1. Mieszkania wakacyjne
  2. Szwecja
  3. Południowa Szwecja

Domy i apartamenty wakacyjne w Południowa Szwecja

Rozpocznij wyszukiwanie 5 588 homes w Południowa Szwecja teraz!

Wyszukaj miliony domów wakacyjnych
+
Porównaj z ponad 600 stron internetowych
=
Znajdź swój idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie

Najpopularniejsze domy i apartamenty wakacyjne w Południowa Szwecja

Dom dla 2 osób, z widok na jezioro
2 osób, 1 sypialni, 25m²
4,4
4 recenzje
Jönköping (miasto)
od
82 złza noc
Dom dla 4 osób, z ogród
4,2
5 recenzje
Astorp, Skane
od
159 złza noc
Dom dla 6 osób
5,0
9 recenzje
Eringsboda, Blekinge
od
103 złza noc
Dom dla 8 osób, z taras, zwierzęta dozwolone
8 osób, 4 sypialni, 150m²
3,8
1 recenzja
Hylte, Halland
od
176 złza noc
Dom dla 2 osób, Dla rodziny
5,0
1 recenzja
Kronoberg, Smaland
od
133 złza noc
Dom dla 6 osób, z taras, zwierzęta dozwolone
5,0
1 recenzja
Hylte, Halland
od
154 złza noc
Dom dla 6 osób, z taras, zwierzęta dozwolone
6 osób, 1 sypialni, 90m²
Jönköping (miasto)
od
120 złza noc
Dom dla 4 osób, z taras
5,0
3 recenzje
Jönköping (miasto)
od
99 złza noc
Dom dla 5 osób
4,8
13 recenzje
Jönköping, Jönköping (miasto)
od
154 złza noc
Dom dla 6 osób, z widok i widok na jezioro, zwierzęta dozwolone
Dalstorp, Västra Götaland
od
120 złza noc
Dom dla 6 osób, z taras, Dla rodziny
Wener, Västra Götaland
od
159 złza noc
Dom dla 8 osób, z sauna i widok oraz taras i widok na jezioro, Dla rodziny
8 osób, 3 sypialni, 98m²
4,6
1 recenzja
Västergötland, Västra Götaland
od
1 017 złza noc
Dom dla 6 osób, z sauna i widok na jezioro
4,8
11 recenzje
Blekinge
od
223 złza noc
Dom dla 10 osób, z sauna i taras
10 osób, 5 sypialni, 180m²
4,8
4 recenzje
Skane
od
335 złza noc
Dom dla 6 osób, z ogród i widok oraz widok na jezioro
Skane
od
206 złza noc
Dom dla 6 osób, z ogród, zwierzęta dozwolone
6 osób, 2 sypialni, 55m²
5,0
5 recenzje
Västergötland, Västra Götaland
od
129 złza noc
Dom dla 6 osób, zwierzęta dozwolone
Jönköping (miasto)
od
159 złza noc
Dom dla 10 osób, z ogród i sauna
10 osób, 5 sypialni, 220m²
4,7
20 recenzje
Urshult, Smaland
od
459 złza noc
Pokaż wszystkie

Podkreśla w Południowa Szwecja

  • Spektakularna natura
  • Cisza i spokój w obfitości
  • Uprawnienia do połowów
  • Astrid Lindgren i jej historie
  • Wioska Wikingów Najpopularniejsze zakwaterowanie w południowej Szwecji

Najpopularniejsze w Południowa Szwecja

Basen 1 964
Internet 2 545
Zwierzęta dozwolone 1 672
Balkon/ taras 3 047
TV 4 641
Ogród 1 823
Parking 3 808
Pralka 3 474
Widok 1 413

Domy wakacyjne w południowej Szwecji

Wiele domów wakacyjnych już czeka na Ciebie w ekstremalnie południowej Szwecji wokół Malmö i Helsingborga. Znajdziesz tu piękno Szwecji, nawet jeśli nie jedziesz daleko w głąb kraju. Ci, którzy zaakceptują dodatkowy czas podróży, odkryją jednak bardziej nieokiełznaną przyrodę, spokój i odosobnienie w licznych małych i dużych jeziorach śródlądowych położonych dalej na północ. Szwedzkie wyspy bałtyckie Gotlandia i Olandia mają również urokliwe miejsca noclegowe wśród urokliwych wiosek rybackich.

Twój przytulny dom wakacyjny w południowej Szwecji

Szwecja jest jednym z najgęściej zalesionych krajów w Europie. W Twojej okolicy wakacyjnej, tradycyjne szwedzkie domy drewniane są oferowane w wielu miejscach, pomalowane na czerwono i z białymi ramami okiennymi. Te szeroko rozpowszechnione szwedzkie typy domów można znaleźć głównie na obszarach wiejskich na brzegu jeziora lub w środku głębokiego lasu. Z drugiej strony, w miastach można spełnić swoje marzenie o mieszkaniu lub domu wakacyjnym w południowej Szwecji.

Wakacje w południowej Szwecji

Lokalizacja i orientacja

Południowa Szwecja jest niedaleko od Niemiec

Południowa Szwecja odnosi się do południowej Szwecji z prowincjami Blekinge, Halland i Skane. W zależności od definicji, do tej kategorii zaliczają się również części kraju aż do stolicy Sztokholmu. Inne duże miasta w południowej Szwecji to Malmö, położone w pobliżu Danii, oraz Gothenburg na szwedzkim wybrzeżu Morza Północnego. Morze Północne i Morze Bałtyckie to nie jedyne wody, na których można spędzić wakacje w południowej Szwecji. Duże jeziora Vänern, Vättern, Mälaren i Hjälmaren również nadają się do spędzenia miłego urlopu.

Przyjazd przez most w Öresund

Jeśli przyjedziecie samochodem, możecie skorzystać z promu lub przeprawić się przez most w Öresund. Budynek łączy Danię i Szwecję. Na prawie ośmiu kilometrach przekracza się jeden z najważniejszych mostów w Europie. Należy pamiętać, że z mostu można korzystać tylko wtedy, gdy uiszczana jest stosunkowo wysoka opłata za przejazd mostem. Opłaty zaczynają się od 45 euro (od 2016 r.) i różnią się w zależności od czasu podróży i typu pojazdu.

Podróżni i działalność

Południowa Szwecja dla rodzin

Południowa Szwecja to doskonałe miejsce na rozległy rodzinny wypoczynek, ponieważ Ty i Twoje dzieci nadal możecie być tutaj sami. Istnieje wiele możliwości spędzania wolnego czasu, które dadzą Ci poczucie, że świat jest nadal w porządku, ponieważ kojąca rozrywka zastępuje zgiełk i zgiełk codziennego życia. Cały region wypełniony jest przyjemnym spokojem i relaksem, który można zobaczyć nawet na ulicach.

Południowa Szwecja dla wędkarzy

Wędkarstwo łososiowe jest nie tylko ekscytujące, ale także przynosi pyszny posiłek do stołu. W południowej Szwecji możesz cieszyć się tą aktywnością. Rzeka Mörrumsån, która wznosi się z jeziora Boskvarnasjön i wpada do Morza Bałtyckiego po około 185 kilometrach, jest uważana za ważną rzekę bogatą w łososie. Ponadto do Państwa dyspozycji są liczne inne możliwości połowowe.

Południowa Szwecja dla aktywnych turystów

Południowa Szwecja charakteryzuje się kuszącymi piaszczystymi plażami, malowniczymi pagórkowatymi krajobrazami, rozległymi lasami i skalistymi archipelagami. Urocza przyroda może być wspaniale odkrywana na pieszych wycieczkach. Wchłaniasz w sobie całkowicie naturalne uczucie życia w kraju. Rowerzyści, kajakarze, żeglarze, narciarze i narciarze biegowi znajdą również odpowiednie trasy na niezapomniane chwile wakacyjne.

Pippi Longstocking pełna nazwa to: Pippilotta Viktualia Rollgardina Peppermint Efraim córka Longstocking, córka kapitana Efraima Longstocking, dawniej Horror of the Seas, obecnie South Sea King.

Cztery górne wskazówki dotyczące jazdy

1. Magiczny świat Astrid Lindgren

Niektórzy dorośli mogą jeszcze pamiętać piękne historie szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren z ciepłym uczuciem w żołądku. Czy to Pippi Longstocking, Ronja Robber's Daughter, czy też dzieci z Bullerbü: W każdej historii dzieci są na pierwszym planie. Småland jest szczególnie interesujący dla miłośników historii, ponieważ tutaj można doświadczyć niektórych miejsc z bliska. W Vimmerby znajduje się również duży park wycieczek zwany Astrid Lindgrens Värld.

2. Fotevikens Viking Reserve: podróż powrotna do roku 1134

Ze Szwecji Wikingowie przenieśli się niegdyś za granicę, gdzie przeprowadzili najazdy i dokonali cennych podbojów. W Øresund, zaledwie kilka kilometrów od Malmö, można odwiedzić to skansen. Reprezentuje on wioskę wikingów z dawnych czasów. Pod hasłem "Żywa historia" pracownicy muzeum wcielają się w rolę mieszkańców wsi. Dzięki temu możliwe jest zaoferowanie jak najbardziej autentycznych doświadczeń.

3. Odpoczynek w Prins Bertils stig z Halmstad

Ścieżka prowadzi blisko wybrzeża, obok plaż i łąk, gdzie można zobaczyć pełne piękno szwedzkiej przyrody. Nie tylko wędrujecie tutaj, ale możecie również zanurzyć się w powodziach i skosztować pysznych owoców morza w jednej z przyjaznych restauracji rybnych. Zobacz również zamek Halmstad na początku szlaku.

4. Malmö: Metropolia południowoszwedzka

Trzecie co do wielkości miasto w Szwecji oferuje wiele atrakcji kulturalnych i zabytków. Warto odwiedzić stare miasto z domkami z muru pruskiego i placem targowym oraz zamek Malmöhus z wiatrakiem i parkiem. Malmö jest również gospodarzem wielu interesujących wydarzeń: Festiwal Malmö w sierpniu skierowany jest do miłośników muzyki, a wrześniowy Nordisk Panorama - Nordic Short & Doc Film Festival oferuje przyjaciołom filmów nordyckich wiele porywających godzin.

  1. Mieszkania wakacyjne
  2. Szwecja
  3. Południowa Szwecja