Domy i apartamenty wakacyjne w Magdeburg

Rozpocznij wyszukiwanie 36 homes w Magdeburg teraz!

Wyszukaj miliony domów wakacyjnych
+
Porównaj z ponad 600 stron internetowych
=
Znajdź swój idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie

Najpopularniejsze domy i apartamenty wakacyjne w Magdeburg

Apartament dla 4 osób
4 osób, 2 sypialni, 65m²
5,0
59 recenzje
Magdeburg
od
338 złza noc
Apartament dla 2 osób, z sauna i ogród
5,0
2 recenzje
Magdeburg
od
270 złza noc
Apartament dla 2 osób
2 osób, 1 sypialni
5,0
1 recenzja
Magdeburg
od
283 złza noc
Chata dla 2 osób
2 osób, 1 sypialni, 30m²
4,0
3 recenzje
Magdeburg
od
312 złza noc
Apartament dla 2 osób
2 osób, 1 sypialni
4,5
183 recenzje
Magdeburg
od
261 złza noc
Apartament dla 3 osób, z ogród
4,8
22 recenzje
Magdeburg
od
364 złza noc
Apartament dla 2 osób
5,0
10 recenzje
Magdeburg
od
385 złza noc
Kemping dla 2 osób, z ogród
2 osób, 1 sypialni
3,7
12 recenzje
Magdeburg
od
214 złza noc
Apartament dla 2 osób, z ogród
2 osób, 1 sypialni
4,8
7 recenzje
Magdeburg
od
171 złza noc
Apartament dla 4 osób
4,5
18 recenzje
Magdeburg
od
458 złza noc
Apartament dla 4 osób
4,4
17 recenzje
Magdeburg
od
385 złza noc
Apartament dla 3 osób
3 osób, 1 sypialni
4,3
16 recenzje
Magdeburg
od
257 złza noc
Apartament dla 4 osób
4,3
25 recenzje
Magdeburg
od
274 złza noc
Apartament dla 1 osób
4,2
97 recenzje
Magdeburg
od
137 złza noc
Apartament dla 3 osób
3 osób, 1 sypialni
Magdeburg
od
171 złza noc
Apartament dla 1 osób, zwierzęta dozwolone
1 osób, 1 sypialni
Magdeburg
od
128 złza noc
Dom dla 4 osób, z basen i ogród
4 osób, 1 sypialni, 80m²
4,8
16 recenzje
Magdeburg
od
253 złza noc
Chata dla 1 osób
4,4
3 recenzje
Magdeburg
od
154 złza noc
Pokaż wszystkie

Podkreśla w Magdeburg

  • Dobre połączenia komunikacyjne
  • Piękne, zabytkowe parki
  • Przyjazne rodzinie, zielone miasto
  • Historia, sztuka i kultura
  • Atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu

Najpopularniejsze w Magdeburg

Internet 14
Zwierzęta dozwolone 10
Balkon/ taras 3
TV 15
Ogród 3
Parking 14
Pralka 3
Ogrzewanie 13
Winda 5

Domy wakacyjne i apartamenty w Magdeburgu

Mieszkania wakacyjne w pobliżu centrum z komfortem

W Magdeburgu znajdziesz wiele wysokiej jakości mieszkań wakacyjnych w centralnie położonych dzielnicach, takich jak Stare Miasto, Alte Neustadt, Herrenkrug czy Prester. Są one nowoczesne i komfortowo wyposażone, a niektóre z nich posiadają balkon lub taras. Ponieważ większość zabytków i miejsc do zwiedzania znajduje się w odległości krótkiego spaceru od tego miejsca, zakwaterowanie w centrum miasta jest szczególnie przydatne w przypadku przerw w pracy w mieście i krótkich wycieczek. Dzięki temu dom wakacyjny w centrum Magdeburga jest idealnym punktem wyjścia do zwiedzania lub wieczornej wizyty w restauracji.

Nowoczesne, przestronne obiekty wypoczynkowe na wsi

Jeśli szukasz cichego, a jednocześnie miejskiego domu wakacyjnego na pobyt z rodziną lub przyjaciółmi, Magdeburg jest miejscem dla Ciebie. Znajdą tu Państwo przytulne domy wakacyjne z dużymi dodatkami, takimi jak ogród lub basen, które zapraszają do relaksu i znajdują się zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta. Dla osób aktywnych jest to mieszkanie wakacyjne w pobliżu rzeki Łaby z atrakcyjnymi możliwościami spaceru, joggingu lub jazdy na rowerze.

Wakacje w Magdeburgu

Lokalizacja i orientacja

Atrakcyjne miasto nad Łabą z dobrymi połączeniami komunikacyjnymi

Magdeburg jest stolicą kraju związkowego Saksonia-Anhalt i leży na środkowej Łabie na równinie północnoniemieckiej. Miasto graniczy z krajobrazem Magdeburger Börde, jego łąki Łaby należą do Rezerwatu Biosfery Środkowej Łaby i są popularnym celem podróży dla miłośników przyrody i turystów rowerowych. Do Magdeburga można dojechać zarówno samochodem autostradą A2, jak i jednym z licznych połączeń kolejowych lub autobusem dalekobieżnym. Miasto jest również połączone z ruchem lotniczym przez port lotniczy Magdeburg-Cochstedt lub port lotniczy Lipsk/Halle, który jest również łatwo dostępny.

Zielony kapitał Saksonii-Anhalt

Magdeburg jest jednym z najbardziej zielonych miast w Europie i oferuje swoim gościom wiele przestrzeni do zwiedzania i relaksującą równowagę do programu zwiedzania z wieloma pięknymi terenami zielonymi wzdłuż Łaby i idyllicznymi, centralnie położonymi parkami. Do najbardziej popularnych parków należą Elbauenpark, Herrenkrugpark i Klosterbergpark (najstarszy park publiczny w Niemczech). W zależności od lokalizacji domu wakacyjnego, do parków można łatwo dotrzeć pieszo, rowerem lub dobrze rozwiniętą siecią tramwajową.

Podróżni i działalność

Magdeburg dla osób zainteresowanych kulturą

Miasto Magdeburg może poszczycić się 1200-letnią, interesującą i pełną wrażeń historią. Idealny teren dla osób zainteresowanych kulturą i historią, ponieważ czekają tu liczne zabytki, takie jak katedra, liczne muzea i kościoły, zielona cytadela Hundertwasser czy stary rynek z Magdeburger Reiter. Inne atrakcje kulturalne to najwyższej klasy Festiwal Telemanna Magdeburskiego i Droga Romańska.

Magdeburg dla rodzin

Magdeburg jest atrakcyjnym miejscem na rodzinne wakacje. Znajdą tu Państwo nie tylko odpowiedni, przyjazny rodzinie domek wypoczynkowy, ale także liczne atrakcje, które są zabawą zarówno dla młodych, jak i starszych. Jedną z najbardziej satysfakcjonujących możliwości wycieczek w Magdeburgu jest Elbauenpark z Wieżą Milenijną i jej rozległymi ogrodami. Jest tu również letni tor saneczkowy, skała wspinaczkowa i kurs fitness. Również Magdeburskie ZOO z 190 różnymi gatunkami jest zawsze przeżyciem. Miłośnicy jazdy na rowerze z przyjemnością pokonają kilka kilometrów na pobliskiej pięknej ścieżce rowerowej Łaby.

Dwoma słynnymi osobistościami historycznymi, które miały decydujący wpływ na Magdeburg, byli cesarz Otto I i fizyk Otto von Guericke. Dlatego też miasto nazywane jest również "Ottostadt".

Górne 3 końcówki jezdne

Odkryj symbol katedry w Magdeburgu

Mauritius i Katharina z X wieku, widoczna z daleka, jest wizytówką miasta Magdeburg i jego najsłynniejszego zabytku. Ta niezwykła budowla sakralna jest nie tylko jedną z największych budowli kościelnych w Niemczech, ale także pierwszą gotycką katedrą na ziemiach niemieckich. Fascynujące miejsce, które każdego dnia przyciąga wielu zwiedzających.

Wizyta na Starym Rynku z jeźdźcem z Magdeburga

Podobnie jak katedra, Magdeburger Reiter jest jedną z atrakcji turystycznych, których odwiedzający nie powinni przegapić. Jest to brązowy wizerunek cesarza Ottona I z roku 1240 na Starym Rynku w samym centrum miasta. Pomnik ten jest pierwszym wolnostojącym posągiem jeździeckim na północ od Alp.

Fascynacja Zielona cytadela

Miłośnicy sztuki i architektury mogą podziwiać ostatni projekt słynnego austriackiego artysty Friedensreicha Hundertwassera z Magdeburga: Zielona cytadela, zainaugurowana w 2005 roku. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, w tym wizyta w Hundertwasserhaus, odbywa się przez cały rok. Punktem spotkań jest informacja turystyczna.