Domy i apartamenty wakacyjne w Bibione

Rozpocznij wyszukiwanie 990 homes w Bibione teraz!

Wyszukaj miliony domów wakacyjnych
+
Porównaj z ponad 600 stron internetowych
=
Znajdź swój idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie

Najpopularniejsze domy i apartamenty wakacyjne w Bibione

Apartament dla 5 osób, z ogród, zwierzęta dozwolone
5,0
2 recenzje
Bibione, Prowincja Wenecja
od
171 złza noc
Apartament dla 8 osób, z balkon
4,7
5 recenzje
Bibione, Prowincja Wenecja
od
291 złza noc
Resort dla 4 osób, z ogród i basen
4,1
24 recenzje
Bibione, Prowincja Wenecja
od
163 złza noc
Apartament dla 6 osób, z taras
Bibione, Prowincja Wenecja
od
141 złza noc
Apartament dla 5 osób, z ogród, zwierzęta dozwolone
3,6
4 recenzje
Bibione, Prowincja Wenecja
od
201 złza noc
Apartament dla 5 osób, z balkon
3,8
1 recenzja
Bibione, Prowincja Wenecja
od
249 złza noc
Willa dla 10 osób, z ogród
3,8
3 recenzje
Bibione, Prowincja Wenecja
od
321 złza noc
Apartament dla 6 osób, z taras
3,9
16 recenzje
Bibione, Prowincja Wenecja
od
171 złza noc
Apartament dla 5 osób, z balkon
4,8
1 recenzja
Bibione, Prowincja Wenecja
od
197 złza noc
Dom dla 5 osób, z ogród
4,0
4 recenzje
Bibione, Prowincja Wenecja
od
167 złza noc
Apartament dla 4 osób, z taras, zwierzęta dozwolone
4,0
17 recenzje
Bibione, Prowincja Wenecja
od
124 złza noc
Apartament dla 8 osób, z ogród
4,4
2 recenzje
Bibione, Prowincja Wenecja
od
279 złza noc
Apartament dla 4 osób, z taras i basen
3,6
204 recenzje
Bibione, Prowincja Wenecja
od
99 złza noc
Apartament dla 5 osób, z basen i ogród
3,6
26 recenzje
Bibione, Prowincja Wenecja
od
146 złza noc
Dom dla 6 osób, z taras i basen, zwierzęta dozwolone
3,2
12 recenzje
Bibione, Prowincja Wenecja
od
227 złza noc
Apartament dla 7 osób, zwierzęta dozwolone
4,4
1 recenzja
Bibione, Prowincja Wenecja
od
159 złza noc
Apartament dla 4 osób, z ogród, zwierzęta dozwolone
4 osób, 1 sypialni, 40m², 1,7km do plaży
4,1
52 recenzje
Bibione, Prowincja Wenecja
od
339 złza noc
Willa dla 6 osób, z ogród
Bibione, Prowincja Wenecja
od
223 złza noc
Pokaż wszystkie

Podkreśla w Bibione

 • Kilometrowa piaszczysta plaża o dużej długości
 • Latarnia morska Bibiones
 • Przystań
 • Parki rozrywki
 • Niebieska ryba i białe szparagi

Najpopularniejsze w Bibione

Basen 290
Zwierzęta dozwolone 703
Balkon/ taras 824
TV 920
Klimatyzacja 789
Ogród 357
Parking 884
Pralka 320
Ogrzewanie 217

Domy wakacyjne w Bibione

Przeżyj relaksujące wakacje na piaszczystej plaży.

W ośrodku wypoczynkowym Bibione zakwaterowanie wakacyjne koncentruje się głównie wzdłuż wybrzeża. Apartamenty są oddzielone od długiej piaszczystej plaży tylko drogą, więc wystarczy tylko kilka kroków do chłodnej wody. Również w rzędach domów za tobą znajdziesz wiele komfortowych apartamentów.

Wakacje w Eldorado dla urlopowiczów na plaży

W Bibione znajdują się tysiące miejsc noclegowych, z których większość to mieszkania. Można również wynająć przytulny dom wakacyjny w Bibione z zielonym ogrodem, grillem i obszernym parkingiem przed drzwiami. Ponadto we włoskim kurorcie wypoczynkowym znajdują się domy apartamentowe i parki wakacyjne, które są wyposażone w basen i znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie morza.

Doskonałe wyposażenie dla rodzin z dziećmi.

Wiele ofert jest przygotowanych w sposób przyjazny dla rodziny i oferuje ogrodzony teren oraz plac zabaw na odpowiednim terenie, na którym dzieci mogą bez przeszkód wędrować. Ponieważ Bibione jest również popularnym celem urlopowym dla właścicieli psów, możesz znaleźć tutaj domy wakacyjne, do których możesz zabrać ze sobą swoje zwierzę.

Wakacje w Bibione

Lokalizacja i orientacja

Ośrodek w San Michele.

Bibione jest dzielnicą San Michele al Tagliamento. To włoskie miasto położone jest na wybrzeżu Adriatyku, z Bibione bezpośrednio przylegającym do morza. Miasto liczące 3000 mieszkańców jest uważane za jedno z najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych w północnych Włoszech. Jest on podzielony na okręgi Bibione Pineda, Lido dei Pini, Bibione Spiaggia i Lido del Sole. Najlepszy czas na wizytę w Bibione przypada na okres od maja do września.

Cechy krajobrazowe Bibione

Uważa się, że Bibione było kiedyś grupą wysp połączonych pasem ziemi z lądem stałym. Dziś Bibione graniczy z Morzem Adriatyckim i rzeką Tagliamento. Części rzekomego archipelagu do dziś istnieją w lagunach. Jednak kurort charakteryzuje się głównie kilometrową i bardzo szeroką piaszczystą plażą na południu. Wzdłuż wybrzeża znajdują się liczne hotele i kwatery wakacyjne. Płytki dostęp do morza jest szczególnie odpowiedni dla rodzin z małymi dziećmi. Dla właścicieli psów i ich czworonożnych przyjaciół przygotowano również oddzielną sekcję plażową.

Plaża w Bibione zaprasza do pływania.
Plaża w Bibione zaprasza do pływania.

Podróżni i działalność

Doświadczyć zabawy w kąpieli w wodzie.

Złota piaszczysta plaża o długości 11,5 km mierzy średnią szerokość 400 metrów. Istnieje niezliczone rzędy parasoli i leżaków, które można wypożyczyć od odpowiedniego dostawcy. Odcinki plaży są w dużej mierze wolne od dymu, dzięki czemu dzieci mogą bez ograniczeń cieszyć się budową zamków z piasku. Dla dodatkowej zabawy w kąpieli dostępne są różne sporty wodne, takie jak żeglarstwo, kajakarstwo, windsurfing i żeglarstwo na morzu.

Najlepszy ośrodek wypoczynkowy dla właścicieli psów

W Bibione znajduje się plaża w dzielnicy Lido dei Pini zarezerwowana dla czworonożnych członków rodziny. Plaża Lido del Faro ma około 300 metrów szerokości i oferuje również liczne udogodnienia dla dwunożnych gości, którzy mogą spędzić wakacje nad morzem. Tak zwana plaża Pluto jest uważana za najlepszą plażę dla psów we Włoszech. Posiada leżaki, parasole przeciwsłoneczne, prysznice dla właścicieli i psów oraz stojaki na worki higieniczne.

Poznaj otoczenie na rowerze.

Wielu właścicieli mieszkań wakacyjnych oferuje możliwość wypożyczenia rowerów, ponieważ w Bibione i w jego okolicach można zwiedzić kilka ścieżek rowerowych, w tym otaczającą przyrodę. Przez całą miejscowość przebiega dwuczęściowa ścieżka rowerowa. Na miejskiej ścieżce rowerowej można przejechać przez miejscowość bez obaw. Ścieżka rowerowa "Walk on the Adriatic" biegnie równolegle do plaży, która jest wyłożona palmami, oleandrami i rabatami kwiatowymi.

Mieszkańcy Bibione spotykają się w każdy wtorek rano na rynku przed Luna Park, aby robić zakupy na cotygodniowym targu. Znajdziesz tu regionalne specjały, takie jak ryby, salami, oliwki i ser, a także różne ubrania.

Top 5 wskazówek dotyczących jazdy

Światło wieczorne w Bibione
Światło wieczorne w Bibione
1. Odwiedzić latarnię morską

Latarnia morska Bibione została zbudowana na początku XIX wieku i znajduje się u ujścia rzeki Tagliamentos, w środku lasu sosnowego. Ze względu na zieloną oazę przyrodniczą tego miejsca znajdziecie tu różne biotopy. Głęboki błękit morza, złota piaszczysta plaża i głazy na wybrzeżu tworzą kontrasty kolorystyczne z białym budynkiem.

2. Do raju naturalnego Pineda

Pineda to obszar, na którym słona woda morska miesza się ze słodką wodą rzeki. Ten rezerwat przyrody znajduje się jeszcze na plaży, ale rozprzestrzenia się dalej jako las sosnowy. Ponadto, najbardziej zróżnicowane rośliny, takie jak wrzos, rododendron, storczyki i tamaryszki, zapewniają wspaniały naturalny krajobraz i pyszne zapachy.

3) odwiedzić łodzie sportowe w porcie.

Marina Bibione znajduje się na wschodnim brzegu Canale dei Lovi. W szerokim na osiemset metrów basenie portowym z dwoma nabrzeżami i ośmioma przystaniami do lądowania, latem do czterystu różnych żaglowców, łodzi motorowych i jachtów sportowych. Przejdź się wzdłuż pomostów i przyjrzyj się różnym statkom i zgiełku ich właścicieli.

4. Doświadczyć rodzinnej zabawy w parkach rozrywki.

Miłośnicy parków rozrywki w Bibione dostają swoje pieniądze. Aquasplash znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Bibione, w Lignano Sabbiadoro i oferuje unikalny krajobraz kąpielowy z basenami z falami, statkami pirackimi, matami do nurkowania i zjeżdżalniami wodnymi. Za Aquasplash znajduje się Gulliverlandia, park rozrywki, w którym wszystko kręci się wokół odważnej podróży dookoła świata. Przejdź obok rekinów i kolorowych ryb w akwarium, a następnie odwiedź ruiny starożytnych Majów. Również tematy dinozaurów i średniowiecznych turniejów rycerskich znajdują się w programie rozrywkowym Guliwerlandii.

5. Naprawdę dobrze zjeść.

Dobre jedzenie jest bardzo ważne we Włoszech. Dotyczy to również pysznych win z tego regionu. W głębi Bibione uprawia się białe szparagi, których zdecydowanie należy spróbować. Ponadto, obszar oferuje pyszne kiełbasy i sery, słynne niebieskie ryby z laguny i wiele innych specjałów kulinarnych.

 1. Mieszkania wakacyjne
 2. Włochy
 3. Wenecja Euganejska
 4. Morze Adriatyckie
 5. Prowincja Wenecja
 6. Bibione