Wille w Dune

Wille w Dune

Znaleźliśmy 1 Wille. Porównaj i zarezerwuj w najlepszej cenie!

Znajdź Wille w Dune

Inne pomysły na wakacje i typy właściwości w Dune, które mogą być interesujące

FAQs: Wille w Dune

Jakie typy udogodnień są dostępne w willach w Dune?

Patrząc na opcje dostępne na stronie Holidu, można powiedzieć, że wille w Dune oferują wszystko czego podróżujący potrzebują! Tutaj, wille posiadają wiele udogodnień, najpopularniejsze z nich to: ogród (80%), internet (80%) i grill (73%). Nie czekaj, zarezerwuj wymarzone wakacje!

Jakie są opinie na temat willi w Dune?

Patrząc na średnią, wille w tym miejscu są całkiem dobrze oceniane. Zgodnie z bazą danych Holidu, 47% willi ma ocenę równą lub wyższą niż 4.5 gwiazdki. To stosunkowo wysoka ocena, co oznacza, że bez problemu znajdziesz tutaj willę, gdzie będziesz mógł spędzić niezapomniane wakacje!

Czy wille w Dune są odpowiednie na urlop z dziećmi?

Według informacji ze strony Holidu, 40% willi w Dune jest odpowiednia dla rodzin z dziećmi, dlatego łatwo będzie Ci znaleźć willę dla siebie i całej rodziny.

Czy wille w Dune są odpowiednie dla podróżujących i ich zwierząt domowych?

Zdecydowanie! W Dune, 27% willi daje możliwość zabrania ze sobą swojego zwierzęcia domowego, 80% posiada też ogród!

Czy wille w Dune zazwyczaj oferują Wi-Fi?

Tak! Według danych z ubiegłego roku, 80% z willi w Dune ma dostęp do internetu. Bez problemu będziesz miał możliwość pozostania w kontakcie podczas całego pobytu!

Ile trzeba zapłacić za wakacje w willi w Dune?

Według danych zebranych w ubiegłym roku, wygląda na to, że nie ma dużo willi w Dune, które kosztują mniej niż 100 zł za noc.

Czy wille w Dune zazwyczaj posiadają kominek lub basen?

Zdecydowanie! Według danych zebranych w ubiegłym roku, wille w Dune są idealne przez cały rok. Tutaj, 13% noclegów posiada kominek i 40% basen.

Czy wille w Dune są odpowiednie na urlop ze znajomymi czy raczej na weekendowy odpoczynek we dwoje?

Według danych zebranych w ubiegłym roku, 100% willi akceptuje maksymalnie do czterech osób. W tej lokalizacji, około 100% willi posiada przynajmniej dwie oddzielne sypialnie. Dune to idealne miejsce dla rodzin czteroosobowych!

Czy wille w Dune są najlepszą opcją, gdy szukamy ekskluzywnego wypoczynku?

Niektóre wille są świetnym wyborem, jeśli szukasz luksusowych wakacji, ale nie wszystkie. Jeśli marzysz o wyjątkowym noclegu, nie zwlekaj z rezerwacją, bo tylko 40% posiada basen, 73% ma klimatyzację. Jeśli tym czego szukasz jest duża przestrzeń, 100% willi może pomieścić czterech lub więcej dorosłych i 80% posiada ogród.

Czy można cieszyć się pięknym widokiem i spędzić miły czas na zewnątrz w willach w Dune?

40% willi posiada balkon lub taras i 53% ma piękny widok, ale nie są to częste przypadki, więc dostępność tych obiektów może być ograniczona. Jeśli te aspekty są dla Ciebie kluczowe, radzimy szukać zakwaterowania z odpowiednim wyprzedzeniem oraz użyć odpowiednich filtrów, aby znaleźć dokładnie to czego szukasz. 80% willi w Dune posiada ogród, gdzie możesz się totalnie zrelaksować. Jeśli lubisz jeść na zewnątrz, szczególnie potrawy z grilla, 73% willi posiada grill.

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

500+ więcej