Domy i apartamenty wakacyjne w Fort Lauderdale

Rozpocznij wyszukiwanie 1 561 homes w Fort Lauderdale teraz!

Wyszukaj miliony domów wakacyjnych
+
Porównaj z ponad 600 stron internetowych
=
Znajdź swój idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie

Najpopularniejsze domy i apartamenty wakacyjne w Fort Lauderdale

Apartament dla 4 osób, z basen i ogród oraz jacuzzi
5,0
4 recenzje
Fort Lauderdale
od
231 złza noc
Apartament dla 6 osób, z basen i taras
6 osób, 2 sypialni, 130m², 90m do plaży
Fort Lauderdale
od
711 złza noc
Resort dla 4 osób, z taras i jacuzzi
4,6
871 recenzje
Fort Lauderdale
od
655 złza noc
Dom dla 4 osób
5,0
38 recenzje
Fort Lauderdale
od
638 złza noc
Dom dla 8 osób, z basen i ogród
4,4
17 recenzje
Fort Lauderdale
od
1 041 złza noc
Resort dla 5 osób
4,3
1009 recenzje
Fort Lauderdale
od
480 złza noc
Apartament dla 6 osób, z taras
6 osób, 3 sypialni, 176m², 1,8km do plaży
4,6
34 recenzje
Fort Lauderdale
od
1 144 złza noc
Apartament dla 4 osób, z ogród i jacuzzi
4 osób, 2 sypialni, 550m do plaży
4,7
5 recenzje
Fort Lauderdale
od
493 złza noc
Willa dla 14 osób
14 osób, 5 sypialni, 2,5km do plaży
Fort Lauderdale
od
6 447 złza noc
Apartament dla 6 osób, z jacuzzi
4,0
8 recenzje
Fort Lauderdale
od
1 140 złza noc
Apartament dla 2 osób, z jacuzzi i basen oraz ogród
2 osób, 1 sypialni, 65m², 4,2km do plaży
5,0
20 recenzje
Fort Lauderdale
od
625 złza noc
Apartament dla 6 osób, z balkon/ taras
6 osób, 2 sypialni, 2,5km do plaży
4,6
20 recenzje
Fort Lauderdale
od
994 złza noc
Willa dla 16 osób, z balkon/ taras i jacuzzi oraz basen i balkon
16 osób, 5 sypialni, 464m², 5,3km do plaży
4,9
8 recenzje
Fort Lauderdale
od
5 415 złza noc
Dom dla 2 osób, z jacuzzi i basen oraz balkon/ taras
2 osób, 1 sypialni, 65m², 4,2km do plaży
5,0
20 recenzje
Fort Lauderdale
od
625 złza noc
Dom dla 4 osób, z basen i ogród
4 osób, 2 sypialni, 139m², 2,8km do plaży
5,0
20 recenzje
Fort Lauderdale
od
1 555 złza noc
Dom dla 16 osób, z jacuzzi i basen oraz ogród
16 osób, 6 sypialni, 464m², 30m do plaży
4,9
20 recenzje
Fort Lauderdale
od
8 118 złza noc
Studio dla 4 osób, z balkon/ taras
4 osób, 5,7km do plaży
5,0
44 recenzje
Fort Lauderdale
od
583 złza noc
Dom dla 7 osób, z ogród
7 osób, 3 sypialni, 5,5km do plaży
5,0
10 recenzje
Fort Lauderdale
od
1 508 złza noc
Pokaż wszystkie

Podkreśla w Fort Lauderdale

  • Szeroka piaszczysta plaża
  • Różnorodność kulturowa
  • Aktywna scena artystyczna
  • Temperatury tropikalne

Najpopularniejsze w Fort Lauderdale

Basen 469
Internet 617
Balkon/ taras 526
TV 715
Klimatyzacja 716
Ogród 331
Parking 570
Pralka 503
Ogrzewanie 438

Dom wakacyjny w Fort Lauderdale

Zakwaterowanie w centrum

Centrum Fort Lauderdale, "Wenecja Ameryki", poświęcone jest mieszkaniu w pobliżu centrum miasta. Na przykład w centrum Fort Lauderdale, przestronne apartamenty wakacyjne i przytulne apartamenty witają gości poszukujących słońca. W Flagler Village, Brooklyn Fort Lauderdales, pokoje wyposażone z dbałością o szczegóły są do Państwa dyspozycji. W bezpośrednim sąsiedztwie modnych restauracji, barów i galerii lub z małym ogródkiem Charleston i grillem na wyciągnięcie ręki - metropolia Sunshine State oferuje Państwu jako wczasowiczom w centrum miasta krótkie dystanse i wiele możliwości rozrywki.

Zakwaterowanie w Pompano Beach

Niezależnie od tego, czy szukasz luksusowego domu wakacyjnego, przestronnego apartamentu, nowoczesnego apartamentu czy dużego apartamentu na plaży Pompano, Fort Lauderdale oferuje zakwaterowanie odpowiadające wszelkim gustom i budżetom. W zmiennej wyposażenia, oprócz komfortowo urządzonych lokali, w tym elektronicznych urządzeń gospodarstwa domowego, należą również idyllicznie położone rośliny basenowe z Relaxlounge, rajskie ogrody otoczone egzotycznymi roślinami, przestronne tarasy z wygodnymi siedzeniami i przytulny Barbecueplätze pod zadaszonymi patiami do ewentualnego standardu nowego miejsca zamieszkania wakacyjnego w pobliżu plaży.

Wakacje w Fort Lauderdale

Lokalizacja i orientacja

Pierwszorzędna lokalizacja na wschodnim wybrzeżu Ameryki.

Piękny dom wakacyjny przed jasnoniebieskim niebem, idealną piaszczystą plażą, a obok pulsuje życie miejskie: Dzięki doskonałej lokalizacji na wschodnim wybrzeżu stanu Floryda, tętniący życiem Fort Lauderdale jest popularnym miejscem wypoczynku. Po Miami i Hialeah, trzecim co do wielkości mieście w regionie metropolitalnym Miami, Fort Lauderdale znajduje się w znanej dzielnicy o powierzchni 39,3 km² i liczbie ludności prawie 170 000 (stan na rok 2010). Znane dzielnice Hollywood, Dania Beach, Davie, Plantacja, Lauderhill, Lauderdale Lakes, Oakland Park, Wilton Manors, Tamarac, North Lauderdale, Pompano Beach, Lauderdale-by-the-Sea i Sea Ranch Lakes graniczą na obszarze miejskim.

Oaza subtropikalna z przyjemnie ciepłymi temperaturami.

Około 30 kilometrów na północ od Miami, poza domem wakacyjnym w Fort Lauderdale, czeka na Ciebie oaza pośrodku subtropiksu. Klimat na wschodnim wybrzeżu południowej Florydy jest tropikalny i charakteryzuje się stałymi temperaturami. W najniższym przypadku średnia temperatura jest nadal przyjemna i wynosi 18,9 °C. Otoczony Oceanem Atlantyckim, delikatna bryza morska wieje przez około trzysta godzin słonecznych w roku.

Podróżni i działalność

Fort Lauderdale dla nocnych sów.

W Fort Lauderdale nocne sowy, koneserzy i bywalcy imprez otrzymują swoje pieniądze z wysokim współczynnikiem doświadczenia. Metropolia położona trzydzieści kilometrów od Miami, na przykład, charakteryzuje się bulwarem Las Olas jako elegancką milą zabawy. W tym tyglu miasta króluje czysta radość życia. W miłej atmosferze, w hip-hopowych klubach nocnych, romantycznych restauracjach i hip-hopowych sklepach z modą. W promieniach słońca, w otoczeniu cienistych palm i kolorowych świateł przed rozgwieżdżonym nocnym niebem, możesz spacerować do woli swojego serca na wymarzonym tle.

Fort Lauderdale dla miłośników sztuki

Fort Lauderdale jest również niezwykle wszechstronny w dziedzinie sztuki i kultury. Szczególnie malowniczy Riverwalk łączy w sposób imponujący w plenerze zainteresowania kulturowe i artystyczne. Ta plażowa promenada w dzielnicy Arts & Entertainment District jest gorącym punktem dla typowej sceny artystycznej miasta na południowo-wschodniej Florydzie i oferuje atrakcyjne atrakcje kulturalne. Aby posłuchać koncertu lub zobaczyć przedstawienie teatralne, odwiedź Broward Center for the Performing Arts. Muzeum Sztuki i Stary Fort Lauderdale Village and Museum oferuje możliwość poznania historii miasta. Zwieńczeniem programu kulturalnego jest wizyta w Muzeum Odkryć i Nauki.

Idylliczny Fort Lauderdale jest domem dla celebryty, która na pierwszy rzut oka nie pasuje do obrazu lazurowo-błękitnego raju: zamieszkała tam Marylin Manson ("Sweet Dreams").

Górne 3 końcówki jezdne

Spacerując po Szlaku Mockingbirda.

Szlak Mockingbird jest wart odwiedzenia. Na tej przechadzce obsianej zielenią i egzotyczną roślinnością wyruszysz w odkrywczą podróż jako gość. Na przestrzeni ponad dwóch mil można podziwiać miejską sztukę uliczną, odkrywać ścieżki wiedzy, podziwiać instalacje artystyczne i kompleks parkowo-podobny, ekstensywnie zrelaksowany, aż w końcu nadszedł czas na powrót do przytulnego domu wakacyjnego.

Przejażdżki łodzią w obiekcie marynarki wojennej

W ośrodku morskim Fort Lauderdale przygoda morska zaczyna się pod słońcem południowej Florydy. Na spokojnych drogach wodnych można przepłynąć łodzią, łodzią lub jachtem obok niekończących się plaż, romantycznych zatok i ładnych willi, zanim jedno z wybranych miejsc na molo zaprasza do zatrzymania się na przerwę. Wieczorem nieodzowną atrakcją pobytu jest wycieczka do największego na świecie pokazu łodzi wodnych.

Wydarzenia w Fort Lauderdale Beach

Przez cały rok agencja eventowa MyFortLauderdaleBeach zapewnia różnorodność o każdej porze roku na jednej z najpiękniejszych plaż Florydy. Czy to maraton na złotym piasku, festiwal muzyczny z najlepszymi zespołami, czy też parasailing na turkusowo-błękitnej wodzie - w Fort Lauderdale Beach gwarantujemy długotrwałe słońce i dobrą atmosferę.