1/39
Apartament wakacyjny dla 2 osób
- 1 sypialnia
- 1 łazienka
- Zwierzęta niedozwolone
- 2 osoby
- WiFi
- 40 m²
- Cały apartament
Zarezerwowano już prawie wszystkie miejsca. Zalecamy wkrótce dokonać rezerwacji.
Apartament ten usytuowany jest 600 metrów od hali widowiskowo-sportowej Pula Arena, w strefie pieszej na Starym Mieście i kilka kroków od Łuku Sergiusza. Pula Forum znajduje się kilka kroków od apartamentu, a Pula Communal Palace znajduje się kilka kroków od obiektu. Lotnisko Pula znajduje się 6 km od obiektu.
Znak bezpieczeństwa Safe Stay in Croatia zapewnia turystom ofertę turystyczną, w której stosowane są protokoły bezpiecznego pobytu w Chorwacji.
Znak bezpieczeństwa Safe Stay in Croatia zapewnia turystom ofertę turystyczną, w której stosowane są protokoły bezpiecznego pobytu w Chorwacji.
Świątynia Augusta, która znajduje się kilka kroków dalej, jest centrum letniego wydarzenia. Arena musi być widziana i doświadczana. Nie zapominajmy o małych lokalnych artystów i restauracji, którzy pracują z całego serca, aby powitać swój pobyt! Parking publiczny znajduje się 5 minut od apartamentu, dodatkowa opłata.Piękne plaże są 3 km od hotelu, i oczywiście chroniony park narodowy Brijuni!
Położony w samym CENTRUM MIASTA, na placu Forum!
Latem można odwiedzić wiele manifestacji i festiwali w mieście Pula, takich jak: Dni starożytności, Międzynarodowy Festiwal Teatru Alternatywnego PUF, Wieczór tańca, słynny "Festiwal filmowy Pula" w Pula's Arena ("film pod gwiazdami"), Gulasz rybny, festiwale żywności, festiwale Outlook i Dimensions (dzień otwarcia - w Pula's Arena), itp....
Warto skosztować specjałów z Puli i Istrii, takich jak istryjskie prosciutto, oliwa z oliwek, wino, sałatka z kraba, risotto z mątwy lub aromatyczne specjały z trufli.
W pobliżu: Zwiedzanie, Zakupy, Restauracje, Muzea, Teatry, Spa, Park rozrywki (wesołe miasteczko), Centrum fitness/siłownia, Golf, Tenis, Pływanie, Kolarstwo, Kolarstwo górskie, Turystyka piesza, Wędkarstwo, Łowiectwo, Koszykówka, Minigolf, Jazda konna, Masaż, Surfing, Kajakarstwo, Joga, Jazda na rowerze, Narty wodne, Rolki, Żeglarstwo, Szpital.
Informacje o obiekcie
Klimatyzacja
Kuchnia
prywatnie
Pralka
prywatnie
Lodówka
TV
Mikrofalówka
WiFi
Ręczniki
Układ sypialny
Sypialnia
1 łóżko typu king size
Oto wybrane miejsce na urlop

Odkryj na mapie
Regulamin obiektu
- Przyjazd: From 14:00 to 00:00
- Wyjazd: Do 10:00
- Bez zwierząt

Travel In
Nasz zweryfikowany partner Travel In zarządza Twoją rezerwacją.
100+ recenzje
9,9 / 10 Średnia ocena
Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji
Potrzebujesz pomocy?
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Holidu ID: 44689045
Kształtuj przyszłość Holidu i zarabiaj do 30 €
Dołącz do naszej społeczności testów użytkowników i weź udział w 30-minutowej wideokonferencji, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami i poprawić swoje doświadczenie!