Domy i apartamenty wakacyjne w Rosenheim

Rozpocznij wyszukiwanie 26 homes w Rosenheim teraz!

Wyszukaj miliony domów wakacyjnych
+
Porównaj z ponad 600 stron internetowych
=
Znajdź swój idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie

Najpopularniejsze domy i apartamenty wakacyjne w Rosenheim

Apartament dla 3 osób, z balkon
4,2
48 recenzje
Rosenheim, Górna Bawaria
od
248 złza noc
Apartament dla 4 osób, z ogród
4 osób, 2 sypialni, 60m²
4,9
20 recenzje
Rosenheim, Górna Bawaria
od
394 złza noc
Apartament dla 5 osób, z balkon
5 osób, 2 sypialni, 75m²
5,0
5 recenzje
Kolbermoor, Górna Bawaria
od
385 złza noc
Dom dla 8 osób, z ogród
5,0
31 recenzje
Stephanskirchen, Górna Bawaria
od
745 złza noc
Apartament dla 4 osób
4,5
6 recenzje
Rosenheim, Górna Bawaria
od
454 złza noc
Apartament dla 4 osób, z ogród, zwierzęta dozwolone
4 osób, 1 sypialni
4,1
28 recenzje
Großkarolinenfeld, Górna Bawaria
od
257 złza noc
Apartament dla 4 osób, z ogród, zwierzęta dozwolone
5,0
70 recenzje
Rosenheim, Górna Bawaria
od
235 złza noc
Apartament dla 2 osób, z taras
2 osób, 1 sypialni
4,9
9 recenzje
Rosenheim, Górna Bawaria
od
343 złza noc
Apartament dla 5 osób, z ogród
5 osób, 2 sypialni
4,6
48 recenzje
Rosenheim, Górna Bawaria
od
929 złza noc
Apartament dla 2 osób, z ogród
2 osób, 1 sypialni
4,6
9 recenzje
Bad Aibling, Górna Bawaria
od
308 złza noc
Apartament dla 8 osób, z taras
8 osób, 2 sypialni
Rosenheim, Górna Bawaria
od
685 złza noc
Apartament dla 5 osób
5 osób, 1 sypialni, 45m²
5,0
3 recenzje
Kolbermoor, Górna Bawaria
od
321 złza noc
Apartament dla 2 osób
2 osób, 1 sypialni
4,8
79 recenzje
Bad Aibling, Górna Bawaria
od
214 złza noc
Studio dla 4 osób
4 osób, 50m²
5,0
2 recenzje
Riedering, Górna Bawaria
od
385 złza noc
Apartament dla 4 osób, z balkon
4 osób, 1 sypialni, 76m²
4,0
1 recenzja
Kolbermoor, Górna Bawaria
od
385 złza noc
Apartament dla 3 osób, z balkon
3 osób, 1 sypialni, 40m²
5,0
1 recenzja
Rosenheim, Górna Bawaria
od
325 złza noc
Apartament dla 6 osób, z ogród
Riedering, Górna Bawaria
od
351 złza noc
Apartament dla 2 osób, z balkon
4,7
2 recenzje
Bad Aibling, Górna Bawaria
od
295 złza noc
Pokaż wszystkie

Podkreśla w Rosenheim

  • Region podróży przyjazny dla psów
  • Zróżnicowana oferta dla rowerzystów
  • Przytulne stare miasto
  • 68. kilometrów tras narciarskich w regionie
  • Kilka jezior kąpielowych w bezpośrednim sąsiedztwie Najpopularniejsze obiekty noclegowe w Rosenheim

Najpopularniejsze w Rosenheim

Internet 2
Balkon/ taras 2
TV 3
Parking 3
Pralka 3

Domy wakacyjne w Rosenheim

Mieszkanie wakacyjne u podnóża Alp.

Rosenheim, z ponad 60.000 mieszkańców, jest trzecim co do wielkości miastem Górnej Bawarii po Monachium i Ingolstadt i jako centrum turystyczne u podnóża Alp posiada odpowiednią liczbę mieszkań wakacyjnych. Największy wybór zakwaterowania znajdziesz w samym sercu Rosenheim, w pobliżu Salingarten, Riedergarten i wzdłuż głównej arterii komunikacyjnej B15. Spektrum nowoczesnych obiektów wypoczynkowych sięga od jasnych apartamentów w nowych wielopiętrowych budynkach po przytulne apartamenty w energicznie odnowionych i całkowicie zmodernizowanych budynkach w klasycznym rustykalnym stylu regionu.

Domy wakacyjne z widokiem panoramicznym

Jeśli nie chcesz mieszkać w centrum miasta, ale wolisz spokojniej położony domek letniskowy lub równorzędny domek letniskowy, najlepiej jest wybrać się wzdłuż brzegów malowniczego Mangfall, który przepływa bezpośrednio przez Rosenheim. Alternatywnie, można zatrzymać się w pobliżu brzegu Karczmy, z której nie tylko roztacza się piękny widok na rzekę, ale także kilka metrów do obiektów handlowych w okolicy. Szczególnie pięknie położone wielopiętrowe budynki apartamentowe w dzielnicy Aisingerwies oferują fantastyczną panoramę górską z ich balkonów.

Wakacje w Rosenheim

Podróżni i działalność

Rosenheim dla rowerzystów

Wiosną i latem Rosenheim jest rajem dla rowerzystów, ponieważ zróżnicowana topografia oferuje zabawę i wyzwania dla wszystkich poziomów umiejętności. Podczas gdy rowerzyści rekreacyjni mogą cieszyć się trasami wzdłuż licznych jezior, ambitni rowerzyści wyścigowi będą cieszyć się majestatycznymi szczytami okolic, które zapraszają ich do walki ze swoimi wewnętrznymi świniami. Niezliczone trasy w opuszczonych czasami dolinach sprawiają, że serca wszystkich rowerzystów górskich biją szybciej. Nawet jeśli potrzebujesz części zamiennych, nie stanowi to problemu, zwłaszcza, że w mieście jest kilku sprzedawców rowerów.

Rosenheim z psem.

Jeśli nie chcesz podróżować bez swoich psów, w Rosenheim znajdziesz w każdym przypadku mieszkanie wakacyjne lub domek letniskowy, w którym serdecznie witamy Twoich czworonożnych przyjaciół. Ponadto samotność przyrody z jej górskimi ścieżkami, leśnymi ścieżkami i terenami zielonymi zachęca do rozległych spacerów, podczas których czworonożni członkowie rodziny mogą odparować do woli. Kilka salonów dla psów również chętnie zadba o dobrostan Twoich psów.

Rzeczy, które trzeba wiedzieć

Najlepszy czas podróży

Położenie w strefie klimatu umiarkowanego daje Rosenheim mroźne zimy i ciepłe, słoneczne lata, dlatego też wakacje są warte prawie całego roku. Chcesz zwiedzić okolicę rowerem, zobaczyć zabytkowe budynki lub po prostu spędzić relaksujący urlop nad pobliskimi jeziorami? Najlepszy czas na podróż to czas między majem a wrześniem. Jednak należy być przygotowanym na krótkie, lecz obfite opady letnie, szczególnie między czerwcem a sierpniem. Optymalne warunki do uprawiania sportów zimowych region zawdzięcza jednak również ponadprzeciętnym rocznym opadom deszczu w porównaniu z resztą kraju. Najlepsze miesiące to grudzień, styczeń i luty.

Regularne wydarzenia

Już w marcu życie eventowe w Rosenheim zaczyna rozkwitać dzięki Starkbierfest, gdzie można skosztować licznych regionalnych specjałów piwnych. Latem kolejne atrakcje to Letni Festiwal w Rosenheim w lipcu i tradycyjny festiwal miejski. Podczas gdy rowerzyści mogą również cieszyć się na maraton rowerowy w Rosenheim z kolorowym programem towarzyszącym, sobotnia trasa miejska "Śladami gliniarzy z Rosenheim" w każdy weekend przyciąga licznych turystów i fanów seriali telewizyjnych do starego miasta Rosenheim. Kalendarz imprez dopełnia "Długa noc sztuki, kultury i rozrywki" jesienią oraz jarmark bożonarodzeniowy w grudniu.

Serial Rosenheim-Cops nie jest kręcony w Rosenheim i okolicach, ale nad jeziorem Chiemsee i w Fünfseenland.

Najlepsze 3 wskazówki podróżne Rosenheim

Stare Miasto Rosenheim

Spokojne stare miasto Rosenheim świadczy o żywej historii miasta nad rzeką Inn i nawet dzisiaj budynki nadal mogą pochwalić się szeroką gamą stylów architektonicznych. Zrelaksuj się w jednej z wielu kawiarni na Ludwigs lub Max-Josefs-Platz u podnóża wież cebulowych, które są prawie znakiem rozpoznawczym Rosenheim. W pobliżu arkad i wykuszy domów z XVII i XVIII wieku znajdują się nie tylko rustykalne karczmy i winiarnie, ale także późnogotycki kościół parafialny św.

Centrum Wystawiennicze Lokomotywa Szopa lokomotywy

Kulturalne serce Rosenheim bije w starej lokomotywowni, która w 1988 roku została przekształcona w jedno z najnowocześniejszych i najbardziej imponujących centrów wystawienniczych w Bawarii. Oprócz stałych wystaw poświęconych historii i kulturze regionu, lokomotywownia charakteryzuje się bogato zaprojektowanymi wystawami specjalnymi, które można tam oglądać przez cały sezon od marca do grudnia. Dotyczy to tematów takich jak starożytny Egipt, Wikingowie, tajemnice głębokiego morza czy tajemnice lasów tropikalnych. W związku z tym, różnorodność jest wystarczająca dla młodych i starszych.

Zamek Herrenchiemsee

Podczas urlopu w Rosenheim należy odwiedzić jezioro Chiemsee, a w szczególności zamek Herrenchiemsee, który leży na wyspie pośrodku wody. Dawny wymarzony zamek bajkowego króla Ludwika II. został zbudowany według modelu zamku wersalskiego i w związku z tym jest nie mniej warty zobaczenia niż jego francuski odpowiednik, nawet jeśli nigdy nie został ukończony po śmierci króla. Oprócz zwykłej wycieczki z przewodnikiem, która jest oferowana co godzinę, firma operacyjna oferuje również specjalne wycieczki dla dzieci i rodzin, które są szczególnie ekscytujące i interaktywne.