Domy i apartamenty wakacyjne w Edynburg

Rozpocznij wyszukiwanie 3 113 homes w Edynburg teraz!

Wyszukaj miliony domów wakacyjnych
+
Porównaj z ponad 600 stron internetowych
=
Znajdź swój idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie

Najpopularniejsze domy i apartamenty wakacyjne w Edynburg

Apartament dla 5 osób, z ogród
4,8
41 recenzje
Edynburg, Lothian
od
462 złza noc
Apartament dla 2 osób
2 osób, 1 sypialni, 2,4km do plaży
4,9
16 recenzje
Edynburg, Lothian
od
714 złza noc
Apartament dla 6 osób
5,0
20 recenzje
Edynburg, Lothian
od
671 złza noc
Apartament dla 6 osób
5,0
9 recenzje
Edynburg, Lothian
od
915 złza noc
Apartament dla 6 osób
5,0
10 recenzje
Edynburg, Lothian
od
2 399 złza noc
Apartament dla 4 osób
4 osób, 2 sypialni, 3,3km do plaży
5,0
120 recenzje
Edynburg, Lothian
od
428 złza noc
Apartament dla 6 osób
6 osób, 3 sypialni, 1,5km do plaży
4,9
69 recenzje
Edynburg, Lothian
od
402 złza noc
Apartament dla 4 osób
5,0
26 recenzje
Edynburg, Lothian
od
470 złza noc
Apartament dla 4 osób
5,0
20 recenzje
Edynburg, Lothian
od
748 złza noc
Apartament dla 9 osób
4,9
58 recenzje
Edynburg, Lothian
od
1 326 złza noc
Apartament dla 6 osób
5,0
234 recenzje
Edynburg, Lothian
od
740 złza noc
Apartament dla 6 osób
5,0
27 recenzje
Edynburg, Lothian
od
1 180 złza noc
Apartament dla 5 osób
5,0
168 recenzje
Edynburg, Lothian
od
436 złza noc
Apartament dla 8 osób, z ogród
8 osób, 5 sypialni, 200m do plaży
5,0
58 recenzje
Edynburg, Lothian
od
1 236 złza noc
Apartament dla 5 osób
4,9
38 recenzje
Edynburg, Lothian
od
560 złza noc
Apartament dla 4 osób
4 osób, 2 sypialni, 3,3km do plaży
5,0
169 recenzje
Edynburg, Lothian
od
368 złza noc
Apartament dla 4 osób
4 osób, 2 sypialni, 61m², 2,3km do plaży
4,9
191 recenzje
Edynburg, Lothian
od
629 złza noc
Apartament dla 4 osób
5,0
86 recenzje
Edynburg, Lothian
od
355 złza noc
Pokaż wszystkie

Najpopularniejsze w Edynburg

Internet 937
Zwierzęta dozwolone 71
Balkon/ taras 164
TV 973
Ogród 243
Parking 527
Pralka 800
Ogrzewanie 833
Winda 117
Żaden inny kraj nie ma tak wielu tajemnic dotyczących mitów i legend jak Szkocja. Szczególnie w Edynburgu jest wiele do odkrycia, ponieważ miasto zachowało swój średniowieczny charakter. Odkryj stare miasto na wycieczce po mieście, a następnie zrelaksuj się w swoim centralnie położonym mieszkaniu wakacyjnym. Zakwaterowanie w Edynburgu i jego okolicach można znaleźć na Holidu.

O Edynburgu

Edynburg - "Auld Reekie's Legacy"

Z dawnego miasta fabrycznego Auld Reekie (dawni palacze) przypominają tylko liczne kominy, które wznoszą się z dachów Starego Miasta w niebo. W rzeczywistości Edynburg rozwinął się w otwartą metropolię świata z wieloma atrakcjami i zajęciami dla odwiedzających. Degustacja whisky, wycieczki po mieście,

Muzea, nowoczesne zakupy - Edynburg ma coś dla każdego gustu. Miasto w Szkocji jest szczególnie atrakcyjne ze względu na bliskość Glasgow i Stirling. Wszystko czego potrzebujesz to odpowiedni apartament w Edynburgu i możesz go znaleźć tutaj na Holidu!

Pomnik Dugalda Stewarta na Calton Hill.
Pomnik Dugalda Stewarta na Calton Hill.

Co ma do zaoferowania stolica Szkocji?

Edynburg jest stolicą Szkocji i ma długą historię. Sercem miasta są Stare Miasto i Nowe Miasto, które nie mogło być bardziej zróżnicowane. Stare Miasto nadal ma średniowieczny charakter z krętymi uliczkami, brukowanymi kamieniami i starymi budynkami. Z kolei nowe miasto, z milą handlową Princes Street, ma szerokie proste ulice i neoklasyczne domy. Dwie części miasta są blisko siebie, oddzielone ogrodami książęcymi, idyllicznym parkiem, który jest szczególnie popularny w lecie. Oznacza to, że można łatwo przemieszczać się z jednego do drugiego w

w innej części miasta. Przy okazji, Edynburg jest najlepiej badany pieszo. Jest to jedyny sposób, aby odkryć cały urok i piękno miasta. Większość zabytków jest również blisko siebie, więc po prostu potkniesz się o kolejne doświadczenia. Edynburg oferuje również wiele różnych wydarzeń w ciągu roku, od grudniowego "Hogmanaya" do z pewnością największego festiwalu kulturalnego "The Fringe" w sierpniu. W przypadku domów wakacyjnych bezpośrednio w centrum, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki Holidu!

Czy wiesz, że Sean Connery urodził się w Edynburgu?

Najlepsze 5 wskazówek dotyczących podróży do Edynburga

Zamek w Edynburgu to oszałamiający punkt orientacyjny, który większość turystów widzi z daleka, kiedy po raz pierwszy przyjeżdżają do Edynburga. Wynika to z faktu, że zamek został zbudowany na wygasłym wulkanie i dlatego można go zobaczyć z każdego miejsca. Zwiedzanie zamku jest bardzo polecane, a biorąc pod uwagę jego wielkość i atrakcje, należy zaplanować spędzenie w nim dnia. W trakcie wizyty będziecie mieli Państwo również możliwość wyboru trasy audio, która jest również dostępna w języku niemieckim lub jednej z wycieczek po języku angielskim z przewodnikiem, gdzie przewodnicy mogą opowiedzieć wiele anegdot i ciekawostek o zamku, szkockich klejnotach koronnych lub kamieniu Scone. Z centralnie położonych obiektów noclegowych, takich jak domki letniskowe, apartamenty i domy wakacyjne w Edynburgu, punkty widokowe znajdują się w odległości krótkiego spaceru.

2 Szczególnie ekscytujące dla dzieci jest z pewnością Camera Obscura. Niedaleko zamku w Edynburgu można nie tylko podziwiać XIX-wieczną olbrzymią kamerę otworkową i dowiedzieć się więcej na temat optyki, ale także eksperymentować z bliska z iluzją optyczną. Świetna zabawa dla całej rodziny!

3. Jest tylko jedno miejsce na właściwą pamiątkę: Miła królewska. Historycznie ważna droga ma dokładnie jedną milę długości tartanu i łączy zamek w Edynburgu z Pałacem Świętojańskim, który z kolei stoi obok Parlamentu. Więc po okazjach polecamy spacer do letniej rezydencji królowej i nowoczesnego budynku Parlamentu, w którym można usiąść w audytorium, jeśli jest się zainteresowanym i śledzić brytyjskie debaty.

Czwarta ciemna strona Edynburga, a nie dla osób o słabym sercu, to sklepienia Edynburga. Podczas nocnych wycieczek można zejść pod ziemię w Edynburgu. W XVIII wieku, jako siedziba najbiedniejszych i miejsce prowadzenia działalności przestępczej, sklepienia mają wiele makabrycznych historii do opowiedzenia, a odwiedzający wciąż opowiadają o niewytłumaczalnych wydarzeniach, których doświadczyli podczas wycieczek. Przekonaj się sam! Jeśli chcesz się szybko schować pod kociem, po prostu zarezerwuj jeden z centralnie położonych apartamentów w Edynburgu tutaj, w Holidu!

5. Fani Harry'ego Pottera dostają swoje pieniądze w Edynburgu, ponieważ Edynburg jest prawdziwym miejscem narodzin czarnoksiężnika! Entuzjastyczni miłośnicy książek i filmów mogą udać się w podróż odkrywczą i odkryć ważne stacje, które zainspirowały autora do napisania książki, a także zaczarowują Cię. Pierwsza wizyta w Domu Słonia, kawiarni, w której J. K. Rowling napisał pierwsze rozdziały książki. Obserwuj, jak pączkujący pisarze piszą lub siedzą przy jednym z męskich okien z filiżanką kawy i spoglądają w górę na zamek, który jest inspiracją dla Hogwartu. Następnie udaj się na objazd do Greyfriars Kirkyard (tuż za rogiem od kawiarni), na cmentarz, na którym fani odkryją takie nazwiska jak McGonagall, Moody czy nawet Tom Riddell! Na Holidu znajdziesz duży wybór domów wakacyjnych w Edynburgu, jak również domów wakacyjnych o typowo szkockim klimacie. Przejrzyj ofertę i ciesz się perłą Szkocji.

Zamek
Zamek

Łatwo jest znaleźć domek letniskowy w Edynburgu, który ci odpowiada

Na Holidu znajdziesz domy wakacyjne, apartamenty, domki, apartamenty i wiele więcej! Najpierw należy określić rodzaj zakwaterowania, następnie ustawić preferowaną datę i można zobaczyć wszystkie dostępne miejsca zakwaterowania. Wyniki wyszukiwania mogą być również sortowane według lokalizacji,

Filtruj liczbę pomieszczeń, oceny klientów i wyposażenie. Masz więc możliwość wyboru, czy chcesz mieć apartament w centralnej lokalizacji z dostępem do Internetu, czy też wolisz cały domek letniskowy z ogrodem. Wynajmij domek letniskowy w Edynburgu - dzięki Holidu!

Pobliskie wakacyjne kierunki