Domki nad Niegocinem

Domki nad Niegocinem

Znaleźliśmy 22 Domki. Porównaj i zarezerwuj w najlepszej cenie!

Popularne Domki w Niegocin

Domek letniskowy dla 4 osób, z widok i ogród oraz basen w Niegocin
Domek letniskowy dla 4 osób, z widok i ogród oraz basen
2 sypialnie
9,7
(13 recenzje)
od 492 zł / noc
Domek letniskowy dla 6 osób, z taras w Niegocin
Domek letniskowy dla 6 osób, z taras
2 sypialnie
9,4
(16 recenzje)
od 1218 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 6 osób, z ogród, zwierzęta dozwolone w Niegocin
Domek letniskowy dla 6 osób, z ogród, zwierzęta dozwolone
3 sypialnie
8,6
(17 recenzje)
od 583 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 4 osób, z ogród i taras w Niegocin
Domek letniskowy dla 4 osób, z ogród i taras
1 sypialnia
9,5
(6 recenzje)
od 380 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 6 osób, z widok i ogród oraz widok na jezioro w Niegocin
Domek letniskowy dla 6 osób, z widok i ogród oraz widok na jezioro
1 sypialnia
8,1
(9 recenzje)
od 531 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 6 osób, z taras w Niegocin
Domek letniskowy dla 6 osób, z taras
2 sypialnie
9,4
(27 recenzje)
od 384 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 6 osób, z widok na jezioro i ogród oraz widok w Niegocin
Domek letniskowy dla 6 osób, z widok na jezioro i ogród oraz widok
2 sypialnie
9,0
(7 recenzje)
od 285 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 7 osób, z widok na jezioro i ogród oraz taras, zwierzęta dozwolone w Niegocin
Domek letniskowy dla 7 osób, z widok na jezioro i ogród oraz taras, zwierzęta dozwolone
2 sypialnie
8,5
(42 recenzje)
od 527 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 6 osób, z ogród i widok, zwierzęta dozwolone w Niegocin
Domek letniskowy dla 6 osób, z ogród i widok, zwierzęta dozwolone
2 sypialnie
9,0
(48 recenzje)
od 458 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 6 osób, z widok na jezioro i ogród w Niegocin
Domek letniskowy dla 6 osób, z widok na jezioro i ogród
1 sypialnia
9,3
(3 recenzje)
od 492 zł / noc
Domek letniskowy dla 7 osób, z widok na jezioro i sauna oraz ogród i taras w Niegocin
Domek letniskowy dla 7 osób, z widok na jezioro i sauna oraz ogród i taras
3 sypialnie
9,0
(22 recenzje)
od 600 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Domek letniskowy dla 9 osób, z widok i ogród oraz taras, zwierzęta dozwolone w Niegocin
Domek letniskowy dla 9 osób, z widok i ogród oraz taras, zwierzęta dozwolone
2 sypialnie
9,2
(16 recenzje)
od 583 zł / noc

Znajdź Domki w Niegocin

Główne atrakcje w w Niegocin

  • Giżycko
  • Mazury
  • Jezioro Kisjano
  • Gospodarstwo Rybackie Piękna Góra
  • Wioska Surfów
  • Kościół Św. Andrzeja Babola
  • Twierdza Boyen

Inne pomysły na wakacje i typy właściwości w Niegocin, które mogą być interesujące

Domki w Niegocin: Najpopularniejsze cele podróży

Domki nad Niegocinem

Domek nad brzegiem Jeziora Niegocin

W Holidu znajdziesz wspaniałe oferty domków do wynajęcia w okolicy Jeziora Niegocin, nad samym jego brzegiem. Spędzisz więc wakacje, podziwiając jego krajobrazy i mając możliwość kąpać się w jego wodach. Bardzo dużą liczbę domków do wynajęcia znajdziesz na południowym nabrzeżu jeziora, w okolicy Bogaczewa, Rydzewa, a także Kleszczowej Osady. Domki na zachodnim brzegu znajdują się w miasteczku Wilkasy, a na wschodnim między Kąpem a Upałtami. Na północy, również nie będziesz miała problemu, aby znaleźć domek. Przy jeziorze Kisajno, między Pierkunowo i Antonowo jest ich dużo.

Rodzinne wakacje na Mazurach

Nad Jeziorem Niegocin można spędzić cudowne rodzinne wakacje. W ciszy i z dala od zgiełku miast. Wspaniałe domki z ogrodem i widokami zachwycą nawet najbardziej wybrednych turystów. Twoje dzieci będą miały tutaj wszystko, czego im potrzeba plac zabaw, Internet, a w niektórych z domków nawet basen. Na wyposażeniu domków znajduje się również kuchnia, lodówka i oczywiście grill, do przyrządzania pysznych kiełbasek z rusztu. O porannej lub wieczornej porze można wypoczywać na balkonie, lub tarasie i podziwiać przyrodę. Jeżeli cenisz sobie relaksujący wypoczynek, Niegocin z pewnością jest Twoim celem podróży.

Podróżujący i aktywności

Niegocin dla wędkarzy

Jezioro Niegocin to prawdziwy raj dla wędkarzy. Występuje w nim wiele gatunków ryb. Akwen ma powierzchnię 2600 ha i jego głębokość dochodzi miejscami nawet do 40 m. W wodach jeziora występuje bardzo dużo drapieżnych ryb, takich jak okoń. Przy kamienistych górkach rozsianych po całym jeziorze można również łowić sandacze. W miejscach bogato porośniętych roślinnością złowisz natomiast szczupaki. Oprócz tego jezioro to zamieszkują również węgorze leszcze, drobne płocie i wzdręgi. Pamiętaj, że w zależności od gatunku ryby, którą chcesz złowić, musisz dobrać odpowiednią przynętę. Nie musisz się jednak o to martwić, ponieważ znajdziesz tu wiele sklepów dla wędkarzy w okolicznych wioskach. Aby móc łowić ryby na Jeziorze Niegocin należy poprosić o zezwolenie Gospodarstwo Rybackie Piękna Góra, które jest dzierżawcą tych wód. Możesz je uzyskać także na poczcie głównej w Giżycku. Jeżeli nie posiadasz swojej własnej łodzi, będziesz mógł wypożyczyć jedną nad jeziorem Kisajno.

Niegocin dla rowerzystów

Jak pozostałe obszary na Mazurach, okolice Niegocina są idealnym miejscem na jazdę na rowerach. Posiada dużą ilość tras. Jeżeli przyjechałeś na wakacje bez roweru, ale masz ochotę udać się na wycieczkę, możesz wypożyczyć go na przykład w miasteczku Piękna Góra. Główną i najbardziej uczęszczaną trasą jest pętla Niegocina. Ten rowerowy szlak jak sama nazwa mówi, prowadzi wokół jeziora. Ma ponad 30 metrów, a na całej jej długości odkryjesz niesamowite krajobrazy i naturę terenu Wielkich Jezior Mazurskich. Trasa zaczyna i kończy się w Giżycku, przechodzi przez miejscowości Wilkasy, Strzelce, Bogaczewo, Paprotki, Rydzewo, Kleszczewo, Ruda, Grajewo i Bystry. Atrakcji do zwiedzania na trasie jest naprawdę wiele. Zaraz na początku zobaczysz wyjątkowy obrotowy most nad Kanałem Łuczańskim. Oprócz tego "mazurski również" nad kanałem Kula, cmentarz wojenny w Paprotkach, czy ryglowa gospoda z XIX wieku w Rydzewie. Inne trasy w okolicy Niegocina to szlak żółty, z Giżycka przez Sulimy, Jasieniec i Świdry oraz szlak Błękitna pętla jezior z Giżycka przez Doba, Sztynort, Pozezdrze i Kruklanki. Gotowy do drogi?

Jeszcze w XVI wieku Niegocin i jezioro Boczne były osobnymi jeziorami, później z powodu wzrostu poziomu wody o 4 m połączyły się.

7 rzeczy do zrobienia nad Niegocinem

1. Uprawiaj sporty wodne w Wiosce Surfów

Wioska Surfów to wspaniałe centrum rekreacyjne. Tutaj spędzisz wyjątkowy czas na aktywnym wypoczynku. Znajduje się w miejscowości Wilkasy. Można w niej spróbować windsurfingu, kitesurfing oraz skimboardingu. Atrakcje Wioski Surfów przeznaczone są dla dzieci i dorosłych, dla profesjonalistów i amatorów. Na co czekasz?

2. Popłyń na Wyspę Miłości

Wyspą Miłości albo Wyspą Francuska nazywa się wyspę Grajewska Kępa, do której możesz dopłynąć z brzegu statkiem lub jachtem. Nazwa ma związek z legendą o Anarcie, która miała romans z francuskim żołnierzem

3. Odwiedź wykopaliska archeologiczne w Bogaczewie

W miejscu, gdzie jezioro Niegocin przechodzi w jezioro Boczne, w miejscowości Bogaczewo można zobaczyć bardzo ciekawe wykopalisko archeologiczne. Są to pozostałości po cmentarzysku rzymskim z okresu wędrówek ludów. Znaleziska tego typu są bardzo rzadkie w Polsce.

4. Zwiedzanie kościoła św. Andrzeja Bobola

Kościół św. Andrzeja Bobola znajduje się w Rydzewie. Obiekt został zbudowany w latach 1579-1591. Szczególnie wartymi obejrzenia są elementy wnętrza kościoła o dużym walorze artystycznym. Turyści zaglądają tam, aby podziwiać rzeźbę św. Anny Samotrzeć z 1520 roku, a także oryginalny ołtarz z 1600 roku i ambonę z 1630.

5. Zachwyć się budynkiem piekarni Regelskiego w Giżycku

Budynek historycznej piekarni Otto Regelskiego to najstarsze zabudowanie miejskie Giżycka. Pochodzi z XIX wieku. Znajduje się przy ulicy Warszawskiej 17, dawnej ulicy Magrabowskiej. Ten uroczy parterowy budynek, na pewno zaskoczy Cię swoim pięknem.

6. Szaleństwo w Parku linowym Wiewiórka

Park linowy Wiewiórka znajduje się w Giżycku, zaraz przy wjeździe do Twierdzy Boyen. Mali i duzi znajdą tam wiele atrakcji doskonałych dla siebie. W parku można korzystać z pięciu przejazdów tyrolką, dwa z nich przebiegają nad taflą jeziora! Łącznie można skorzystać z 50 różnych przeszkód o długości 550 metrów, wysokość niektórych dochodzi nawet do 12 metrów.

7. Festiwal Światła i Dźwięku w Twierdzy Boyen

Jeżeli zamierzasz odwiedzić jezioro Niegocin w lipcu, pomyśl o wzięciu udziału w tym niesamowitym pełnym kolorowych świateł festiwalu. Prawdziwe widowisko z laserami w idealnej i klimatycznej scenerii Twierdzy Boyen. Wszystko to przy muzyce najlepszych DJów. Festiwal kończy się pokazem fajerwerków.

FAQs: Domki w Niegocin

Jakie typy udogodnień są oferowane w domkach w Niegocin?

Patrząc na opcje dostępne na stronie Holidu, można powiedzieć, że domki w Niegocin posiadają wszystko czego podróżujący potrzebują! Tutaj, domki posiadają wiele udogodnień, najpopularniejsze z nich to: grill (100%), balkon/taras (100%) i ogród (88%). Nie czekaj, zarezerwuj wymarzone wakacje!

Jakie są opinie na temat domków w Niegocin?

Domki w tym miejscu są często dobrze oceniane. 59% z domków w Niegocin posiada średnią ocenę 4.5 gwiazdki!

Czy domki w Niegocin są odpowiednie na urlop z dziećmi?

Dane ze strony Holidu pokazują, że 71% domków w Niegocin jest odpowiednia na urlop z dziećmi, więc bez problemu znajdziesz domek dla siebie i reszty rodziny.

Czy domki w Niegocin są odpowiednie dla podróżujących i ich zwierząt domowych?

Oczywiście! W Niegocin, 41% domków jest przyjazna dla zwierząt domowych, 88% posiada też ogród!

Czy domki w Niegocin zazwyczaj oferują Wi-Fi?

Tak! Według danych z ubiegłego roku, 53% z domków w Niegocin posiada dostęp do internetu. Bez problemu będziesz miał możliwość pozostania w kontakcie podczas całego pobytu!

Ile trzeba zapłacić za pobyt w domku w Niegocin?

Według danych zebranych w ubiegłym roku, jest mniej niż 40% domków w Niegocin, za które trzeba zapłacić mniej niż 100 zł za noc.

Czy domki w Niegocin zwykle oferują kominek lub basen?

Tak! Według danych zebranych w ubiegłym roku, domki w Niegocin są idealne o każdej porze roku. Tutaj, 29% noclegów posiada kominek i 12% basen.

Czy domki w Niegocin są odpowiednie na wakacje z dużą grupą znajomych czy raczej na wakacje we dwoje?

Według danych zebranych w ubiegłym roku, 100% domków jest odpowiednia dla czterech gości. W tej lokalizacji, około 76% domków ma przynajmniej dwie oddzielne sypialnie. Niegocin to idealne miejsce dla małych grup znajomych!

Czy można cieszyć się pięknym widokiem i spędzić miły czas na zewnątrz w domkach w Niegocin?

Więcej niż połowa domków posiada balkon i piękny widok (100% i 82%), co sprawia, że są to idealne miejsca dla tych, którzy pragną każdego dnia budzić się w niesamowitym otoczeniu. Ponadto, 88% ma ogród, więc bez trudu doświadczysz tutaj wymarzonego odpoczynku. Jeśli lubisz delektować się posiłkiem na zewnątrz, szczególnie potrawami z grilla, 100% domków posiada grill.

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

Booking.com Domki w NiegocinBooking.com Domki w Niegocin
Airbnb Domki w NiegocinAirbnb Domki w Niegocin
Vrbo Domki w NiegocinVrbo Domki w Niegocin
Bookiply Domki w NiegocinBookiply Domki w Niegocin
FeWo-direkt Domki w NiegocinFeWo-direkt Domki w Niegocin
Abritel Domki w NiegocinAbritel Domki w Niegocin
HRS Domki w NiegocinHRS Domki w Niegocin
500+ więcej