Domy i apartamenty wakacyjne w Nowa Zelandia

Domy i apartamenty wakacyjne w Nowa Zelandia

Rozpocznij wyszukiwanie 16 115 homes w Nowa Zelandia teraz!

Znajdź Wakacyjne domy i apartamenty w Nowa Zelandia

Główne atrakcje w w Nowa Zelandia

  • Piękne plaże i górskie jeziora
  • Park Narodowy Abel Tasman
  • Wioska filmowa Hobbingen
  • Maoryska wioska Whakarewarewa
  • Wycieczki po wielorybach

Ceny i dostępność

Aktualne ceny noclegów wakacyjnych w Nowa Zelandia

1161 złdla 25 maj - 1 cze
1282 zł średnia roczna
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
sty
lut
mar
kwi
maj
Średnia cena za tydzień

Aktualna dostępność noclegów wakacyjnych w Nowa Zelandia

46%dla 25 maj - 1 cze
58% średnia roczna
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
sty
lut
mar
kwi
maj
Procent dostępnych obiektów

Domy wakacyjne w Nowej Zelandii

Fantastycznie piękne krajobrazy tuż przed Twoimi drzwiami.

Szeroki wybór zakwaterowania wakacyjnego jest dostępny w całej Nowej Zelandii. Zamieszkaj bezpośrednio na plaży, jeśli pływanie ma być jednym z głównych zajęć wakacyjnych. Z domku letniskowego we wnętrzu kraju masz go niedaleko do szlaków turystycznych. Osoby zainteresowane kulturą znajdą mieszkanie wakacyjne w takich miastach jak Wellington, Christchurch czy Auckland jako idealny punkt wyjścia do ciekawych spacerów po mieście.

Ciesz się dużą prywatnością.

Domy wakacyjne na obszarach wiejskich są w większości otoczone rozległym krajobrazem, dzięki czemu można się tu bez przeszkód zrelaksować. Oczywiście, często masz do dyspozycji własny ogród, niektóre nawet z grillem. Parking przed apartamentami nie stanowi prawie żadnego problemu w Nowej Zelandii.

Wakacje w Nowej Zelandii

Lokalizacja i orientacja

Wakacje na wyspie Pacyfiku

Wyspa Nowa Zelandia jest stanem na południowym Pacyfiku. Składa się z Wyspy Północnej i Wyspy Południowej. Wiele mniejszych wysp również należy do Nowej Zelandii. Wellington na Wyspie Północnej jest stolicą państwa wyspiarskiego. Inne ważne miasta to miasto uniwersyteckie Hamilton, Auckland, Christchurch oraz miasto uprawy winorośli Gisborne.

Podróżni i działalność

Pływanie na zapierających dech w piersiach plażach

Nowa Zelandia ma wybrzeże o długości około 15.000 kilometrów, gdzie znajdziesz niezliczone piękne plaże. Najlepsze w kraju są w i wokół Whangarei. Ale nie tylko nad morzem, ale również w głębi lądu znajdziecie unikalne wody do skoku do chłodnej wody. Wybierz się na wycieczkę np. nad jezioro Tekapo, gdzie czeka na Ciebie turkusowe jezioro, położone w imponującej górskiej scenerii.

Raj dla pieszych wędrowców.

Wyspa Nowa Zelandia znana jest z unikalnego krajobrazu naturalnego, który można najlepiej odkrywać podczas wędrówek. Możesz wędrować po całym stanie wyspy. Szczególną cechą jest jednak Park Narodowy Abel Tasman, który jest jednym z najpiękniejszych obszarów turystycznych w kraju. Położony w północno-zachodniej części Wyspy Południowej, oferuje las przypominający dżunglę, wspaniałe widoki i spokojne plaże.

Czy wiesz, że angielski nie jest oficjalnym językiem Nowej Zelandii? Zamiast tego, Te Reo Maori i język migowy są uważane za języki urzędowe. Jednak językiem angielskim posługują się niemal wszyscy mieszkańcy Nowej Zelandii.

Górne 3 końcówki jezdne

1. Do lokalizacji filmu "Hobbit".

Jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych jest filmowa wioska Hobbingen niedaleko Matamata na Wyspie Północnej. Części trzech filmów Hobbita reżysera Petera Jacksona zostały tu nakręcone. Można tu zobaczyć na przykład karczmę "Zum Grünen Drachen", młyn wodny i oczywiście słynne domy Hobbitów.

2) kultura w najbardziej oryginalnej formie

Nowozelandzkie święto naturalnie wiąże się również z lepszym poznaniem kultury i tradycji Maorysów. W maoryjskiej wiosce Whakarewarewa w Rotorua przeniesiemy Cię w świat tubylców nowozelandzkich, z ich tradycyjnymi tańcami i pieśniami, gdzie autentyczność ma ogromne znaczenie. Spektakle odbywają się bez większego oświetlenia i technologii scenicznej i przypominają raczej wielki festiwal sąsiedzki.

3. Odwiedzić morskie giganty

Na swojej nowozelandzkiej wycieczce nie powinieneś przegapić wycieczki po wielorybach. Chociaż wieloryby można również dostrzec z Wyspy Północnej, faktycznym ośrodkiem obserwacji wielorybów jest Kaikoura na południu. Jest tylko kilka miejsc na świecie, gdzie można zobaczyć spermę wielorybów. Ssaki morskie mogą dorastać do 15 metrów długości i nurkować głęboko w morzu w poszukiwaniu pożywienia. Obserwacja spermy wieloryba jest możliwa w Kaikoura przez cały rok. Humpback wieloryby można zobaczyć od grudnia do marca i orków od czerwca do lipca.

FAQs: Wakacyjne domy i apartamenty w Nowa Zelandia

Ile średnio kosztowało wynajęcie apartamentu wakacyjnego w Nowa Zelandia w poprzednim roku?

Biorąc pod uwagę średnią cenę wynajmu za noc wynoszącą 956 zł, Nowa Zelandia nie jest krajem uważanym za przystępny cenowo w Oceania.

Kiedy są najlepsze oferty noclegowe w Nowa Zelandia?

Jeśli szukasz budżetowych wakacji, najkorzystniejsze cenowo miesiące na urlop w Nowa Zelandia to marzec (914 zł średnio za noc), luty (922 zł), i maj (926 zł).

Kiedy wzrastają ceny noclegów w Nowa Zelandia?

Jeśli szukasz apartamentu wakacyjnego do wynajęcia w Nowa Zelandia, najwyższe ceny za nocleg są w miesiącach styczeń (ze średnią 1026 zł za noc), grudzień (999 zł) i październik (970 zł).

Czy lepiej jest planować wakacje w Nowa Zelandia z dużym wyprzedzeniem?

Wybierając się na wakacje w Nowa Zelandia, warto jest planować z wyprzedzeniem, aż 71 % apartamentów i domów wakacyjnych jest zazwyczaj zarezerwowana, według naszych danych z ubiegłego roku.

O jakiej porze roku dostępnych jest najwięcej ofert apartamentów wakacyjnych?

Najlepsze miesiące na znalezienie wolnych noclegów w Nowa Zelandia to listopad (ze średnią dostępnością miejsc noclegowych 38 % w ubiegłym roku), wrzesień (36 %) i maj (33 %). Jednakże, nawet w miesiącach kiedy dostępność noclegów jest nawiększa, średnia liczba zarezerwowanych obiektów wynosi 36 %. Dlatego lepiej jest zawsze zarezerwować nocleg z większym wyprzedzeniem.

W których miesiącach trudniej jest znaleźć wolne apartamenty wakacyjne?

Zakwaterowania w Nowa Zelandia są najczęściej oblegane w następujących miesiącach: styczeń, ze średnią dostępnością noclegów 15 %. Następnie kwiecień, ze średnią dostępnością noclegów 20 % i grudzień 24 %.

Ile domów i apartamentów wakacyjnych jest dostępnych do wynajęcia w Nowa Zelandia?

Holidu oferuje około 15 000 apartamentów wakacyjnych w Nowa Zelandia od 7 różnych partnerów. Z nami znajdziesz swój idealny apartament na wakacje!

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

500+ więcej