Kempingi na Ukrainie

Kempingi na Ukrainie

Znaleźliśmy 17 Kempingi. Porównaj i zarezerwuj w najlepszej cenie!

Wyszukaj noclegi

Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Dom
Apartament
Basen
Internet
Zwierzęta dozwolone
4,0
 i do góry

Popularne Kemping w Ukraina

Kemping dla 3 osób, z sauna i basen oraz widok i ogród w Ukraina
Kemping dla 3 osób, z sauna i basen oraz widok i ogród
1 sypialnia
3,7
(132 recenzje)
od 116 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Kemping dla 2 osób, z sauna i taras, Dla rodziny w Ukraina
Kemping dla 2 osób, z sauna i taras, Dla rodziny
1 sypialnia
4,4
(21 recenzje)
od 246 zł / noc
Kemping dla 2 osób, Dla rodziny w Ukraina
Kemping dla 2 osób, Dla rodziny
1 sypialnia350m do plaży
4,3
(11 recenzje)
od 65 zł / noc
Kemping dla 5 osób, z basen i widok oraz taras, zwierzęta dozwolone w Ukraina
Kemping dla 5 osób, z basen i widok oraz taras, zwierzęta dozwolone
1 sypialnia
od 139 zł / noc
Kemping dla 6 osób, z widok na jezioro i sauna oraz ogród i widok, Dla rodziny w Ukraina
Kemping dla 6 osób, z widok na jezioro i sauna oraz ogród i widok, Dla rodziny
2 sypialni
od 195 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Kemping dla 2 osób, z basen i sauna oraz ogród w Ukraina
Kemping dla 2 osób, z basen i sauna oraz ogród
1 sypialnia400m do plaży
4,5
od 144 zł / noc
Kemping dla 3 osób, z ogród w Ukraina
Kemping dla 3 osób, z ogród
1 sypialnia
4,6
(132 recenzje)
od 176 zł / noc
Kemping dla 3 osób, z widok na jezioro i ogród oraz widok i sauna, zwierzęta dozwolone w Ukraina
Kemping dla 3 osób, z widok na jezioro i ogród oraz widok i sauna, zwierzęta dozwolone
1 sypialnia5km do plaży
4,4
(64 recenzje)
od 190 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Kemping dla 3 osób, z ogród i widok, Dla rodziny w Ukraina
Kemping dla 3 osób, z ogród i widok, Dla rodziny
1 sypialnia
4,7
(57 recenzje)
od 69 zł / nocBezpłatne anulowanie rezerwacji
Kemping dla 2 osób, z jacuzzi i basen oraz sauna i ogród, Dla rodziny w Ukraina
Kemping dla 2 osób, z jacuzzi i basen oraz sauna i ogród, Dla rodziny
1 sypialnia
4,2
(7 recenzje)
od 60 zł / noc
Kemping dla 2 osób, zwierzęta dozwolone w Ukraina
Kemping dla 2 osób, zwierzęta dozwolone
1 sypialnia500m do plaży
4,0
(87 recenzje)
od 23 zł / noc
Kemping dla 2 osób, z widok i ogród, zwierzęta dozwolone w Ukraina
Kemping dla 2 osób, z widok i ogród, zwierzęta dozwolone
1 sypialnia
4,8
(22 recenzje)
od 74 zł / noc
Kemping dla 4 osób, z ogród i widok oraz sauna, Dla rodziny w Ukraina
Kemping dla 4 osób, z ogród i widok oraz sauna, Dla rodziny
1 sypialnia
4,5
(14 recenzje)
od 116 zł / noc
Kemping dla 6 osób, z taras i widok oraz sauna w Ukraina
Kemping dla 6 osób, z taras i widok oraz sauna
1 sypialnia
4,7
(23 recenzje)
od 449 zł / noc
Kemping dla 2 osób w Ukraina
Kemping dla 2 osób
1 sypialnia
4,2
od 88 zł / noc
Kemping dla 4 osób w Ukraina
Kemping dla 4 osób
1 sypialnia8,2km do plaży
od 32 zł / noc
Pokaż wszystkie

Odnaleźć Kempingi w Ukraina

Mapa

Highlights w Ukraina

  • Kempingi
  • Ukraina
  • Ukraina dla miłośników miast z klimatem
  • Ukraina dla pasjonatów miejsc poza utartym szlakiem

Meistgesuchte Ausstattung für Kempingi w Ukraina

Basen 13
Internet 484
Zwierzęta dozwolone 90
Balkon/ taras 235
TV 405
Klimatyzacja 405

Other property types w Ukraina that might be interesting:

Kempingi na Ukrainie

Pobyt na kempingu na odludziu

Ukraina nie znajduje się na liście najczęściej odwiedzanych przez Polaków krajów, mimo to warto odwiedzić naszego wschodniego sąsiada. Bogactwo kulturowe, ogromna liczba zabytków, niesamowite czarnomorskie wybrzeże i dzikość ukraińskich pasm górskich – to wszystko może zaciekawić ludzi o różnych upodobaniach, zarówno miłośników architektury i historii, jak i pasjonatów górskich wycieczek czy sportów na świeżym powietrzu. Wybierz jeden z kempingów na Ukrainie i poznaj ten ogromny kraj we wschodniej Europie! Najwięcej miejsc noclegowych tego typu znajduje się w zachodniej części Ukrainy, niedaleko granic z Polską, Słowacją i Rumunią, a także nad wybrzeżem Morza Czarnego i w pobliżu większych miast, np. Kijowa czy Dniepropetrowska. Udanej podróży!

Odkryj piękno Ukrainy

Wynajmij miejsce noclegowe na jednym z kempingów na Ukrainie i zwiedź wzdłuż i wszerz ten przepiękny, ale niedoceniany kraj! Obiekty noclegowe tego typu to idealne miejsce na urlop z rodziną lub paczką znajomych. Położone są zwykle na odludziu, w malowniczych i wiejskich okolicach. Na miejscu znajdziesz wyposażoną kuchnię, parking, ogród, balkon lub taras do dyspozycji gości, a niekiedy także saunę lub basen. Część kempingów leży niedaleko wybrzeża Morza Czarnego. Zacznij planować swoją podróż już dziś i wyrusz w drogę jak najszybciej!

Podróżujący i aktywności

Ukraina dla miłośników miast z klimatem

Ukraina nie jest najczęściej wybieranym kierunkiem na wakacje. Zdecydowanie chętniej wybieramy państwa na zachodzie lub południu Europy, pomijając jej wschodnią część. To wielka szkoda, ponieważ na Ukrainie znajduje się wiele miast z mnóstwem atrakcji dla turystów. Przede wszystkim warto zwiedzić Kijów, stolicę Ukrainy, położoną nad Dnieprem. To miasta zachwyca architekturą i przepięknymi zdobieniami budynków. Zobacz pomnik Matki Ojczyzny, wybierz się do Muzeum historii Ukrainy w II wojnie światowej, przejdź się ulicą Chreszczatyk i odwiedź Plac Niepodległości, kijowski Majdan. Warto też zawitać do dawnej stolicy Ukrainy, będącej drugim co do wielkości miastem kraju – do Charkowa. Mimo że ma surowy i industrialny klimat, może być ciekawe dla polskiego turysty. Zobacz Plac Wolności i najbardziej rozpoznawalny budynek miasta, Dom Przemysłu Państwowego, a także główny gmach uniwersytetu i monaster Opieki Matki Bożej. Warto też zaplanować podróż do położonej nad Morzem Czarnym Odessy i Dniepru.

Ukraina dla pasjonatów miejsc poza utartym szlakiem

Poczuj zew przygody i zwiedź miejsca, które nie pojawiają się na pierwszych stronach przewodników. Na samym początku polecamy odwiedzić Czarnobyl, miejsce katastrofy elektrowni jądrowej. Nie możesz tam dostać się na własną rękę – musisz wykupić wycieczkę obejmującą opiekę przewodnika i zwiedzanie strefy zamkniętej. Do kolejnego z niecodziennych i mniej turystycznych miejsc zaliczamy miasteczko Siergiejewka, położone nad Morzem Czarnym. Czasy świetności ma już za sobą, a miasto swoim wyglądem nie zachęca do odwiedzin, ale mimo wszystko warto zobaczyć opuszczone hotele i przyprawiający o dreszcze park z bajkowymi postaciami. Ciekawym doświadczeniem może być też podróż na Zakarpacie Ukraińską Koleją Zakarpacką i odwiedzenie mniejszych miejscowości po drodze. Przejedź przez dawne polskie miasteczka i wsie: Chyrów, Starą Solę, Jasienicę Zamkową, Rozłucz i Sianki.

Ukraińskie cywilizacje sięgają prawie 5000 lat p.n.e. - na terenie obecnej Ukrainy rozwijały się cywilizacje trypilijska i scytijska.

Top 7 pomysłów na spędzenie wolnego czasu na Ukrainie

1. Poznaj ukraińską kuchnię

W tradycyjnej kuchni ukraińskiej znajdziemy wiele potraw z mąki, kaszy, mięs, warzyw i ryb. Jest to kuchnia bardzo zróżnicowana, na którą wpływ miały kuchnia litewska, rosyjska, polska, żydowska, a także rumuńska, mołdawska, tatarska czy ormiańska. Do najbardziej znanych dań tej kuchni należą barszcz ukraiński, kapuśniak, solanka, pierogi pielmieni, kutia, bliny i sękacze. Spróbuj też placków o nazwie deruny, racuszków serowych syrnyków i ukraińskiego sernika.

2. Zwiedź Lwów

Podczas swojej podróży na Ukrainę koniecznie zwiedź Lwów, który oprócz Odessy i Kijowa jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast tego kraju. Zobacz wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO rynek i wszystkie znajdujące się na nim kamienice, wdrap się na punkt widokowy na wieży ratusza, a także przejdź się po lwowskiej starówce. Warto też zobaczyć gmach Opery Lwowskiej i wybrać się na jeden ze spektakli.

3. Zobacz zabytkowe cerkwie

Ciekawym pomysłem dla miłośników drewnianej architektury może być podróż śladami zabytkowych cerkwi. Budowano je między XVI a XIX wiekiem we wsiach w regionie karpackim na terenie obecnych województw małopolskiego i podkarpackiego i na Ukrainie w obwodach lwowskim, iwanofrankowskim i zakarpackim.

4. Odkryj pasmo Czarnohory

Wybierz się na wyprawę na jeden ze szlaków pasma Czarnohory. Wejdź na najwyższy szczyt Ukrainy – Howerlę (2060 metrów n.p.m.), na Pop Iwan (2022 metry n.p.m.) lub zobacz Jezioro Niesamowite, położone na wysokości 1750 metrów n.p.m.

5. Odpocznij nad wybrzeżem Morza Czarnego

Odpocznij nad wybrzeżem Morza Czarnego – zwiedź Odessę, Mikołajów czy Chersoń. Spędź leniwe dni nad wodą i ciesz się wakacjami!

6. Zobacz najlepiej zachowany zamek Zakarpacia

Zaplanuj wycieczkę do Mukaczewa, jednego z miast Ukrainy Zakarpackiej. Najważniejszą atrakcją w tym mieście jest XIII-wieczny zamek Palanka. Twierdza składa się z trzech zamków: niskiego, średniego i wysokiego, przedzamcza i mostu zwodzonego. W środku mieści się muzeum z ekspozycjami historyczną i etnograficzną.

7. Odwiedź miejsce urodzenia Juliusza Słowackiego

Warto też wybrać się śladami jednego z najsłynniejszych polskich poetów, Juliusza Słowackiego. Zajrzyj do Krzemieńca, niewielkiego miasteczka położonego na zachodzie Ukrainy, w którym urodził się polski wieszcz narodowy, i zobacz dworek Juliusza Słowackiego, w którym mieści się muzeum poświęcone poecie.

FAQs: Kempingi w Ukraina

Jakie typy udogodnień można znaleźć na kempingach w Ukrainie?

Patrząc na udogodnienia dostępne na stronie Holidu, można zauważyć, że kempingi w Ukrainie posiadają wszystko czego podróżujący potrzebują! Tutaj, kempingi oferują różne udogodnienia, najpopularniejsze z nich to: internet (65%), ogród (52%), i balkon/taras (50%)...Nie czekaj, zarezerwuj wakacje marzeń!

Jak zazwyczaj oceniane są kempingi w Ukrainie?

Patrząc na średnią, kempingi w tym miejscu otRzymieją całkiem pozytywne opinie. Dane z ostatnich lat pokazują, że 40% z kempingów ma ocenę równą lub wyższą niż 4.5 gwiazdki. To dość wysoka ocena, co oznacza, że bez problemu znajdziesz tutaj kemping, gdzie będziesz mógł spędzić niezapomniane wakacje!

Czy kempingi w Ukrainie są odpowiednie dla rodzin z dziećmi?

Według danych ze strony Holidu, 75 % kempingów w Ukrainie jest odpowiednia na urlop z dziećmi, więc bez problemu znajdziesz kemping dla siebie i reszty rodziny.

Czy kempingi w Ukrainie są przyjazne zwierzętom domowym?

Oczywiście! W Ukrainie, 50 % kempingów oferuje podróżnym możliwość zabrania ze sobą zwierząt domowych, 52 % ma również ogród!

Czy kempingi w Ukrainie zazwyczaj oferują dostęp do internetu?

Oczywiście! Według danych z ubiegłego roku, 65 % z kempingów na Ukrainy ma dostęp do internetu. Oznacza to, że będziesz miał możliwość dostępu do poczty elektronicznej i ulubionych portali społecznościowych podczas całego pobytu!

Ile trzeba zapłacić za wakacje na kempingu w Ukrainie?

Większość kempingów w Ukrainie (88%) kosztuje mniej niż £100 za noc. To idealne miejsce na znalezienie kempingu!

Czy kempingi w Ukrainie często posiadają basen?

Oczywiście! Według danych Holidu, w Ukrainie ma basen. Jest to zatem idealne miejsce na spędzanie gorących letnich dni! Ponadto, 38% z nich ma grill!

Czy kempingi w Ukrainie są odpowiednie na urlop ze znajomymi czy raczej na weekendowy odpoczynek we dwoje?

Według bazy danych Holidu, 58% kempingów akceptuje maksymalnie do czterech osób. W tej lokalizacji, około 10% kempingów oferuje przynajmniej dwie oddzielne sypialnie. Ukraina to idealne miejsce dla małych grup znajomych lub rodziny!

Holidu porównuje setki stron internetowych, aby znaleźć dla Ciebie idealny dom wakacyjny w najlepszej cenie.

Booking.com Kempingi w UkrainaBooking.com Kempingi w UkrainaHomeAway Kempingi w UkrainaHomeAway Kempingi w UkrainaFeWo-direkt Kempingi w UkrainaFeWo-direkt Kempingi w UkrainaVrbo Kempingi w UkrainaVrbo Kempingi w UkrainaHRS Kempingi w UkrainaHRS Kempingi w UkrainaAbritel Kempingi w UkrainaAbritel Kempingi w UkrainaAirbnb Kempingi w UkrainaAirbnb Kempingi w Ukraina
  1. Mieszkania wakacyjne
  2. Ukraina
  3. Kempingi Ukraina