z taras
4 osób, 1 sypialni, 500m do jazdy na nartach
4,6
118 recenzje
Bolzano, Sarntal Alps
od
351 złza noc
Apartament dla 3 osób
4,4
110 recenzje
Bolzano, Sarntal Alps
od
415 złza noc
Apartament dla 6 osób, z ogród
6 osób, 1 sypialni, 80m², 900m do jazdy na nartach
4,5
41 recenzje
Bolzano, Sarntal Alps
od
437 złza noc
Dom dla 4 osób, z ogród
4 osób, 1 sypialni, 45m², 4,7km do jazdy na nartach
4,6
37 recenzje
Bolzano, Region Bolzano
od
826 złza noc
Apartament dla 6 osób, z taras
6 osób, 2 sypialni, 900m do jazdy na nartach
4,4
44 recenzje
Bolzano, Sarntal Alps
od
411 złza noc
Apartament dla 4 osób, z taras
4 osób, 2 sypialni, 800m do jazdy na nartach
4,9
38 recenzje
Bolzano, Sarntal Alps
od
638 złza noc
Apartament dla 2 osób, z ogród
4,1
355 recenzje
Bolzano, Sarntal Alps
od
398 złza noc
Apartament dla 6 osób
6 osób, 3 sypialni, 110m², 350m do jazdy na nartach
4,4
39 recenzje
Bolzano, Sarntal Alps
od
1 297 złza noc
Apartament dla 4 osób
4 osób, 1 sypialni, 550m do jazdy na nartach
5,0
535 recenzje
Bolzano, Sarntal Alps
od
407 złza noc
Apartament dla 7 osób
7 osób, 2 sypialni, 850m do jazdy na nartach
3,9
101 recenzje
Bolzano, Sarntal Alps
od
608 złza noc
Pokaż wszystkie

Podkreśla w Bolzano

  • Spacer po arkadach Bolzano
  • Grupa Texel w Alpach Ötztalskich
  • Ścieżka cyklu artystycznego "Augenreise" (Eye Journey)
  • Przejażdżka kolejką linową Jenesien
  • Wizyta w Zamku Maretscha

Najpopularniejsze w Bolzano

Internet 28
Balkon/ taras 17
TV 33
Klimatyzacja 16
Ogród 8
Parking 21
Pralka 18
Ogrzewanie 27
Winda 17

Mieszkania wakacyjne w Bolzano

Sztuka, kultura i więcej w sercu Południowego Tyrolu

Południowotyrolska stolica Bolzano jest ekscytującą mieszanką starego i nowego, włosko-niemieckiego, żywego i eleganckiego. Z apartamentem wakacyjnym jesteście Państwo doskonale przygotowani do odkrywania zapierających dech w piersiach krajobrazów Alp Ötztalskich i Dolomitów lub do spaceru po średniowiecznych uliczkach miasta. Jeśli chcesz spędzić urlop "w środku zgiełku", mieszkanie wakacyjne w centrum Bolzano, w dzielnicy Boden-Rentsch, która oczywiście obejmuje również średniowieczną starówkę, jest idealnym miejscem. W dzielnicy Don Bosco lub w Twelve Malgreien, dawnych społecznościach wiejskich, które zostały już włączone, można również znaleźć domek letniskowy swoich marzeń - blisko akcji, ale na tyle cicho, aby dać ci relaksujące wakacje.

Wakacje w Bolzano

Lokalizacja i orientacja

Wakacje w Bolzano

Bolzano jest stolicą Południowego Tyrolu i jednocześnie stolicą prowincji Bolzano. Miasto z ponad 100.000 mieszkańców otoczone jest z trzech stron wysokimi szczytami i położone jest w centrum Tyrolu Południowego, co czyni je ważnym węzłem komunikacyjnym. Kolejne większe miasta to Trento, około 60 kilometrów na południe i Innsbruck w Austrii, około 118 kilometrów na północ.

Rzeczy, które trzeba wiedzieć

Bolzano jest stolicą prowincji Bolzano-Południowy Tyrol, która znajduje się w regionie Trydent-Południowy Tyrol w północnych Włoszech. Ze względu na swoją dwukulturowość Bolzano jest uważane za ważny punkt topnienia kultury niemiecko-austriackiej i włoskiej. Ten piękny obszar leży w dolinie pośrodku Alp i w Dolomitach, które w 2009 roku zostały częściowo wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Z trzech stron stolica Bozen jest otoczona bardzo wysokimi pasmami górskimi, na styku Sarntal, Eisacktal i Atschtal lub rzek Talfer, Eisack i Atsch. Oprócz urokliwego starego miasta, licznych zabytków i budynków oraz wspaniałych kościołów, Bolzano urzeka malowniczymi winnicami. Ze względu na śródziemnomorski klimat, wokół Bolzano uprawia się doskonałe wino.

Waltherplatz w Bolzano.
Waltherplatz w Bolzano.

Podróżni i działalność

Kto spędza wakacje w przestronnym domu wakacyjnym lub mieszkaniu w Bolzano i okolicach, ten korzysta z bogatej oferty spędzania wolnego czasu. Unikalny krajobraz górski i naturalny w Eppan lub Villnöß zaprasza na ekscytujące zajęcia na świeżym powietrzu. Z Ritten i Deutschnofen można również wyruszyć na wspaniałe wycieczki, piesze i rowerowe. W prowincji Bolzano South Tyrol znajdziesz również wspaniałe uzdrowisko Merano. O każdej porze roku Bolzano i jego okolice są popularnym celem aktywnego wypoczynku i miłośników przyrody.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz samotnie, w grupie, czy z całą rodziną - poznaj fantastyczny krajobraz przyrodniczy Bolzano i jego okolic podczas długich wędrówek, nordic walking lub jazdy na rowerze górskim. Zarówno Alpy, jak i Dolomity zapraszają na wysokogórskie wędrówki, wspinaczkę i wspinaczkę górską. W miesiącach zimowych prowincja Bolzano-Południowy Tyrol przyciąga co roku tysiące entuzjastycznych miłośników sportów zimowych, którzy w sensacyjnych ośrodkach narciarskich Bolzano-Południowy Tyrol otrzymują pieniądze na jazdę na nartach, snowboardzie i narciarstwo biegowe.

Czy wiesz, że Bolzano jest najstarszą kolejką linową na świecie? Kolejka linowa dla pasażerów z Bolzano do Kohlern została zbudowana w 1908 roku.

Top 5 wskazówek dotyczących jazdy

Statua na Waltherplatz w Bolzano.
Statua na Waltherplatz w Bolzano.
1. Spacer przez Bozner Lauben

Arkady Bolzano tworzą serce starego miasta i są popularną atrakcją dla zwiedzających. Ulica z podcieniowymi domami z XII wieku przecina stare miasto ze wschodu na zachód i jest prawdopodobnie najważniejszą ulicą w Bolzano. Domy z podcieniami charakteryzują się pięknie zaprojektowanymi arkadami, na których zawieszane były najlepsze produkty twarde i gorzkie. Dziś domy z arkadami są często domem dla znanych marek odzieżowych lub tradycyjnych firm. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat historii domów podcieniowych, możesz również wybrać się na objazd do Merkantilmuseum, które posiada specjalnie wyposażone podziemne sklepienia arkadowe w Bolzano.

3. ścieżka rowerowa "Augenreise" (podróż wzrokowa)

Chcesz wziąć udział w nietypowej wycieczce rowerowej? Więc nie przegap wycieczki wzrokowej, która zabierze cię z Bolzano do Kardaun i Blumau. Sześciokilometrowa ścieżka rowerowa, która jest częścią trasy rowerowej Eisacktal, została zbudowana przez chroniony warsztat KIMM pod hasłem "Sztuka nie zna niepełnosprawności" i prowadzi obok 12 rzeźb, 80 flag, murali i rysunków oraz 7 artystycznie zaprojektowanych kolumn.

4. Przejażdżka kolejką linową Jenesien

Chcesz podziwiać Bolzano i swój apartament wakacyjny z góry? Następnie przejedź się najstarszą kolejką linową w Bolzano i w Południowym Tyrolu! Kolejka linowa Jenesien biegnie z dolnej stacji kolejki na drodze Sarntal na wysokości 306 metrów do miejscowości Jenesien na wysokości 1047 metrów. Raz na szczycie, można zrobić objazd do pięknego basenu w Jenesien lub podziwiać widok na Bolzano w kawiarni, która leży u stóp iskrzące i promienne.

5. Wizyta w Zamku Maretscha

Połącz relaksujący spacer poza centrum miasta z wizytą w Zamku Maretsch, który znajduje się bezpośrednio na wschód od Talferpromenady. Wystarczy przejść się na południe ulicą Claudia de Medici i automatycznie dotrzeć do imponującego kompleksu zamkowego z XII wieku. W XVI wieku zamek został przeprojektowany i wyposażony w cztery okrągłe wieże zewnętrzne i piękne freski w środku. Zamek można zwiedzać na życzenie.