Agroturystyka w Słowińskim Parku Narodowym

Agroturystyka w Słowińskim Parku Narodowym

Znaleźliśmy 12 Agroturystyka. Porównaj i zarezerwuj w najlepszej cenie!

Wyszukaj noclegi

Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Dom
Apartament
Basen
Internet
Zwierzęta dozwolone
4,0
i do góry

Wakacyjne domy i apartamenty w Słowiński Park Narodowy

od
225 zł
za noc
Domek letniskowy dla 6 osób, z ogród i widok, Dla rodziny
6 osób1 sypialnia3,3km do plaży
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
4,5
(20 recenzje)
od
501 zł
za noc
Domek letniskowy dla 7 osób, z ogród
7 osób2 sypialni70m²600m do plaży
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
4,5
(121 recenzje)
od
349 zł
za noc
Domek letniskowy dla 8 osób, z balkon, Dla rodziny
8 osób1 sypialnia450m do plaży
4,2
(5 recenzje)
od
97 zł
za noc
Domek letniskowy dla 7 osób, z ogród i widok, Dla rodziny
7 osób2 sypialni1km do plaży
3,7
(107 recenzje)
od
400 zł
za noc
Domek letniskowy dla 6 osób, z ogród i widok, Dla rodziny
6 osób2 sypialni1,5km do plaży
4,7
(74 recenzje)
od
543 zł
za noc
Domek letniskowy dla 9 osób, z widok i ogród oraz basen, Dla rodziny
9 osób2 sypialni2,3km do plaży
4,6
(28 recenzje)
od
331 zł
za noc
Chata dla 7 osób, z ogród
7 osób2 sypialni80m²3,4km do plaży
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
5,0
od
441 zł
za noc
Domek letniskowy dla 10 osób, z ogród
10 osób4 sypialni1,3km do plaży
4,0
(5 recenzje)
od
83 zł
za noc
Zakwaterowanie u rodziny goszczącej dla 2 osób, z widok i ogród
2 osób1 sypialnia5,5km do plaży
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
4,6
(23 recenzje)
od
409 zł
za noc
Zakwaterowanie u rodziny goszczącej dla 10 osób, z widok na jezioro i widok oraz ogród
10 osób1 sypialnia10,5km do plaży
4,4
(33 recenzje)
od
267 zł
za noc
Domek letniskowy dla 4 osób, z ogród i widok na jezioro oraz widok, Dla rodziny
4 osób1 sypialnia6,8km do plaży
4,9
(32 recenzje)
Pokaż wszystkie

Odnaleźć Agroturystyka w Słowiński Park Narodowy

Mapa

Highlights w Słowiński Park Narodowy

 • Agroturystyka
 • Morze Bałtyckie
 • Słowiński Park Narodowy
 • Rowy
 • Łeba
 • Jezioro Łebsko
 • Jezioro Gardno

Meistgesuchte Ausstattung für Agroturystyka w Słowiński Park Narodowy

Basen 3
Internet 27
Zwierzęta dozwolone 26
Balkon/ taras 36
TV 47
Klimatyzacja 2

Other property types w Słowiński Park Narodowy that might be interesting:

Agroturystyka w Słowiński Park Narodowy: Najpopularniejsze cele podróży

Agroturystyka w Słowińskim Parku Narodowym

Urokliwe gospodarstwa agroturystyczne na bałtyckim wybrzeżu

Nasze gospodarstwa agroturystyczne rozmieszczone są wzdłuż wybrzeża Bałtyku oraz wokół malowniczych jezior Łebsko i Gardno. Leżą w obszarze rozciągającym się pomiędzy znaną turystyczną miejscowością Rowy oraz tradycyjną nadbałtycką destynacją Łebą. Strefa ta obejmuje również pobliskie lokalizacje takie jak Smołdzino czy Żarnowska. Niezależnie od miejscowości, którą wybierzecie, w waszym zasięgu znajdą się sklepy z zaopatrzeniem. Znajdziecie również bogatą ofertę różnego rodzaju restauracji, od serwujących standardowe menu po specjalizujące się w żywności ekologicznej albo przysmakach regionalnych.

Doskonałe miejsce na wypoczynek w gronie rodzinnym lub przyjaciół

Gospodarstwa agroturystyczne w Słowińskim Parku Narodowym bardzo chętnie goszczą rodziny lub grupy znajomych. Wiele z nich przygotowane jest na przyjęcie większych grup – około 10 osób. Wyposażone są w balkony lub tarasy, z których rozciąga się widok na malownicze krajobrazy tego wyjątkowego pod względem przyrodniczym terytorium. Właścicieli zwierząt domowych ucieszy wiadomość, że do większości kwater będą mogli zabrać swoich ulubieńców. Zmotoryzowani turyści z łatwością znajdą miejsce do zaparkowania samochodu. W większości zakwaterowań możecie również liczyć na łącze z Internetem.

Podróżujący i aktywności

Słowiński Park Narodowy dla miłośników dzikiej przyrody

Przebywanie na terenie Parku stanowi dla amatorów przyrody prawdziwą atrakcję. Park słynie z wydm wędrujących, znajdujących się pod ścisłą ochroną. Oprócz spacerów po wyznaczonych ścieżkach pośród tych spektakularnych piaskowych struktur, możecie również rozkoszować się przechadzkami po obszarach leśnych i łąkach. Na terenie Parku spotkamy też torfowiska i moreny. Różnorodność pod względem ukształtowania terenu pociąga za sobą wyjątkowe bogactwo występowania gatunków roślinnych. Niektóre z nich są naprawdę rzadkie: na przykład wydmuchrzyca piaskowa, honkenia piaskowa i rukwiel nadmorska. Inne interesujące lokalne rośliny chronione to mikołajek nadmorski, rosiczka okrągłolistna czy widłaczek torfowy. Podczas spacerów natknąć się można nawet na tak niepospolite gatunki jak malina moroszka – uznawana za relikt polodowcowy. Park słynie również z obfitości występowania grzybów: stwierdzono w nim obecność ponad czterystu gatunków!

Słowiński Park Narodowy dla wędkarzy

Zwolennicy wędkowania poczują się na terenie Parku jak w raju. Można tam łowić zarówno z brzegu, jak i z łodzi, korzystając ze zorganizowanych łowisk takich jak Pustynka, Gardno, Łebsko i Rowokół. Można wędkować także na wodach morskich ona obszarze wyznaczonym przez granice Parku. Park słynie z bogactwa w gatunki ryb, wśród których wymienić możemy: węgorza, sandacza, szczupaka, troć wędrowną, łososia, karpia, pstrąga potokowego, lipienia, lina oraz wiele innych. Pamiętajcie, że zanim spędzicie niezapomniany dzień “na rybach”, powinniście zacząć od zapoznania się z zasadami wędkowania wyznaczonymi przez Park, zarejestrowania się oraz wniesienia stosownej opłaty. Wszystkie te czynności możecie wykonać za pośrednictwem Internetu.

Słowiński Park Narodowy dla amatorów plażowania

Park zapewnia wam dostęp do autentycznych, dzikich plaż, prawdziwego rarytasu dla plażowiczów spragnionych spokoju i pięknej przyrody. Szczególnie polecamy wyjątkowo malowniczą plażę w Smołdzinie, a amatorom spacerów brzegiem morza proponujemy siedmiokilometrową trasę z miejscowości Człopin na spektakularną Wydmę Człopińską. Pamiętajcie, że po wybrzeżu należy przemieszczać się wzdłuż wyznaczonych szlaków, zachowując przy tym pełne poszanowanie dla wyjątkowej słowińskiej przyrody. Dbajmy wspólnie o zachowanie piękna Parku!

„Od roku 1977 Słowiński Park Narodowy znajduje się na liście światowej sieci rezerwatów biosfery UNESCO.“

Top 7 pomysłów na spędzenie wolnego czasu w Słowińskim Parku Narodowym

1. Przespacerujcie się wzdłuż wydm

Park słynie z doskonale zachowanych naturalnych wydm, w tym z wydm ruchomych. Najwyższa z nich – Łączka – mierzy 42 m n.p.m. i przemieszcza się z prędkością maksymalną aż 10 m w ciągu roku!

2. Wybierzcie się na wzgórze Rowokół

To niewielkie wzgórze, o wysokości zaledwie 115 m, jest najwyższym wzniesieniem Pobrzeża Słowińskiego. Znajduje się tam wieża widokowa, można też udać się na spacer ścieżką przyrodniczą. W kulturze słowiańskiej wzgórze to ma związek z wierzeniami religijnymi. Wspominane jest także w miejscowych legendach: jedna z nich głosi, że w pobliżu ukryty został piracki skarb!

3. Odwiedźcie latarnię morską w Czołpinie

Po przyjemnym, półtorakilometrowym leśnym spacerze wespnijcie się na taras latarni położony na wysokości 25 m. Będziecie mogli stamtąd podziwiać widok na mierzeję oraz jeziora Łebsko i Gardno. Możecie także wybrać się na spacer po okolicy ścieżką przyrodniczą o nazwie Latarnia.

4. Latem weźcie udział w rodzinnym Pikniku edukacyjnym

Organizowany rokrocznie Piknik to wspaniała okazja dla całej rodziny do zapoznania się z ekosystemem Parku. Informacje na temat aktualnych dat i lokalizacji Pikniku uzyskacie na oficjalnej stronie internetowej Słowińskiego Parku Narodowego.

5. Odkryjcie lokalny folklor

Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach poświęcone jest kulturze Słowińców – grupy etnograficznej zamieszkującej niegdyś te okolice. Z ekspozycji dowiecie się, jak wyglądało ich codzienne życie. Będziecie mogli wziąć również udział w ciekawych warsztatach na ten temat. Gwarantowana atrakcja dla całej rodziny!

6. Odwiedźcie poligon z czasów II Wojny Światowej

Miłośnicy historii zechcą na pewno odwiedzić dawny poligon niemiecki, położony na Mierzei Łebskiej, niedaleko miejscowości Rąbki.

7. Zaszalejcie na dmuchanych torach przeszkód

W sezonie letnim w Łebie czynny jest Dmuchany Park Rozrywki „Funlandia”. Prawie 400 m2 atrakcji dla całej rodziny: tory przeszkód dla odważnych i dmuchane samochody dla maluchów. Idealne miejsce dla tworzenia radosnych, rodzinnych wspomnień!

FAQs: Agroturystyka w Słowiński Park Narodowy

Jakie typy udogodnień można zazwyczaj znaleźć w agroturystykach w Słowińskim Parku Narodowym?

Patrząc na udogodnienia oferowane przez Holidu, można stwierdzić, że agroturystyki w Słowińskim Parku Narodowym posiadają wszystko czego odwiedzający pragną! Tutaj, agroturystyki posiadają różne udogodnienia, najpopularniejsze z nich to: ogród (88%), balkon/taras (81%), i grill (75%)...Zachęcamy!

Jak podróżujący oceniają agroturystyki w Słowińskim Parku Narodowym?

Agroturystyki w tej destynacji często otRzymieją dużo pozytywnych opinii. 54% z agroturystyk w Słowińskim Parku Narodowym posiada średnią ocenę 4.5 gwiazdki!

Czy agroturystyki w Słowińskim Parku Narodowym są przyjazne dla dzieci?

Patrząc na dane ze strony Holidu, 71 % agroturystyk w Słowińskim Parku Narodowym jest odpowiednia dla rodzin z dziećmi, więc bez problemu znajdziesz agroturystykę dla siebie i całej rodziny.

Czy agroturystyki w Słowińskim Parku Narodowym są odpowiednie dla podróżujących i ich zwierząt domowych?

Tak! W Słowińskim Parku Narodowym, 54 % agroturystyk oferuje podróżnym możliwość zabrania ze sobą zwierząt domowych, 88 % posiada nawet ogród!

Czy agroturystyki w Słowińskim Parku Narodowym zazwyczaj oferują Wi-Fi?

Oczywiście! Według danych zebranych w ubiegłym roku, 75 % z agroturystyk na Słowińskim Parku Narodowym ma Wi-Fi. Oznacza to, że będziesz miał możliwość dostępu do poczty elektronicznej i ulubionych portali społecznościowych podczas całego pobytu!

Ile kosztuje pobyt w agroturystyce w Słowińskim Parku Narodowym?

Duży odsetek agroturystyk w Słowińskim Parku Narodowym (62%) mniej więcej kosztuje mniej niż £100 za noc. Dlatego to miejsce jest idealne na zarezerwowanie agroturystyki!

Czy agroturystyki w Słowińskim Parku Narodowym zazwyczaj posiadają kominek lub basen?

Rzadko. Według bazy danych Holidu, większość agroturystyk w Słowińskim Parku Narodowym nie oferuje kominka.

Czy agroturystyki w Słowińskim Parku Narodowym są odpowiednie na wakacje w kilkanaście osób czy raczej na weekendowy odpoczynek w małym gronie?

Według danych Holidu, 100% agroturystyk akceptuje maksymalnie do czterech osób. W tej lokalizacji, około 65% agroturystyk posiada przynajmniej dwie oddzielne sypialnie. Słowiński Park Narodowy to idealne miejsce dla małych grup znajomych lub rodziny!

Destinations w Słowiński Park Narodowy for Agroturystyka

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

Booking.com Agroturystyka w Słowiński Park NarodowyBooking.com Agroturystyka w Słowiński Park NarodowyHomeAway Agroturystyka w Słowiński Park NarodowyHomeAway Agroturystyka w Słowiński Park NarodowyFeWo-direkt Agroturystyka w Słowiński Park NarodowyFeWo-direkt Agroturystyka w Słowiński Park NarodowyVrbo Agroturystyka w Słowiński Park NarodowyVrbo Agroturystyka w Słowiński Park NarodowyHRS Agroturystyka w Słowiński Park NarodowyHRS Agroturystyka w Słowiński Park NarodowyAbritel Agroturystyka w Słowiński Park NarodowyAbritel Agroturystyka w Słowiński Park NarodowyAirbnb Agroturystyka w Słowiński Park NarodowyAirbnb Agroturystyka w Słowiński Park Narodowy
 1. Mieszkania wakacyjne
 2. Polska
 3. Pomorze
 4. Słowiński Park Narodowy
 5. Agroturystyka Słowiński Park Narodowy